• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מקום מפגש ורעיונות לכנס 'השמש-העולה'

אז איפה נפגשים?

• איזור המיניאטורות

הצבעות: 30 100.0%
  • איפה שיש הרבה מקום ריק

הצבעות: 0 0.0%
  • מחוץ למבנה

• איפה שהדוכנים

• סה"כ מצביעים
    30

Daemon Hunter

פונדקאי ותיק
איפה אתם רוצים להיפגש? תענו בסקר.
מישהו מנחה משחק? הרצאה? משחק מיני' משהו? אם אתם עושים משהו מעניין בכנס אז תגיבו כאן.
בכנס אני הולך לעשות:
1)להנחות משחק בצהריים
2)אולי לקנות סוף כל סוף מיני'
3)איזה ספר
4)ואני יודע שאני אספר לכולכם את סיפור ה 'קומוניסט והרפובליקני' לכוווווולכם.(והפעם יש לי אביזרים :eek: )

מיכאל אמר לי שאני אזכיר לך שהוא רוצה להיות הרפובליקני, וגם הקומוניסט אם אתה מרשה.
הוא פשוט עסוק אז הוא לא יכול להגיב כרגע.

איזו הרפתקה אתה מנחה?

אני לא יודע אם לבוא או לא... מתלבט...

אם אני אבוא בכיף אפגוש את מי שרוצה באזור המיניאטורות...

8)

צריך לעבור לראות אם אני רוצה אולי לשחק באיזה משחק או סתם לבוא...
נראה...

יש לי רעיון!

למה שלא תבוא לאמצע הכנס ותצעק "כל מי שנמצא בפורומים של 'פונדק הכוכבים' לבוא הנה!"?

סתם....אני מציעה שנפגש באזור הדוכנים או משהו.....ליד הכניסה יכול להיות נוח.

Ferenheit אמר/ה:
תבוא, תבוא! יהיה כיף! נשחק יוגיהו!
אתה! עמדתי לשחק איתך מנצ'קין ואז...
לא יצא איכשהו!
הפעם מארגנים משהו. בכלל, אני מתכוון לשחק יותר משחקי לוח בכנס הזה (לאחר שבביגור גיליתי את GOT).

במידה ואני אבוא, אתם יכולים לסמוך על פעילות שוטפת של משחקי לוח באזור המיניאטורות. אני שוקל אף להביא יותר משחקי לוח ממיניאטורות

מנחה את המגילה ה12 בסבב בוקר, ותוכל גם לראות אותי בסדנאת המזרח הרחוק של הגובלינים.

ואני מעדיף לפגוש את כולם ליד הדוכנים...

pitfiend אמר/ה:
מנחה את המגילה ה12 בסבב בוקר, ותוכל גם לראות אותי בסדנאת המזרח הרחוק של הגובלינים.

ואני מעדיף לפגוש את כולם ליד הדוכנים...
מאז ביגור הוטבלת כמיניאטוריסט, ואין דרך חזרה.
אנחנו לא באים אליך, אתה בא אלינו.

*some Were-wolf* אמר/ה:
מציעים לי לבוא לכנס אני לא יודע כל כך אם להגיע או לא..
מה עושים שם חוץ מהדברים שהזכרתם?
והכנס יערך ברעננה נכון?
אה, לא ממש... כל מה שעושים שם זה מיניאטורות (שאתה לא יודע) משחקי תפקידים (שאתה לא יודע) משחקי קלפים (שאתה לא יודע) וסדנאות (שאתה אולי קצת יודע).....

אז אני לא מציע לך לבוא, אתה פשוט תמצא את עצמך יושב שם. זהו.

ובקשר לנושא:
לאיזור של המיניאוטורת צריך לשלם כדי להיכנס. אז אני מציע להיפגש איפה שהודכנים, זה הכי נוח לכולם.

זוהי טעות גדולה לדכא כך מעוניינים בכנס.. שיבוא, גם אם סתם לשבת שם - וחוץ מזה יש קבוצות שלוקחות גם שחקנים מתחילים - שייצור קשר דרך הדוא"ל עם המנחה ושישאל.

אני בא... ומנחה את "אגדה על נאמנות וגורל" כרגע בסבב בוקר, אבל יכול להיות שישתנה...
אם זה בבוקר אז אני גם אהיה בסדנת הגובלינים.... אם לא אז אני אחפש אנשים מתישהו אחר...

חזרה