• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • שדרוג פורום הפונדק הסתיים בהצלחה, ברוכים הבאים לבית החדש שלנו :)
    למרות שהפורום דומה לפורום הקודם, מתחת למכסה תמצאו שלל חידושים - ואולי אפילו איזה באג או שניים. למידע נוסף, בקרו בנושא

[מקוון/מרכז] שחקן חדש בן 27 מחפש קבוצה

nevo

פונדקאי חדש
לא יצא לי לשחק, אבל ראיתי כמה משחקים של מבוכים ודרקונים וקראתי חומרים בסיסיים, ומאוד הייתי רוצה לשחק עם מישהו/י שרוצים לקבל שחקן חדש.

lonewolf

פונדקאי ותיק
תנסה לראות אם בפריק יש משחקים פנויים, ומדי פעם יוצא משחק חדש כאן בפורום משחקים מקווניםם ורשומות. ממליץ לבדוק כל שבוע, ומדי פעם להחיל הודעה בפורום אחר :)

נ.ב.- ברוך הבא לפורום!

nevo

פונדקאי חדש
תודה! איך זה עובד בפריק? הולכים ושואלים אם יש קבוצה? ומה הכוונה פורום אחר? לא מכיר אחרים

lonewolf

פונדקאי ותיק
פורום הפונדק מחולק לפורומים קטנים יותר- פורום מו"ד ופאת'פיינדר, פורום מ"ת כללי וכו'. לזה הכוונה.
תיכנס לאתר של פריק, פעילויות, חוגים וליגות, תגלול עד למטה, ותמצא שם שיש ביום רביעי חוג מו"ד ל18 פלוס.
חוץ מזה, תחפש בפורום הזה (חיפוש מנחים ושחקנים) אם מישהו מחפש שחקן או קבוצה, ותדבר איתם.
חוץ מזה, כדאי לך להשאיר פרטים בהודעה הראשונה שלך (אפשר לערוך- העיפרון הקטן בצד שמאל למעלה.). לא מומלץ להשאיר טלפון, כי בכל זאת זה אתר אינטרנט, אבל אפשר להשאיר מייל או משהו דומה.

Lir

פונדקאי מהשורה
היי נבו אין לי בעייה עם שחקנים חדשים אתה יכול להציץ בהודעה שכתבתי בפורום פה לפני כמה ימים זה עדיין אקטואלי אם זה מתאים לך צור עימי קשר במייל שכתוב שם

Top Bottom