• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

מנדלוריאן - התחילה העונה השנייה

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
הפרק הראשון הגיע!
איזה כיף, אחת מסדרות הטלויזיה היותר מוצלחות שראיתי בשנים האחרונות, וזה שמדובר בסדרה של מלחמת הכוכבים זה הדובדבן על הקצפת.

עדיין לא צפיתי בפרק, כי אני שוקל לעשות בינג', אבל מי כבר ראה ויכול לספר איך הפרק - והאם זה ממשיך להיות מעולה כמו העונה הראשונה?

מרתוס

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
more of the same
במובן הטוב של הביטוי. הפרק הזה יכול להיכנס בעונה הראשונה ולא הייתי שם לב להבדל.
סיפור מבודד, התקדמות מינימלית בעלילה הראשית, דמויות חדשות מעניינות, הפקה באיכות של סרט.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
ראיתי את הפרק, הוא נהדר כמו שרוב הסדרה נהדרת. אני לא אספיילר לאף אחד הדברים שאהבתי, אבל נראה שהם פשוט הבינו את הנוסחה.

בלי קשר לפרק, חייב להגיד שאחד הדברים שאני אוהב בסדרה הזו היא היכולת שלה להיות בעולם של מלחמת הכוכבים ולהציג דמות ראשית שהיא לא אביר ג'די או בכלל שמורגש בה הכוח. אם ניקח את הניסיונות הקודמים לעשות דבר כזה דרך רוג 1 והסרט על סולו, בשניהם הם פשוט דחפו את הקונספט מהצד וקיוו שלא נרגיש (או ממש דחפו אותו בפנים וקיוו שנאהב את זה), זה אחד הדברים הטובים ביותר שהסדרה הזו עושה, פשוט לקחת עולם שלדעתי הוא נהדר ומציגה את כלל הגוונים בו, וגם מראה שאתה יכול להיות דמות מגניבה וחזקה בלי חרב לייזר וטלקינזיסס. אומנם יש את הדיבור על כך שנראה את אסוקה טאנו בעונה הזו מתישהו (ואני מקווה שזה יענה על הרבה שאלות שנשארו פתוחות מכל מיני מקומות), אבל המיקוד תמיד יהיה במנדלוריאן עצמו (ובמורשת הממש מגניבה של הקבוצה הזו בעולם), וברור לכולנו שזה לא יגמר בקרב חרבות מול איזה רוע עתיק.

Top Bottom