• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

[מרוצללים 4] דרקונים בסיאטל

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
פרטי הדמויות
רוב סימפסון (דקר/ריגר בן אנוש) – בעל משאית גדולה שעמוסה בציוד מחשבים וגם בכמה מזל"טים, רוב מעדיף שלא לדבר בעולם הפיזי אלא ליהנות בעולם הוירטואלי.
"מרלין" (combat mage אלף) – שמו האמיתי אינו ידוע, מרלין הוא אלף שנמנע מלדבר על חייו הפרטים, אך נראה שהוא להוט אחרי ניואנים ואחרי בילויים מכל סוג אפשרי.
טוד (טרול סמוראי רחוב) – טרול גדול ממדים, טוד הוא יתום שאומץ על-ידי תאגיד Horizon, שם בוצעו עליו ניסויים רפואיים במטרה לחזק אותו ולהפוך אותו לממושמע יותר – החייל המושלם. טוד נמלט מהתאגיד בגיל 15 ומאז חי בשולי החברה, שם מזגו הסוער כבר גרם לו להסתבך עם מספר כנופיות.
ג'וזף "sleuth" (בלש, בן-אנוש) – חוקר פרטי, שהגיע לסיאטל לפני מספר שנים ומאז מספק את שירותיו ואת כשרונו למי שמעוניין בפיצוח תעלומות. בעל קשרים ב Knight's Errant וידע מעמיק של הכנופיות ושל חיי הפשע בעיר.
ג'יימי אבו-נאצר (חוקר כשפים, בן-אנוש) – צייד וחוקר, יודע לעקוב אחרי אנשים ומתמחה בלגלות עליהם מידע. חזר מעבודה באבו-דאבי, וכעת מצטרף לריצות. בעבר היה ברשויות החוק, אבל הסגנון הבוטה שלו גרם לו לעזוב. מאז הוא גם פיתח התמכרות קלה לאלכוהול.
אלכסנדר שמידט (בן-אנוש, פייס) - מיסטר ג'ונסון בעברו, בגדו בו והוא ברח לסיאטל, עדיין שומר על אנשי-קשר.

המשחק רץ עם השיטה מרוצללים 4, גרסת 20 השנה. אנחנו משתמשים בספר הבסיס בלבד, ללא הרחבות.

מפגש ראשון - Free Taiwan
--------------------

הריצה מתחילה כשה Fixer סמיילי, אורק שהוא גם נגן רוק חובב במהפכה הגובלינית, מוסר להם שמר ג'ונסון, לי יונג צ'אנג ממתין להם לפגישה בשעה תשע בערב במועדון היאכטות של סיאטל
הפייס מברר עם הקשרים שלו, מר ג'ונסון אחר, ומגלה שמדובר בחבר של ה Red Dragon Triad. ג'וזף מגלה שמדובר בכנופיה שנאמנה לדרקון האדום האדיר Lung. הם מגיעים למועדון, שם יש ARO, שמפנה אותם לשולחן פרטי – שם ממתין להם לי יונג צ'אנג. הוא מציע להם ארוחת ערב, ולאחריה הוא שם על השולחן מתקן אלקטרוני למיסוך.
הוא מספר להם על ספינה בשם Free Taiwan, שנחטפה על-ידי חבורת פיראטים בשם Los Hermanos del mar. על הספינה יש מטען, שהוא מבקש מהם להחזיר לו שם חפץ אחד ולזרוק את התכולה של מכולה אחת. הוא לא יודע הרבה על הפירטים, והאם ה Knight Errant יצאו לדרך.
הפייס מברר עם שוטר מקוף האם הזניקו משהו לספינה, ושהוא יתן לו עדכון אם קורה משהו.
לפני שהוא נפרד מהם, הוא מעניק לכל אחד credstick של 2500 ניואן. רצי הצללים מגיעים למעגן ומאתרים מספר ספינות שמתאימות לתיאור – אוניית מפרש קלאסית, עם מקום להרבה, סירת מרוץ Swordman, שמכילה לשש אנשים – רוב סימפסון פורץ אליה בקלות. וטוד מצהיר בשמחה שהוא יודע גם לנהוג בספינות מרוץ! במקביל מרלין שכר ספינה מהירה.
כשעה לאחר שהם יוצאים לדרך הפייס מקבל הודעה מהשוטר מקוף שלו שהם קיבלו התרעה על ספינה שסטתה מהנתיב ושכוח של ה Knight Errant מתארגן ליירוט.
בשעה שתיים וחצי לאחר עוד שעה וקצת רצי הצללים רואים מקדימה את Free Taiwan. טוד הטרול מנווט את הסירה במומחיות ומביא אותה לכדי מגע, שמאפשר לרצי הצללים לעלות בדממה לסיפון המיכלית – שנראית נטושה בשלב זה. רוב מפעיל את המיקרו-דרון בכדי לבצע סריקה לספינה, ומזהה שיש מספר צלליות על הגשר. בינתיים יתר הרצים מאתרים את המכולה, ומתחילים לפרוץ לתוכה, שג'וזף פורץ את ה Maglock לאחר כחצי דקה- אך בזמן זה ה Drone מזהה אזעקה שמתחילה בגשר, וחמש דמויות מתחילות לזוז. מרלין, טוד מתקדמים לנקודה על סיפון הספינה בכדי לעצור את הפיראטים, בעוד הפייס מצטרף בכדי לשכנע את הפיראטים לא לירות. בזמן זה ג'וזף מחפש במהירות במכתבה ומוצא קופסת עץ קטנה שעליה חקוקים סמלים בסינית – זה החפץ שלי חיפש.
במקביל מרלין טוד והפייס רואים שלושה פיראטים מתקדמים באיטיות לכיוון אזור המטען וסורקים את האזור בעצבנות. הפייס פונה אליהם בספרדית ומנסה לשכנע אותם שיתנו להם לעשות את העבודה שלהם ושיקחו את יתר הספינה. הפיראטים עוצרים את ההתקדמות שלהם ומדברים עם הפייס - ומבקשים תשלום בכדי שיניחו להם לנפשם. לאחר מכן רוב וג'וזף מסיימים להשליך את כל הסחורה לים.
שהם חוזרים למעגן, הם מגלים חצי תריסר בריונים של ה Triad שמחכים להם על המעגן – טוד הטרול מסתער עליהם קדימה מבלי לחשוב פעמים ונוגח בשניים מהם, מעיף אותם לרצפה. מאחור ניצב הקוסם שלהם, שמביט בג'וזף במבט חודר. רוב, הפייס וג'וזף מרכזים אש על הקוסם, שראשית ג'וזף מעצים את עצמו באנרגית הקסם. רוב מנפץ את המגן הפיזי המכושף שמקיף את הקוסם בירייה הראשונה ואז פוצע אותו ביריה השניה. מרלין פוצע את יתר הבריונים שנותרים, אבל אז הקוסם מרכז את כוחותיו ופוצע את טוד הטרול. הנקמה מהירה ויתר הבריונים של ה Triad מוטלים ארצה גוססים במהירות. במקביל האזעקה העירונית מתחילה במהירות כשהסיורים של ה Knight Errant מתקדמים לכיוון המעגן – אך רצי הצללים כבר נעלמים משם בנסיעה מהירה.
בבדיקה מהירה הפייס מגלה שמדובר בחברים של אחת מהכנופיות של ה Triad. הם פוגשים ליד המוזיאון של אאנג רכב מרקיורי קומט ירוק כהה. לאחר דין ודברים קצר בין הפייס הוא מסכים להוסיף להם עוד 500 ניואן. לאחר שהם מוסרים את החפץ, הם מקבלים מסר נוסף מאותה מוקד תקשורת, רק שהפעם זה לא לי יונג צ'אנג, אלא בחור סיני אחר שמזדהה בחיוך מרוצה כסיימון טאנג ואומר להם שהם יכולים למסור דרישת שלום ללי יונג צ'אנג האמיתי שנמצא במסיבה במוזיאון.
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
מפגש שני - Manhunt
-------------------------

לאחר בילוי סוער בשבת בערב, ג'וזף ומרלין מקבלים הודעה מקאסה, פיקסר שלא עבד עמם בעבר, שמזמין אותם לשמוע על עבודה מג'ונסון שרוצה אותם. הפגישה היא בשש וחצי בבוקר בStuffer Shack הקרוב.
כשהם מגיעים לסטאפר שאק, מופיע בשדה החזותי שלהם ARO המכווין אותם לעבר עמדת תקשורת ציבורית, שם ממתין להם בקשר דונללד יו, אלף מבוגר שנראה תשוש , הפונה אליהם בהצעת עבודה – הוא זקוק לאספקה, שומרים שיאבטחו את החווה שבה הוא שוכן, וחוקרים לפתרון תעלומה. הוא מציע להם 2000 ניואן בשביל האספקה ועוד 2000 אם הם יפתרו את התעלומה, הסכום עולה ב-500 ניואן לאחר משא ומתן.

דוני מתאר את הרקע לריצה – מדובר בחווה של קאור, השוכנת ב Barrens, והותקפה על-ידי חיות פרא בלילה החולף והוא חושש שיש איום גדול יותר עליה. בנוסף, הם מצאו לפני מספר ימים גופה של בן-אנוש, ויש עוד מספר אירועים חשודים שאירעו.
הרצים מקבלים את המשימה, ומתארגנים ליציאה לדרך – עוד שלוש שעות ב Crusher 495.
ג'וזף מברר עם הקשרים שלו בנוגע לחווה, ומגלה שמדובר בחווה חקלאית השייכת לטרול בשם סינג, ולאחרונה החווה וסביבותיה הותקפה על-ידי חיות פרא – כנראה Paracritter. החווה משתפת פעולה עם מאפיונרים, ולאחר שהוא משמן קצת את הגלגלים של איש הקשר שלו הוא מגלה שמדובר ב Red Hot Nukes, שכנראה מספקים לסינג הגנה בתמורה לכסף... וכנראה שהוא גם מגדל עבורם חומרים לא-חוקיים.

הרצים מגיעים לקראשר 495 בזמן שנקבע ולאחר מספר דקות מגיעה לשם שיירה של מאפיונרים, המובלת על-ידי טרולית גדולה שמציגה את עצמה בשם ארונה, שמדברת אליהם בזלזול ודוחה את נסיונות החיזור של טוד... היא לא מחבבת רצי-צללים.
הדרך לחווה רועשת כשמזג האוויר נוראי, זמן קצר לאחר היציאה הם מקבלים הודעות בקומלינקים שהם יצאו מהאזור המוגן בחוזה על-ידי Knight's Errant. לאחר כשעה וחצי ארונה מסמנת להם לסוע אחריה, והיא מובילה אותם לעבר החווה של קאור, בעוד הריגר רוב סימפסון מזהה למרבה האימה שהמטריקס עבר מרשת דור 7 לרשת דור 4.
ארונה מובילה אותם לעבר החווה, דרך בתים מרקיבים, המוקפת בגדר גבוהה. בכניסה לחווה, ג'וזף מריח ריקבון של חיות מתות. ארונה תאסוף אותם 48 שעות לאחר-מכן.
כשהם יורדים מהמשאית, ניגשים אליהם האלף דוני ולידו בחורה צעירה – דוני בקושי מצליח ללכת ויש עליו סימני פציעה - נראה שהוא הותקף מאז שהם שוחחו בקומלינק. הוא מזמין אותם פנימה לפגוש את סינג, בעל החווה. טוד מתחיל לשאול בקשר לפציעות שלו, אך דוני קוטע אותו ואומר שהוא יסביר להם בפנים.

הם נכנסים אל תוך המבנה המרכזי בחווה, שם הם פוגשים את סינג, הטרול שהוא בעל החווה. דוני מסביר להם את האירועים של הימים האחרונים – הכל החל לפני מספר ימים כשאחד מהעובדים בחווה, בשם ג'וש, מצא יד כרותה באחד הנחלים. כשסינג ואנשיו חקרו, הם גילו את הגופה של אחד מהשוכנים ביישובים שבסביבה, תלויה על ענף גבוה – לפי הסימנים הוא הותקף על-ידי פאראקריטר מסוג Gabriel's Hound.... אך מיקום הגופה היה מוזר. דוני מסביר שהוא חושד שזה מצביע על כך שמישהו או משהו שלטו בו. ג'וזף חוקר את התיעוד המצולם, וזה אכן נראה כמו הפאראקריטר האמור, וגם הוא שמע על מקרים בעבר בהם הם נשלטו על-ידי רוחות או מכשפים חזקים.
לאחר אירוע זה סינג שכר את שירותיו של דוני כחוקר, לפיצוח התעלומה.
האירוע השני התרחש בלילה הקודם, כשחיות פרא או משהו גרוע יותר תקף את החווה, סינג ואנשיו השתמשו באש חיה בכדי להרחיק אותם, אך חיות המשק ששכנו מחוץ לחווה וגם חיות שדה רבות נהרגו.
לבסוף, לפני כשעתיים התממש מול דוני Myst Lynx, שתקף אותו וכמעט הרג אותו. דבר זה מדאיג את דוני ואת סינג במיוחד. לא ברור האם הלינקס נשלח על-ידי רוח פראית או על-ידי קוסם.

דוני מספר להם על שני אתרים חשודים שהוא זיהה – אחד מהם הוא בסיס קטן של מאפיונרים, ממנו נשמעו לפני מספר ימים קולות קרב.
האתר החשוד השני הוא יישוב קטן שסוחר באופן קבוע עם החווה – הם היו צריכים להגיע למפגש השבועי שלהם אתמול, אך הם נעדרים וגם אינם מגיבים בקומלינק.

הרצים מחליטים לצאת לחקור את האתרים החשודים, בעוד דוני וסינג מדגישים בפניהם שעליהם לחזור עד הערב, במידה שתהיה עוד תקיפה על החווה.
הם מגיעים למחנה של הגנגסטרים ומגלים שם לאחר חיפוש בשטח חמש גופות, כשרק אחת מהן נמצאת במחנה עצמו והיתר מפוזרות באזור המחנה, ממוקמות באזורים גבוהים. העדויות מצביעות שגם הפעם מדובר ב Paracritter, וכנראה אותו Gabriel Hound. מרלין בודק את ההילה הקסומה והיא זהה לזו שתקפה במחנה. ג'וזף מזהה את סימני הדם של כלב הציד ועוקב אחריהם.
הנתיב מוביל אותם חזרה בדרך המובילה לעבר החווה של קאור, כשבמחצית הדרך, בחורבה ישנה המשקיפה על השביל הם מוצאים את כלב הציד נח, באמצעות המזל"ט של רוב. בעוד הם דנים ארוכות כיצד להפתיע אותו, כלב הציד קם ממנוחתו, משנה את צורתו לזה של בן-אנוש ואז צועד החוצה. מופתעים, הרצים תוקפים אותו במטרה להמם אותו, כשג'וזף יורה בו עם טייזר חשמלי, מה שגורם לאשליית דמוי האנוש להתפוגג וכלב הציד מופיע בחזרה.
מרלין משתמש בלחשיו בכדי לתגבר את טוד שמחטיא אותו, אך היריה השנייה של ג'וזף מהטייזר ממוטטת את כלב הציד.
כעת, כשכלב הציד לרגליו, מרלין מצליח לאתר את הקשר הקסום בין כלב הציד לאדונו, כשהכיוון מוביל אותם לעבר ג'ונגל הפלסטיק. חממה ירוקה שפעם הייתה חווה משגשגת, אך לפי הבדיקה של רוב במטריקס, כיום היא משמשת קבוצה של היפים שמאמינים בחזרה לטבע.

