• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה /

מסיבאפי 2006 - מחר זה כאן!

1uj4.jpg


אתר המסיבאפי - http://www.sunnydale-embassy.co.il/messibuffy2006

1. ה"שגרירות" מתגייסת למען הנפגעים בצפון
עקב המצב בצפון, החלטנו ב"שגרירות סאנידייל בישראל" לנצל את המסיבאפי המתקרבת כדי להושיט יד ולסייע לנפגעי הלחימה. על כן, חלק מהכנסות המסיבאפי המתקרבת (ביום שלישי הקרוב, ה-15.8, במועדון ה"ויסקאיה" שבתל אביב, אברבאנל 86, בשעה 21:00) יתרמו לנפגעים בצפון, ובמקום תוצב קופסת תרומות. בכסף שיאסף ירכשו חבילות מזון ברשת השופר-סל, המועברות ללא רווח למשפחות בצפון שנפגעו מהמצב.

שגרירות סאנידייל בישראל מחזקת את ידיהם של הנפגעים בצפון, ומזמינה את כולם להגיע למסיבאפי, לחגוג איתנו ולנסות לשכוח לכמה שעות מהמצב הקשה.


2. בואו לחגוג את סיום החופש בהתחלה חדשה!
שגרירים יקרים,
לטובת כל מי שנמצא בסוף אוגוסט עמוק בבאסה, וגם לכל מי שמזמן לא ראה את כל הסדרה מהתחלה, השגרירות מכריזה על הקרנות שבועיות של "באפי, קוטלת הערפדים", מהפרק הראשון, מדי שבוע ביום חמישי בשעה 20:30. ההקרנות יערכו בבית הקפה "קפה ארלוזרוב", שברחוב ארלוזרוב 57 (ליד השופר-סל), החל מתאריך ה-31.8, ומדי שבוע באותו יום ושעה. ההקרנות פתוחות לכולן ואינן בתשלום, ובבית הקפה אין מינימום הזמנה לאדם. זוהי הזדמנות להכיר מחדש את הסדרה, או להכיר בפעם הראשונה למי שפספס או לא ראה. בואו לצפות בבאפי באווירה קהילתית, ולצאת מהבאסה!

3. DVD של באפי בעברית? גללו לסוף העמוד, ענו על הסקר, ואולי תזכו בפרס!
http://www.tve.co.il/story.asp?id=3469

שגרירות סאנידייל בישראל
 
חזרה
Top