• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מחשב חדש, שגם עובד סופסוף

לפני שבועיים הזמנתי מחשב חדש, שיחליף את ה NUC הישן שלי שהתחיל לקרטע ולהיות איטי.
אז אמנם לקח לי זמן ללמוד איך לעשות cloning ולהתגבר על בעיות עם הביוס ואפילו להצליח להפעיל את הרשיונות שלי לחלונות ולאופיר במחשב החדש - אבל מהיום בבוקר הכל עובד ומתקתק 🥳

המחשב החדש הוא מיני pc, שתופס כלום שטח על השולחן ומתבסס על חומרה של מחשב נייד. הפעם קניתי מחשב של אסוס, עם מעבד Ryzen 4300, כונן ssd Samsung evo ו 8 ג’יגה זכרון.

עכשיו גם יש לי זמן ומחשב לחזור לפעילות מלאה בפורום 💫
וכמובן תמונות (החדש מימין)
AA8CA4DB-BA47-4471-9AF5-C75BF5825053.jpeg
AA74B3B2-14CB-49B2-81B3-B123866B06FD.jpeg

מסך רציני של Dell, מסוג U2515H שבזמנו עלה לי די הרבה, משהו כמו 1500 ש"ח. אני מרוצה ממנו, גם בגודל סבבה, גם איכותי מאוד, רזולוציה גבוהה (2560x1440) ומה שנחמד שיש לו גם מפצל USB מובנה מה שנוח להסתרת הכבלים.
יתר הציוד, די פושטי: מקלדת ועכבר של מיקרוסופט, רמקולים פשוטים של Logitech שמה שאני אוהב בהם זה שהם ניזונים מ USB, מה שחסך לי שקע אחד.

בציוד בבית, שדרגתי לאחרונה את ה Mycloud שלי ל NAS של Synology. לא כי אני באמת חייב, סתם כי זה מעניין - אבל זה דורש השקעה רצינית בזמן כדי ללמוד איך לנצל את היכולות שלו. בעיקר מה שמעניין אותי זה להעלות את התמונות מהטלפונים החכמים לענן פרטי ולא לגוגל.

חזרה