כשהם מגיעים לג'ונגל הם מגלים שמדובר בחממה עם שטח של כחצי קילומטר רבוע. הם נכנסים פנימה ומתחילים להתקדם, בתוך האוויר המהביל מבקרת האקלים. הם מפלסים דרך בינות העצים הגדלים באופן פראי, אך אז הם מופתעים על-ידי שני כלבי שאול וברגהסט אחד. בתקיפה הראשונה טוד מסתער ומחסל את אחד מכלבי השאול, בעוד השני חורך אותו בלהבה. ג'וזף יורה על הברגהסט בעוד מרלין משגר לעברו חזיז מאנה ומחסל אותו. רוב מרכז את האש מהאקדח שלו ופוגע בכלב השאול השני, הורג גם אותו.
לאחר שהם נפטרו במהירות מהסיור העל-טבעי, הם מנסים לשמור על דממה יחסית ולהתקדם בג'ונגל הפלסטיק, כשציפורים אקזוטיות שורקות מצמרות העצים, לקראת מרכז הג'ונגל הם מזהים מספר מבני קבע – כשבני אנוש לבושים בצורה מרופטת ואוחזים רובי סער מסתערים לעבר ופותחים באש לעברם.

הטרול טוד מסתער בחזרה אך המרחק גדול בעוד הם פוצעים אותו בירי מדויק. ג'וזף פותח באש מחפה, מצליח להפיל שני פראיים, אך באותו הזמן חזיז חומצה ניתז לעברו של טוד – אך הקוסם שהטיל אותו לא נראה.
מרלין ממקד את כוחותיו, ומצליח לחוש בקוסם השני – שהפך צורה לעיט שנוסק מעל שדה הקרב. רוב נושם עמוקות ויורה כדור בודד, מדוייק, לעברו של העיט, ולמרות שזו מטרה קטנה, עצם העובדה שהקוסם ויתר על השריון הקרבי שלו היה בעוכריו... כשהעיט נופל ארצה צווח, יתר הפראיים נמלטים על נפשם, כשטוד דולק בעקבותיהם.
לאחר חקירה קצרה, הם מגלים הקוסם אסף לעצמו חבורה של פנאטיים בפלסטיק הג'ונגל, שתיכננו להיפטר מתושבי החווה של קאור ולהשתלט גם עליה.

כשהם חוזרים לחווה, סינג מודע להם מקרב לב – בעוד דוני שוכב מרותק למיטה, הוא מעביר להם את התשלום ואת ברכתו על עבודה שבוצעה היטב.
יום וחצי לאחר מכן, השיירה של ארונה הטרולית נכנסת לחווה בחריקות בלמים, והרצים עושים את דרכם חזרה לסיאטל מה Barrens.

---------
הההרפתקה הייתה הרפתקה מוכנה מתוך חוברת בשם Sprawl Wilds, להפתעתי היו בה הרבה חורים בעלילה, סתירות ודברים חסרים. הסיבה שהשתמשתי בהרפתקה זה בדיוק בכדי להוריד את זמן ההכנה מראש, ודווקא במקרה הזה אני חושב שבכדי באמת ליהנות ממנה הייתי צריך להשקיע כמות זמן מכובדת לפני ההרפתקה. שונא שזה קורה.

