• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מנוחה ארוכה במבוך. מה יכול להשתבש? - רשומות הרפתקאה בקמפיין 'תמונתו של העלם לורי'

חבורה מותשת מתבצרת במנהרת כריה ישנה, בליבו של מבוך מטפטף ומסוכן;
מנגינה מוזרה מהדהדת באמצע הלילה...
ואז התחילו הזעקות.
מה מסתירה החבורה שהיתה מעדיפה שיפנו אליה בתור "ילדיו הנעורים של הדרקון", אבל מכונה בפי כל 'כת האף הצהוב'?
והאם זה משנה בכלל?
לכת האף הצהוב, כנראה ששום דבר כבר לא ישנה...

לינק ישיר לרשומות ההרפתקאה החדשה: https://members.pundak.co.il/world/keldaria3/campaigns/lories_portrait/l1_chap2.html

לינק לאינדקס של הקמפיין: https://members.pundak.co.il/world/keldaria3/campaigns/lories_portrait/l1_index.html

עולם המערכה מלסטרה

פרק מעניין
זה נראה שהדמויות התערבו בשוליים של אירוע גדול מהם בהרבה
יכול להיות שאנשי הכת ניסו לזמן את כוהנת השחר ובטעות זימנו כוהנת צהובה מושחתת?
ואיך לעזעזל ראד'לינד קשורה למנהיג הכת ולתליון שלו?
ובאמת חבל שלא יצא לנו לשמוע עוד קצת מידע על אומן העור העיוור לפני הקרב...

הכל יכול להיות, כולל כמובן ישות לא רצויה שהגיעה כמענה לתפילה הלא נכונה...
אם כי כמובן יש עוד אופציות.

ומה הקשר של ראד'לינד לעניין, מלבד' העובדה שהיא מאמינה (די פנטית...) בכוהנת השחר, זו שאלה טובה :)

נראה שאומן העור העיוור הבין משהו על הטקסים או הכוחות שהכת התעסקה בהם, והיה מוכן - ברצון - לשלם את המחיר ולפעול בדרכים מזעזעות כדי להתאים את עצמו למה שהוא קורא 'האדונים האמיתיים' ולצבור כוח אגב כך.

אומן העור והאנשים שלו ללא ספק קיימו סוג מסויים של שיתוף פעולה עם ה"דבר הגדול" - כפי שלא רק נרמז ממה שהוא אומר בסוף, אלא גם מעצם העובדה שהם הסתובבו במבוך ולא הותקפו בידי היצורים האחרים.

הזלגים הם כאילו הקרקפת של היצור מתמוססת בהדרגה ונוזלת על הצוואר והגב שלו.
כנ"ל הזלגים בחלק התחתון שלו, שנראים כשרידים של רגליים שהתמוססו.

פרק ברוטלי. קרה לכת בערך מה שחשבתי שיקרה להם - הם בלעו משהו גדול מדי למידותיהם. אז הסליימים כן עובדים עבור מישהו...

כמה זמן הדמויות נחו?

הסצנה עם הכוהנת המושחתת (?) הייתה דוחה. גם המפגש עם העופות המקורקעים אוכלי הנבלות לא היה נעים.

לגבי אומן העור המעוות, אני מבין מדבריו שאנחנו עומדים מול קבוצה מרושעת ולא מול יצור מרושע (אלא אם כן מדובר בנון-בינארי או סתם פוץ נפוח שדורש שיפנו אליו בלשון רבים.)

אולי כדאי להוסיף מתכון לבניית כנפיים מכניות.

עריכה אחרונה:
במידה מסויימת :)

הדמויות נחו כמה שעות, מה שגרם להתשה שלהם לרדת מדרגה 2 בחזרה לתחילת דרגה 1.
ה"עופות", כמו חלק מהיצורים הלא אנושיים האחרים, הם סוג של מלווים או תפלוטת של היצור הגדול. הבעיה שלהם היא שהם איטיים ולמעשה חסרי תבונה כמעט לגמרי.

קשה להבין מסקנה ברורה מהדברים של אומן העור (אבל נראה שהוא לא פעל לדבר, היו לו תומכים בתוך הכת - מה שמצדיק במידה מסויימת את השימוש בלשון רבים),
אלא אם כן אתה מתכוון לאמירה שלו "האדוניים האמיתיים" - מה שאכן מרמז שהבוס הגדול הוא לא התפלוטת המעוותת הגדולה שראינו עכשיו (שממילא נראית כאילו התבונה שלה יחסית מוגבלת, והיא לא בדיוק מה שיכול לעמוד בראש מזימה מורכבת).

חוץ מזה, אומן העור נקב שם מסויים, שלא אמור להיות זר לגמרי למי שעוקב אחרי קמפיינים אחרים.

מן הסתם, יש לו כפופים ובעלי ברית. גם לגבירת הקוצים היו כאלה אבל יש הבדל בין ארגון מרושע לבין יצור מרושע עם אמצעים ויכולות. בארגון מרושע, נאמוש ניתן להחלפה. ומן הרושם שקיבלתי מהמעט שיצא לי לקרוא ממה ששיחררת על הדמות היא שנאמוש משהו ששוכן מעבר למישור הפיסי. נכון לעכשיו, הישויות המרושעות היחידות במלסטרה שעונות להגדרה הזו הם, לפחות כך נראה לי, הם שדים אלא אם יתגלה שלנאמוש יש רקע כלשהו שעושה אותו מיותר מתושב אחד המישורים שמעבר שנמצאים ברשימת הזימון ושעבוד של קוסמים במלסטרה.

עריכה אחרונה:
ההרפתקה הייתה מאוד מספקת למרות שאני עדיין מתקשה להבין למה השחקן השני התעקש ללכת לראות את המפלצת ש Envinyatar Envinyatar פחות או יותר שם לה שלט "זהירות TPK מידי" והדמות שלי איבדה את ההכרה בקרב הסופי (יש לי דרגש והדיפות טובות יותר אבל איך שהוא אני תמיד זה שמאבד את ההכרה כי הקוביות שונאות אותי).
סך הכל סיפור מרתק מפלצת שהיא nightmares Fuel ומסר ברור מאוד אף פעם לא לקחת מנוחות ארוכות במלסטרה. אני מצפה להרפתקה הבאה בקוצר רוח

ההרפתקה הייתה מאוד מספקת למרות שאני עדיין מתקשה להבין למה השחקן השני התעקש ללכת לראות את המפלצת ש Envinyatar Envinyatar פחות או יותר שם לה שלט "זהירות TPK מידי" והדמות שלי איבדה את ההכרה בקרב הסופי (יש לי דרגש והדיפות טובות יותר אבל איך שהוא אני תמיד זה שמאבד את ההכרה כי הקוביות שונאות אותי).
סך הכל סיפור מרתק מפלצת שהיא nightmares Fuel ומסר ברור מאוד אף פעם לא לקחת מנוחות ארוכות במלסטרה. אני מצפה להרפתקה הבאה בקוצר רוח

ומה טל'אורין חושבת על ההרפתקאה הזו?

חזרה