• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מישהו מעוניין להריץ סשן של הנשגבים?

ברון מקמנגוס

פונדקאי ותיק
בפעם הראשונה שכתבתי בפורום (אתמול XD) שאלתי לגבי הנשגבים ואמרו לי ככה:
plasmid אמר/ה:
אני חושב שיותר חסר שהמים להנשגבים. בכול פעם שמישהו החליט לפתוח משחק להנשגבים בפורום, פורום הנשגבים התעורר לחיים.

מתוך הרצון שלי לנסות לשחק בזה וגם ממה שפלסמיד אמר, חשבתי להציע את זה כאן בפורום ולראות איך זה יתגלגל...

בשביל הודעות כמו זו נועד העץ לחיפוש שחקנים ומנחים. אם לא הגיבו לך שם כנראה גם לא יגיבו לך כאן, ולפתוח עצים על זה לא יעזור.
הנשגבים קצת יבש בפורום, אז זאת יכולה להיות בעיה למצוא שה"מ. אם יש לך את הספר, אתה יכול לנסות לעשות מיני הרפתקה בעצמך, משהו קטן שלא ידרוש ממך הרבה מאמץ אבל כן יעורר חשק אצל אחרים למשחק. או שאתה יכול לחכות שמישהו יפתח משחק, אבל זה כנראה ייקח זמן.

גאלאן אמר/ה:
בשביל הודעות כמו זו נועד העץ לחיפוש שחקנים ומנחים. אם לא הגיבו לך שם כנראה גם לא יגיבו לך כאן, ולפתוח עצים על זה לא יעזור.
הנשגבים קצת יבש בפורום, אז זאת יכולה להיות בעיה למצוא שה"מ. אם יש לך את הספר, אתה יכול לנסות לעשות מיני הרפתקה בעצמך, משהו קטן שלא ידרוש ממך הרבה מאמץ אבל כן יעורר חשק אצל אחרים למשחק. או שאתה יכול לחכות שמישהו יפתח משחק, אבל זה כנראה ייקח זמן.

לא שיחקתי את המשחק עדיין אפילו פעם אחת, ככה שאין מצב שאני אצליח לשה"ם

אני חמעוניין להשתתף אם יתקיים סשן הנשגבים!
כבר הרבה זמן חיפשתי ואף אחד לא רצה.
אין לי ניסיון, אני מקווה שזאת לא תהיה בעיה כשייפתח המשחק.
אם מישהו עושה משחק של הנשגבים- בבקשה תודיעו לי בה"פ, שאני לא אפספס בטעות.

חזרה