נ.ב. עדכנתי את פרטי הדמויות / רצי-צללים בהודעה הראשונה
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
מפגש שלישי - The Triad Strikes Back
------------------
ג'וזף מקבל מסר מסמיילי, הפיקסר הותיק שלהם שמוסר שיש ג'ונסון שרוצה להפגש איתם למחרת בשש בערב בנוגע לריצה שמטרתה להחזיר סודות שגנבו מתאגיד. הפגישה תתקיים במועדון שנקרא בלו ניאון, שנמצא באזור של מחסנים, בשטח ששייך למאפיות שונות.
הרצים יוצאים לדרך, כשטוד מגיע ראשון למקום לסייר, שעתיים לפני השעה הייעודה – כשעה לאחר מכן, נעצרת במקום מכונית, ממנה יוצאים שני גברים ושני נשים שמדברים בקשר ואז נכנסים פנימה.
חצי שעה לאחר מכן נשמעות יריות מהצד השני של המבנה, ואז שלושה אופנועים עם הסמלים של הכנופיה ששמה לה למטרת לנקום בטוד מגיחים מקרן הרחוב. טוד תופס מחסה, בעוד שהאופנוענים מתקרבים לעברו – מטח היריות הראשון שלהם לא אפקטיבי. בתגובה טוד מסתער, ובירייה פוצע את האופנוען המוביל, שנעלם בסימטה. השניים האחרים מתקרבים לעברו, אחד מהם פוגע בטוד עם המקלע הקל, בעוד טוד מפצח את ראשו של האופנוען השני. האופנוען שנותר ממשיך לדהור, אך מצליח להפיל גם אותו בירייה נוספת.
לאחר עוד עשרים דקות מגיעה למקום המשאית עם רוב וג'וזף. טוד מעדכן אותם בקצרה והם נכנסים למועדון. בפנים יש ברמן, מלצרית, ובאחד השולחנות יושב אורק בגלימות אדומות – ג'וזף מזהה שמדובר בלבוש מסורתי של ה Red Dragon Triad, שממנו הם שדדו לפני כשבועיים חפץ קסום.
האורק פונה אליהם ושולח להם תמונה של הפיקסר שלהם, סמיילי, שבוי במרתף גנרי. האורק מוסר להם את המשימה - עליהם להחזיר את החפץ שנשדד מלי יונג צ'אנג והדרקון, וגם לחסל את סיימון טאנג. טוד שם לב שמשהו בלבוש ובמנהגים של האורק לא מתאים לאיש של ה Triad.
רוב פורץ לקומלינק של האורק, ומזהה שהוא משדר למישהו נוסף, שמוגן על-ידי ICE המסומל בידי דרקון אדום גדול.
הם מסרבים לעבוד בחינם, והאורק מעניק להם הזדמנות אחרונה לבצע את המשימה - אם לא הם ירגישו את חרון הדרקון. הרצים מסרבים סופית לסחיטה, האורק שולב חרב וטוד מסתער לעברו, מוכיח את המהירות שלו ומצליח לשסף את האורק לפני שהוא מגיב, ג'וזף יורה בו, אך בתגובה המלצרית משליכה רימון הלם לעבר רוב שמזעזע אותו, בעוד הברמן שולף רובה סער, הכדור מכוון היטב לחזהו של טוד אך הבלתי-אפשרי קורה כשהשריון של טוד סופג את כל הפגיעה.
ג'וזף יורה על המלצרית, שמתעלפת מההלם החשמלי ואז מכוון את הנשק שלו לעבר הברמן, מפיל אותו ארצה לא לפני שהברמן יורה צרור נוסף לעברו של טוד שכמעט מוכרע. הם מסתלקים במהירות לוקחים עמם את הברמן ואת המלצרית. טוד מזהה בחוץ מזל"ט שעוקב אחריהם ומצליח לשתק את המערכות שלו בהאקינג.
במשאית שני השבויים מתעוררים, טוד מאיים בגסות ואז כורת את ראשו של הברמן. הבחורה מתחילה לדבר ומספרת שהם נשכרו על יוהן פינצ'לי, האורק שהיה במועדון. טוד מאיים עליה שתביא מידע או שיהרוג אותה – היא מגמגמת ואז מבטיחה למצוא מידע על סמיילי תוך 24 שעות.
טוד מנסה למצוא רופא קסום, אך נתקל בסירוב ואז רוב מגלה שמופץ סרטון על טוד שבו נראה כיצד הוא כורת את ראשו של הבחור במשאית. ג'וזף מסייע לו באמצעות איש קשר שלו, שקובע לו פגישה עם רופא-קוסם חובב.
רוב מזהה שמישהו מנסה לפרוץ לקומלינק שלו ומצליח לזהות את ההאקר השני – נאביד חמזי, מרצה באוניברסיטה שמחשיב את עצמו למומחה מחשבים ומתעסק גם בהאקינג להשכיר. הם מגיעים למשרד שלו באוניברסיטה ומפתיעים שם את נאביד. לאחר דין ודברים קצר, נאביד מסור להם שהמעסיק שלו זה בוס הטריאד, לי יונג צ'אנג, והוא מסכים לזייף את המיקום שלו, ויוצר נתיב מזויף של המשאית לשדה התעופה, וכרטיסי טיסה ל Free State of California.

-------------
הרפתקה ראשונה שאני כתבתי/אלתרתי, למרות שחלק מהקטעים נלקחו ממקומות אחרים. הקרבות לקחו הרבה יותר זמן ממה שחשבתי. בייחוד הקרב הראשון שהיה די אלתור ופשוט נבע מרקע של השחקן.
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
מפגש רביעי - רצח בצללים
סשן שלא אני הנחתי, אלא שיחקתי כדמות. לכן גם יש קפיצה בסיפור. עדכנתי את תיאורי הדמויות.

--------------------------
לאחר האירועים הסוערים שעברו עליהם, הרצים מחליטים להוריד פרופיל למשך מספר שבועות, וג'וזף מחליט לעבור ל UCAS, עד שהעניינים ירגעו. במקביל חבר ותיק חוזר מאבו-דאבי, ג'יימי אבו-נאצר.
לאחר כחודש אלכסנדר שמידט מקבל מסר שמר ג'ונסון רוצה להיפגש איתנו. הפגישה מתבצעת בחדר פרטי, עם אלכס ומר ג'ונסון. אבו-נאצר יושב על הבר ביחד עם מרלין, בעוד טוד מאבטח את האזור.
כשאלכס מדבר עם ג'ונסון, מתברר שהוא לא ממש עקב אחרי הפרסום השלילי. הוא אומר שמצאו את אח שלו בפח אשפה עם גרון משוסף, ולפי Knight errant החקירה בעדיפות נמוכה.
בתקשורת מופיע שזה רצח שקשור למאפיות, אבל בפרופיל נמוך. ג'ונסון מציע ניואנים אם הרצים יטפלו בחקירה עבורו. לאחר משא ומתן על הכסף, העסקה נחתמת.
אלכס מקבל קובץ שמפרט את הנרצח – גרגורי פרנקל. הם גרו יחדיו. כשהוא נרצח, הוא נמצא בלי הארנק ובלי מעיל. הוא עבד כאנליסט אצל Ares.

ג'ונסון ואלכס יוצאים מהחדר הפרטי, ושם ג'יימי מטיל עליו לחש השפעה שיחשוף את כל המידע – אך בפועל רק מתגלה שהוא דואג לעצמו, שגם הוא לא יירצח. בבירור עם מלשין ברחוב, מסתבר שכנראה הוא נרצח ע"י מאפיות.
אלכס וג'יימי מגיעים לדירה, שם אלכס מוצא ספרים גסים, שמערבים בעיקר meta-humans. רוב מנסה לברר דרך הקומלינק לגבי מועדונים רלוונטיים, אבל למרות שהוא מוצא מספר מועדונים אין קשר ישיר. אלכס מוצא במחשב תמונות שבהן הנרצח מחופש לאלף או לאורק, ולעתים הוא עם בחורה מהגזע המתאים. אין סימנים לקסם בדירה. לפני שהם עוזבים הם נותנים להם צמיד עם כפתור אזעקה שמאפשר ליצור קשר. אלכס מצליח לחקור את המטא-דטא של התמונות ולצמצם את רשימת המועדונים לשישה.
רוב וג'יימי מגיעים לזירת הרצח, ומוצאים מצלמת אבטחה שמכוונת לאזור פח האשפה – בזמן שג'יימי מסיח את דעתו של הגמד שהוא בעל עסק, בויכוח על רכש של ג'דגט, רוב פורץ למערכת האבטחה ומוריד את התיעוד. בזמן הרצח רואים שני אנשים לבושים כאנשי מאפיה, שסוחבים גופה – שנראית כמו הרצוח, אבל מחופש לאלף. על הזרוע יש סימן מטושטש

במקביל אלכס וטוד עושים סיבוב מועדונים. במועדון הראשון מזהים את התמונות שלו. כשהם שומעים על הסמל על הגופה, הם מחליטים ללכת לחדר המתים העירוני, ולבדוק את הגופה.
אלכס מדבר עם השומר בחדר המתים, בחור בשם מרווין, לאחר דין ודברים קצר, וכמה ניואנים – אלכס נכנס פנימה.
בפנים הוא מוצא את הגופה, שוכבת ערומה. הקעקוע הוא של Dandelion. בבדיקה של הגופה יש עליו איפור וכמה סימנים כחולים. טוד מזהה לפי הסמל שזה מועדון שנקרא נוביליס, והוא יוקרתי שמיועד לאלפים.
טוד מחפש את אלכס ואת ג'יימי, והם נכנסים למועדון עם מרלין.

