• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

מסע בין כוכבים הדור הבא - התיישן לא רע

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
היום בערב אני ממשיך להריץ את המיני-קמפיין של Star Trek Adventures וסופסוף הזדמן לי לראות את הפרק של מסע בין כוכבים הדור הבא שממנו המיני-קמפיין לוקח השראה
Season 1 Episode 25 Conspiracy
באופן כללי, בהתחשב בעובדה שהייתי בן ~10 שהסדרה התחילה, אז קודם כל מצחיק אותי לראות איך כולם פתאום נראים ילדודוס כאלו, למעט פטריק סטיוארט שכבר אז היה קירח ונראה מבוגר יחסית.
הסדרה עצמה עובדת בצורה טובה, הטכנולוגיה לא מרגישה מיושנת, אפילו שהם משתמשים ב"עיפרון" לצגי מגע ולא פשוט באצבע, והכל עובד היטב. שזה באמת הישג ראוי לציון, בטח לעונה הראשונה ואחרי 35 שנה. משער שעונות מאוחרות יותר נראות עוד יותר טוב.
הדבר היחידי שקצת צרם לי זה שהיום אני יותר רגיל לעלילות שלא מוגבלות לפרק בודד, וזה מרגיש קצת "דחוס" שהכל נכנס לפרק בודד.

חוץמזה, אחלה לגמרי. צריך לצפות בזה שוב מתישהו, אפילו שזה 186 פרקים של 45 דקות כל-אחד, יש זמן בלוח-שנה :)
time calendar GIF by Daniela Sherer

Top Bottom