• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חדשות הכרוז מימון ההמון לפאת׳פיינדר פראי בעברית נפתח!

מזל טוב לקמפיין של פאת'פיינדר פראי על ההגעה ליעד! כל הכבוד 👏👏
לא ננוח על זרי הדפנה... עוד יש יעדי המשך שווים להגיע אליהם (אני מחכה במיוחד לסט קלפי הדמויות *השני*, שלטעמי מגניב יותר מהראשון!)

מי שכבר תמך בפרויקט - אנא הפיצו לחברים שאולי יתעניינו גם כן.

אז אחרי כמה לבטים תמכתי (לפני שעה ורבע בערך) והתברר שהיה שווה להתלבט: אני הפכתי להיות התומך שהביא את הקמפיין ל100%!
שאלה: כתוב שאת הספרים הפיזיים מקבלים במרץ הבא, אבל על הדיגיטליים כתוב שזה בינואר. אז אם קניתי עותק מהכל (החבילה הכי גדולה) אני מקבל ספרים פיזיים במרץ, ואת הספרים הדיגיטליים עוד לפני - בינואר?

אז אחרי כמה לבטים תמכתי (לפני שעה ורבע בערך) והתברר שהיה שווה להתלבט: אני הפכתי להיות התומך שהביא את הקמפיין ל100%!
מגניב! תודה רבה!

שאלה: כתוב שאת הספרים הפיזיים מקבלים במרץ הבא, אבל על הדיגיטליים כתוב שזה בינואר. אז אם קניתי עותק מהכל (החבילה הכי גדולה) אני מקבל ספרים פיזיים במרץ, ואת הספרים הדיגיטליים עוד לפני - בינואר?
כן, אתה תקבל את הגרסה הדיגיטלית של ספר הבסיס בדצמבר ואז את הספרים הפיזיים במרץ שאחריו.

הגרסה הדיגיטלית בדצמבר
רק כדי לדייק 😉
ספר הבסיס גרסה ראשונה יהיה מוכן בדצמבר, ושני הספרים הנוספים בינואר.
דצמבר תלוי גם באישורים של פינאקל, וזה עונת חג המולד בארצות הברית, לכן יש בזה אתגר.

בזכותכם.ן הגענו בארבעה ימים ליעד המימון של הפרויקט ואנחנו במרחק נגיעה מיעד ההרחבה הראשון שלנו, מי יתכן שתצליחו תמיד עם העלאות ושהקוביות שלכם יתפוצצו בכל גלגול :)

התמיכה שלכם מאפשר לנו לתרגם ולהדפיס את שלושת הספרים הראשונים של פאת'פיינדר בעולמות פראיים, ואנחנו במרחק נגיע מיעד ההרחבה הראשון קלפי דמות #1 - מוצר חדש בעברית, בן 23 קלפים שיחולק בחינם לכל תומך.

נשמח אם תעזרו לנו להפיץ את הבשורה לעוד אנשים, בין אם בווצאפ, בפגישת המשחק הקרובה שלכם או בפייסבוק.
הנה ניסוח מוצע ותמונה מצורפת:
פאת'פיינדר בעולמות פראיים הוא משחק תפקידים חדש בעברית, משחק חברתי שבו כולכם יושבים מסביב לשולחן, מדברים, מגלגלים קוביות ונהנים.
עולמות פראיים היא שיטה קלה להבנה ומלאה באפשרויות, שנותנת לכם ליצור את הגיבור שלכם כפי שאתם רוצים, ולחוות הרפתקאות באינספור עולמות. פאת'פיינדר בעולמות פראי היא המרה של עולמות פראיים לסגנון משחק של פנטזיה הירואית, משחק בו לוחמים, נוכלים, וקוסמים, גמדים אלפים ובני-אנוש נלחמים כנגד מפלצות ומזימות כדי להציל את העולם בסגנון של מבוכים ודרקונים.
במימון ההמון תוכלו לתמוך במשחק במחירים נמוכים במיוחד, וגם לעזור לנו לתרגם עוד מוצרים לעברית (ולקבל עותק שלהם בחינם)

וכמובן לצרף קישור https://headstart.co.il/project/65486 וגם תמונה מדליקה
252682804_6829947840378792_4661307576559145711_n.jpg

חזרה