• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משוב לבטא של פאת'פיינדר פראי, כל מה שחשוב לדעת

בשעה טובה התרגום של פאת'פיינדר פראי זמין לתומכים.ות!
אז קודם כל תודה רבה לכם על התמיכה, תודה לצוות הנהדר שמאחורי התרגום ואנחנו מתרגשים לקראת עידן חדש של משחקי תפקידים בעברית.

אם מצאתם טעויות בספר, אתם מוזמנים לפתוח נושא חדש או להגיב בנושא קיים אם הוא דן באותה טעות. אתם מוזמנים לרכז את כל המשוב שלכם בנושא אחד, זה ייקל עלינו ועל הקוראים האחרים לעקוב ולהגיב. שלב הבטא יהיה פתוח עד אמצע אפריל, לאחר מכן נעדכן את הקבצים עם כל ההערות ונכין אותם לדפוס.

שאלות ותשובות
שאלה: עדיין לא קיבלתי את העותק שלי של הבטא, מה לעשות?
תשובה: אם לא קיבלתם עדיין מייל מאיתנו, המתינו בסבלנות - ייקח לנו מספר ימים עד שנשלח מייל לכל 147 התומכים.ות שלנו. אם עברו יותר ממספר ימים, אז צרו עמנו קשר כאן בפורום או כתבו לנו דרך האתר.

שאלה: מתי נקבל את הבטא של אוגדן המפלצות ושל הערכה למנחה?
תשובה: אנחנו צופים שהקבצים יהיו מוכנים בתחילת אפריל ונשלח אותם אליכם אז. כמובן שזה תלוי גם באישור של פינאקל לערכה למנחה (כבר יש לנו אישור לאוגדן המפלצות!) ובגובלינים שמסתתרים במרתף.

שאלה: מה עם הספרים המודפסים?
תשובה: אנחנו מתכננים להוציא לאור את הספרים המודפסים במהלך מאי, בין היתר אנחנו תלויים גם בפינאקל - אנחנו מחויבים להמתין לזמינות הספרים המודפסים באנגלית לפני שנוכל להפיץ את הספרים בעברית.

שאלה: אם לא תמכתי במימון המון, מתי אוכל לרכוש את הספרים?
תשובה: הספרים יהיו זמינים לרכישה לאחר תום הבטא ושחרור הגרסאות הסופיות. אנחנו צופים שזה יקרה בעוד חודש ימים.

שאלה: האם אפשר לשלוח את העותק הדיגיטלי שלי לחברים או למנחה שמריץ לי?
תשובה: העותק הדיגיטלי הוא אישי שלכם - בבקשה אל תפיצו אותם לאנשים אחרים. אנחנו מתבססים על המכירות של הספרים שלנו, גם בעותק דיגיטלי, כדי להחזיר את ההשקעה בתרגום וכדי שנוכל להמשיך להוציא לאור ולתרגם משחקי תפקידים נוספים בעברית.

שאלה:
במידה ונרצה להעלות מחשבות הערות לגרסת הבטא- היכן? האם יש מייל/ פורום/ מקום אחר מרוכז לשלוח אליו?

עדכון:
סליחה, נכנסתי מיידית בלינק שראיתי.
כעת אני רואה שזה נושא נפרד ובפני עצמו.
נא להתעלם מהשאלה.
My bad.

נכון לאתמול בערב סיימנו לשלוח לכל התומכים את קוד הקופון - אז אם לא קיבלתם, מומלץ לבדוק בתיבת הספאם.
אם המייל לא שם, צרו עמנו קשר כאן או דרך האתר.

חזרה