• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מעלליו של ה-drow המאניק

Lolth's

פונדקאי מהשורה
המשחק עדיין נמשך אבל הבטחתי לשה"ם(Adam rain) שאני אכתוב את מעלליו של וישה מאדיז, בן לבית ה-11 שדם דרקונים זורם בעורקיו.

אחרי הכיבוש שבו תושבי עירו לא הצליחו להגן על עצמם וישה מאדיז מצא את עצמו כבול כמו גמד פשוט בשיירת עבדים כשלצידו לגיונרים שדים, שכירי חרב מגזעו,ענקים ועוד יצורים בסגנון.
כמובן שוישה הנ"ל לא התכוון לתת ל...פשוטי עם שכאלו להוביל אותו כמו יצור נחות ובמהרה הוא חשב על פיתרון, הוא לחש לאחד העבדים שלפניו להתכופף ובמהרה הוא נעץ את פגיונו בגבו של העבד המסכן(אלו דרכינו הוא לחש באוזנו בסגנון זאקפיני) וקיווה שאחד הענקים יראה זאת, ברגע שאחד מהם ראה זאת(הם לא ניחנים באינטילגנציה גבוהה) הוא החל לרדוף אחרי וישה שבעורמתו הוביל את הענק למקום משכנו של הגנרל שהוביל את השיירה(שרכב כל העת על לטאה מגודלת) וברגע שהוא ראה את הגנרל הוא שיתק אותו בעזרת כישוף מהיר ורץ לכיוונו, הענק שכמובן לא ניחן בתבונה מי יודע מה התעצבן מכך שוישה עמד ליד הגנרל ועשה לו פרצופים(בתוספת ננה בננה, ברצינות) והרג את הגנרל במכת אגרוף.

המשך יבוא.
(בפרק הבא- איך וישה הורג ענק בידיו החשופות, שד בידיו החמושות ומצטרף לשיירה בתור חייל)

לא אמרתי שום דמיון באישיות או בהתנהגות, רק בשם.
זאקפיני, זאקנפיין...
אתם באמת לא רואים כאן כלום?
שלוש אותיות ראשונות זהות ובסדר זהה, והארבע האחרונות בזאקפיני זהות לארבע שאחרי "זאק" בזאנפיין.
באמת אנשים, קצת דמיון..

Lolth's אמר/ה:
וישה מאדיז מצא את עצמו כבול כמו גמד פשוט בשיירת עבדים

Lolth's אמר/ה:
הוא לחש לאחד העבדים שלפניו להתכופף ובמהרה הוא נעץ את פגיונו בגבו של העבד המסכן

אולי זאת שאלה מפגרת, אבל אם הוא כבול, אז איך לעזאזל הוא נעץ בו פגיון?

אממ...

אם הוא עד כדי כך-

טיפש, שהוא מתגרה באדם חזק ממנו.

אוויל, שהניח שיכבלו אותו לעגלה-

אז הוא סופר הירו! הוא יכול לעשות הכול!

או ש...
הוא הצליח לשחרר יד מהשלשלאות!!!

אזהרה לדרקון המוות.
הפורום הזה מיועד לפרסם את מעלליכם ולביקורת בונה. לא להקפצת עצים ישנים (אלא אם זה הכותב המקורי) או כדי לרדת על בחירות של דמות שלא מכירים.

בעניין המשחק הזה אני מריץ אותו והוא לא רע בכלל, זה היה לפני כמה חודשים והכול כבר התקדם מעבר לזה, השירת עבדים רק היתה פרולוג קצר שהוא התמודד איתו מצויין...

אכשו שאני חושב על זה לכתוב את השאר יקח הרבה זמן אבל ננסה לתמצת

לoldmen:אני אולי לא הכותב של התוכן אבל מבחינה תכנית הוא שלי לפי חוק זכויות יוצרים לכן אני מניח שלפחות מותר לי להגיב על זה

חזרה