אלכס מדבר עם אחראי המשמרת, ושואל אותו לגבי התמונה של הבחור, בדמות אלף – האחמ"ש מזהה אותו כ-גלנדור, ואומר שבאותו ערב הוא הלך הביתה עם מאריון, גם קבועה במקום. שגם אותה הוא לא ראה מאז. הוא מפנה אותו לסילבי. היא אמרת שגלנדור הלך לבית של מאריון, והיא נותנת לו את הכתובת.
הם מגיעים לשם, אין תשובה בדלת. הם דופקים אצל השכן, שיוצא משם בחור שמנמן עם חולצה מלוכלכת שמתלהב מלראות אותם וחושב שהם מהם ה Knight Errant. הוא מתאר שלפני יומיים היו במקום מאריון עם שלושה אנשים, אחד מהם נראה כמו גלנדור, והשניים האחרים כמו מאפיונרים. הם גנבו לו את הרכב ונסעו.
בדירה של מאריון הם מגלים שהיא מסודרת ומרוהטת היטב, אך אין רמזים נוספים.
רוב עוקב אחרי הרכב, באזור מחסנים נטוש. במרחק 200-300 ממקום החניה של הרכב הם רואים אזור עם פעילות. הדרון של רוב מזהה שני שומרים מחוץ למחסן, אחד מהם לובש את המעיל של הנרצח אך אין כניסה פתוחה למחסן. ג'יימי עובר למישור האסטרלי ומזהה בפנים עוד 4 בני-אנוש וגם טרול שיושב על ספה. בבדיקה נוספת הוא מזהה את מאריון לכודה בתוך כלוב במועדון.

בעצה אחת הם מחליטים לנסות לעלף אחד מהשומרים, ג'יימי נותן לו הצעה ללכת להשתין וטוד מצליח לעלף אותו, אבל לא לפני שהשומר צועק – מה שגורם לשני השומרים האחרים להתעורר בצעקות. בעוד הם צועקים, ג'יימי עובר למישור האסטרלי ונצמד לשומר המעולף, הוא מטיל לחש שמאפשר לו לחטט בזיכרונות של השומר מערב הרצח.
הוא רואה שבערב הרצח, מכונית עוצרת מול המחסן, שבתוכה יש את מאריון, ואת הנרצח. שניהם יוצאים מהאוטו, והטרול בודק אותם. לאחר שהוא מוודא שמאריון הוא אכן אלפית, הוא מורה להכניס אותה פנימה ואומר שהיא מתאימה לצרכים שלהם.כשהוא בודק את גרגורי, הוא מגלה במהירות שהוא לא אלף ואומר למאפיונרים שהוא לא מתאים לצרכים שלהם וצריך להיפטר ממנו. השומר נשאר במחסן, אבל לא לפני שהוא לוקח את המעיל מגרגורי.

שני השומרים מבינים שמשהו רע מתרחש, ומתכוננים לקרב. טוד מסתער ומחסל אחד מהשומרים, בעוד היריות של יתר הרצים כמעט מפילות את השומר השני, שמנצל הפוגה ורץ פנימה.
בפנים רוב צופה עם הדרון שלו שהם מתבצרים באזור הספה, ג'יימי מנצל את ההפוגה בכדי להבעיר את הספה, מה שגורם להם להתחיל להתפזר בפאניקה. טוד מסתער פנימה, ומצליח לפגוע באחד מהם בתוך ההמולה. רוב מסתער פנימה רגלית, נוטש מאחורה את הוואן שלו עם הדרון החמוש והמשוריין.
אך אז הטרול מתגלה מאחוריי הדלת, הולם ברוב ומפיל אותו ארצה מעולף. אך במהרה הטרול מגלה שהוא נותר לבדו בשדה הקרב, וכשהוא מוקף ביריבים, הוא מחליט להיכנע לאחר שאלכס מבטיח לחוס על חייו.
 
Top Bottom