• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מסתורי עיר המצולות - עץ משחק (3/4, מו"ד 5) - נסגר

אנלות'. בירת הים הלבן. שיאה של העם המרפולקי.
ובית לפשעים, בחודשים האחרונים.
כמו שכולכם יודעים, לאחרונה בעיר החל גל פשיעה חמור במיוחד, רצח וחטיפה של דמויות חשובות הם רק חלק מהפשעים שמתרחשים בעיר לאחרונה. אף אחד לא יודע למה הפשעים האלו קורים, אבל יש שחושדים בכנופיות שהתאחדו או בארגון חדש שקם.

מונרם החליט שכיוון טוב להתחיל את החקירה שלו ולהתעדכן בדברים שקרו לאחרונה יהיה בזירה, ולשם הוא באמת הלך (סליחה על ההסללה). אחרי כחצי שעה של שחייה מהאכסנייה בה אתה מתגורר, אתה מגיע לאמפיתאטרון הגדול שנמצא במרכז העיר. אתה עולה למושבים הגבוהים יותר ומתיישב שם, עטוף בברדס. אתה מתחיל לסקור את האזור, בחיפוש אחר רמזים לאנשים שמבצעים את אותם פשעים. גלגל הבחנה בבקשה.

סארגוס הגיע לפני מספר ימים באנלות', וכבר הספיק להשתקע באכסנייה בצפון העיר (סליחה על ההסללה). שמעת שבזירה לעיתים נלחמים בסטיארים בחיות פרא, ואיפה יש מקום טוב יותר להתחיל מאשר שם? לאחר כמה דקות של שחייה, שאתה לא ממש רגיל אליה, אתה מגיע לאמפיתאטרון. אתה מציג לשומר את הכרטיס שקנית בקופה ונכנס. אתה מתיישב במושבים הנמוכים יחסית, כדי לצפות כמו שצריך בחיות האלה.

סוף סוף! הקידום שתמיד ייחלת לו - להפוך לגלדיאטור בזירה ולהפסיק להיות סתם שחקן פשוט התגשם! אם כי קסורם נעלם בנסיבות מחשידות במקצת... אבל זה לא משנה! ההופעה שלך עומדת להתחיל בקרוב, ואתה מצפה לראות במה תנסה להילחם. הגלדיאטורים יוצאים בדרך כלל מפתחים, אבל שמעת שהיום בקרב ראווה יהיה משהו מיוחד. אתה מסתכל וסוקר את הקהל, גלגל בבקשה הבחנה.

ד"ק לאיש הצעיר - 15 להבחין במשהו יוצא דופן, 19 להבחין בסארגוס.
ד"ק לדראגוניאן - 17 לראות שיש אנשים מוזרים בקהל.

דפד לנוחות- Myth-Weavers Online Character Sheets

ווקוואפאק פסרי, או בשם הבמה שלו "ירוק הזקן", שוחה בהתרגשות, זימיו בצדי צווארו נפערים ונסגרים במהירות.
הוא מתפתל בסיבובים מביט סביב, מנסה להרגיש את הקהל היום ולראות אם יש משהו מעניין ומרגש.

הבחנה-
19+0=19

עריכה אחרונה:
בינתיים מונרם לא עושה כלום, הוא לא עושה שום סימון שאפשר לראות מבחוץ שהוא לא צופה בהצגה שעל הבימה אלא בהצגות האחרות שמתרחשות כאן. מה שהוא כן עושה, זה לשים את יד ימין שכבר בתוך הגלימות על שיקוי אחיזת אדם, מוכן לשלוף ולשתות.

סארגוס שולף מכיסו בקבוק קטן, לוגם ממנו באיטיות, הוא לא יאכל את האוכל והמשקאות הזולים באופן מסוכן הוא בוחן את הקרבות. לחימה תת ימית שכוללת שחייה היא רעיון מוזר שנחקר רק מעט, במיוחד בחיות פחות מותאמות לכך, כמוהו.
סארגארוס לא מסתפק בקרבות על הזירה, שמלאים בקרבות מבוימים בשביל לגזול את כסף המהמרים. הוא הסתכל גם על כל השאר, על קטטות שיכורים בקהל, איך אנשים נלחמים, אמנם בחוסר מיומנות מוחלט, אבל קרב שהוא יודע שהוא אמיתי.

הדף דמות שלי
יש איזו שפה נפוצה יחסית בעיר חוץ ממדוברת? יש לי פשוט עוד שפה שאין לי מושג מה לעשות איתה, ואני מניח שסארגוס ילמד את השפה המקומית אם הוא יגיע לפה
חוץ מזה יש תגובה למה שהגבתי?

יש תגובה על מה שכתבתי פה?
סארגוס שולף מכיסו בקבוק קטן, לוגם ממנו באיטיות, הוא לא יאכל את האוכל והמשקאות הזולים באופן מסוכן הוא בוחן את הקרבות. לחימה תת ימית שכוללת שחייה היא רעיון מוזר שנחקר רק מעט, במיוחד בחיות פחות מותאמות לכך, כמוהו.
סארגארוס לא מסתפק בקרבות על הזירה, שמלאים בקרבות מבוימים בשביל לגזול את כסף המהמרים. הוא הסתכל גם על כל השאר, על קטטות שיכורים בקהל, איך אנשים נלחמים, אמנם בחוסר מיומנות מוחלט, אבל קרב שהוא יודע שהוא אמיתי.

ווקוואפאק ממהר לנפנף את האנשים המוזרים מתשומת ליבו. הוא עורך ארגונים אחרונים: מסרק את זקנו עם קיפוד ים, מרשרש בשרשרת הצדפים של קסורם במעין תפילה, מוסיף סחרור למזל ומוכן להתחיל בהופעה.

אתם שומעים את הכרוז צועק: "המופע יתחיל עוד 5 דקות!", שקט מתחיל להשתרר בקהל.

הקרב שלך יתנהל אחר הצהריים, בעיות אישיות שלי.

אתה מתכונן לקרב, אבל בינתיים שוב דבר לא קורה. אתה מוריד כוננות?

אתה רואה שהקרבות בקהל מתחילים להיעצר, כולם מתחילים להפנות את ראשיהם לכיוון הזירה.

סליחה על חוסר התגובות אתמול, הייתי עמוס.

אתם שומעים את הכרוז: המשחק מתחיל! מרפולק נלהב יוצא מאחד הפתחים, ומולו יוצא יצור גוצי ומוזר, עטוף קשקשים, הוא שוחה על ארבע, ואחד מהסנפירים שלו מחודד מאוד.

(את הקרב אני אתחיל בצהריים, בינתיים אפשר להתכונן)

ווקוואפאק יוצא בשחיה מסתחרר בנחיתה אל הזירה ובמקביל מסחרר את הקלשון הארוך ותוקע אותו בצורה מרשימה ברצפה ומשתמש בלחש אשליה משנית כדי ליצור אפקט של גל שבוקע מהקלשון, כדי לשדר עוצמה דרמטית. הוא מניף את הקלשון אל הקהל.
"ירוק הזקן כאן כדי לנצח!" מכריז בהתלהבות

עריכה אחרונה:
חזרה