• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • עדכון חשוב לגבי דרקוניקון והקורונה
    מסתבר שליקום יש שליט מבוך אכזר, שאוהב להניח מלכודות למארגני כנסים בארץ ובעולם - אחרי שב-2020 המלכודת הזו תפסה את דרקוניקון, השנה אנו נחושים לא ליפול במלכודות והכנס יתקיים השנה! כל הפרטים בנושא

מפה מעודכנת של הנסיכות האפורה - עכשיו באתר של מלסטרה! + האם יש לכם הצעות/בקשות לעדכונים של החודשים יולי-אוגוסט?

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
המפה הישנה והלא מעודכנת של הנסיכות האפורה הוחלפה במפה חדשה ומעודכנת, מותאמת לקו הזמן ולעדכונים החדשים:

עולם המערכה מלסטרה:

כמו כן, אני עומד בקרוב לגבש את תוכנית העבודה לעדכונים של יולי ואוגוסט - כך שאם יש לכם/לכן הצעות או בקשות, עכשיו זה בדיוק הזמן לשים אותן כאן :)

Larkin

פונדקאי ותיק
אני מבין שמצפון לאורמת'ריל יש את הים, האם מעבר לו נמצאות הארצות של העוגים?
פעם ראשונה שרואים את ביצות סיראגור, הן כמו אורג'אקה?
איפה איגורסיל בערך?

אני אשמח לעדכונים על ביצות אורוג'אקה ועל הפלישה העוגית לשם. הפרק האחרון של "היה שלום אב דגול" בהחלט עורר סקרנות.

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
תודה על התגובה :)

כן - מצפון לים שרואים במפת אורמ'תריל נמצאות הארצות של העוגים.
ביצות סיראגור שונות מאד מאורגאקה. אורגאקה היא ארץ מוצפת שרוב הביצות שלה רדודות יחסית. ביצות סיראגור הן עמוקות בהרבה, והן מעין מפרץ שבצד הצפוני שמעבר לו (אחרי שורת איים ושרטונים) מתחיל הים; יש בהן איים מלאים בצמחיה פראית כולל אפשרות למצוא צמחי תבלין יקרים.
אירגורסיל ברובה נמצאת ממזרח לביצות סיראגור,
אבל השלוחה הדרומית שלה מקיפה את הביצות מדרום ומופרדת מאורמ'תריל באיזור עם תוואי קשה יחסית למעבר שמופיע במפה שפורסמה היום.

אגב "היה שלום הו אב דגול" - אם לא יהיו תקלות ובלת"מים, הכוונה היא להריץ את הפרק האחרון בסופ"ש הבא (25.6).

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
עדכון טוב. אני מניח שהייתי רוצה יותר עדכונים על אורמת'ריל. גם הייתי רוצה לדעת מה הסיפור מאחורי ענק הקרח שראינו באחד הקמפיינים שהרצת פה.

אני מקבל את ההרגשה שאורמת'ריל יותר גדולה במפה הזו. מעבר לעומק מסוים, זה מפסיק להיות ביצה ומתחיל להיות ימה, אאז"נ.

עריכה אחרונה:

Kasai

פונדקאי פעיל
שיצא עדכון ביום ההולדת שלי....
סתם בצחוק....
מעניין אותי לשמוע עוד על הראמג'ירים, ויש לי כבר זמן מה ניחוש שיש להם גרסת קוסם-לוחם של גנב שמאוד מסקרן אותי לדעת אם הניחוש הזה נכון ואם כן איך המקצוע הזה יראה...

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
תודה על התגובות :)
כן, אורמת'ריל יותר גדולה במפה הזו. השטח שבמפה הקודמת היה סתם Wasteland לא מוגדר שחלקו מחוץ למפה, תפס צורה ומקום במפה הזו.

פלדריק

פונדקאי ותיק
מגניב ומשמח! ממש נחמד לראות הכל במפה יפה ומסודרת, וגם להבין את מקומה של אירוגסיל ביחס לנסיכות.

כבר סקרן לראות איך כל זה ייראה בתוך מפת חצי האי הכוללת

Top Bottom