• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

מי רוצה פרויקט?

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
רוב הפרויקטים שלי בהשהיה בגלל סיבות שונות ומשונות (חברים שביקשו שאקצה להם עבודה ומתעכבים, וכו'), ואני יבש. ואני לא אוהב להיות יבש.
רעיון לפרויקט חדש יש לי, אבל שותפים - אין. אז אם מישהו רוצה להשתתף, תכתבו לי כאן!
הפרויקט הוא עולם מערכה למעשה, פנטזיה-גריטי, שמונגש לקהל במספר שיטות: עו"פ (עם שימוש במכניקת המקצועות של פפעו"פ), מו"ד 4 ו5, ופאת'פיינדר. טיזר:
לפני אלף וחמש מאות מחזורי השמש, הגיעה ממלכת קרטאט לשיאה. אבל גם מלחמותיה הגיעו אליו. האלפים מיערות המערב הגיעו עד לקצה המזרחי של קרטאט וכמעט הגיעו לארמון המלך. הגמדים מהצפון ירדו מההרים וכבשו נתחים נכבדים מהצפון, בעודם מחסלים כל מי שבדרכם. קרטאט עמדה להיכבש.
אז הגיעו המושיעים. שישה מסדרים דתיים שסגדו לשישה אלים שונים שסומנו כבוגדים על ידי הממלכה, שנתשה את אלוהי אבותיה מזמן והגדירה עצמה כאתאיסטית. הם הגיעו למלך לדרוש מחילה ולהציע את עזרתם במלחמה, אבל המלך סירב. זה עלה לו בחייו.
המסדרים שיתפו פעולה על אף היריבות בין אלוהיהם, וניצחו את אויבי קרטאט. האלפים שבו ליערות המערב והגמדים ברחו אל מתחת לקרקע. אבל שיתוף הפעולה לא החזיק מעמד. כל דת הצליחה להוכיח את האל שלה כאל אמת בפני התושבים, שהסכימו לשלטון המסדרים. אבל המסדרים, בפקודת אלוהיהם, פנו זה נגד זה, כל מסדר מנסה להמיר כמה שיותר אנשים לדתו ולחסל כמה שיותר מאלו שסירבו.
ששת המסדרים הדתיים האכזריים מובילים את אנשיהם למלחמת אזרחים ענקית. בו בזמן מרידות מבעבעות כשכמה מפשוטי העם מתחילים לפקפק בדרכיהם הרצחניות של המסדרים. האלפים והגמדים מתחילים להראות נוכחות (ועוינות) שוב. ועוד כוחות שבים אל פני השטח...

הקצאת תפקידים: לפי בקשה. אני מבטיח שתקבלו תפקיד רק בשיטות שתרצו (או בלור אם לא תרצו לכתוב מכאניקה כלל), אבל אם יהיו הרבה או מעט מדי משתתפים, לא אוכל להבטיח שתקבלו את הנושא הספציפי שתבקשו (או רק אותו).
יעד: אין לי באמת יעד מתי צריך לסיים, אז זה בEasy.
סגנון: פנטזיה-גריטי, אצטרך מישהו שמבין בכאלה דברים ויכול לכתוב הצעות לחוקי בית שיאפשרו את זה.

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
יודעים מה? מי שרוצה פשוט ישבץ את עצמו בקובץ הבא:
אם כתוב "סגור", רק במשבצת הספציפית אין לכתוב דבר.
אם כתוב "סגור לשיבוץ" בתחילת שורה, אין לכתוב דבר בשורה כולה עד שאסיר את הכתובת (אלו הן שורות שיפתחו לשיבוץ בהדרגה עם ההתקדמות בפרויקט).
מי שרוצה לחכות שיפתחו משבצות נוספות לשיבוץ, מומלץ להרשם לעדכונים בעץ זה (כי אעדכן כל פעם שתפתח אחת).
מוסיף את קובץ ההדרכה למשתתפים: Kertat Writer Guide
הערה: הרחבה על מה זה לעזאזל הפלאדינים האלה תתפרסם אחרי שיהיה לנו תרבויות, שזה יקרה אחרי שיהיה רקע לעולם. למה? כי אני כרגע חשבתי בכללי מה זה יהיה, אבל ממש ממש ממש לא לפרטים.

עריכה אחרונה: