• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

מצאנו! מחפש שחקנים להרפתקאת Curse of Strahd ב roll20

TyrusLunarspear

פונדקאי חדש
טווח גילאים
16+
מיקום בארץ / פלטפורמה
רול20 ודיסקורד
שלום!

שמי דור, אני בן 20, מריץ 5e כבר שנתיים בערך עם מקורות ב 4e (מה שאומר שאני אוהב skill challenges בעיקר).

את ההרפתקאה שאני רוצה להריץ לכם הרצתי כבר פעמיים בעבר, והיא אחת האהובות עליי. למי שלא יודע, Curse of Strahd היא הרפתקאה ל 5e שנכתבה על ידי WOTC והיא בין המוצלחות שהם הוציאו, כמו גם אחת האהובות עליי.

אם אתם מעוניינים לשחק, אל תקראו עליה באינטרנט בבקשה! זה יוצר סיכון לספוילרים בשביל כולם, אני אתן לכם את כל הפרטים שאתם צריכים.

קצת על ההרפקאה, Curse of Strahd היא בעלת אווירה אפלה ברובה, עם אטמוספרה של חוסר ודאות ופחד, היא שמה דגש על Roleplay יותר מ Combat ו Exploration (כמובן שעדיין יש כמות יפה של שניהם), מושלמת לשחקנים שאוהבים לשחק את הדמות ומעריכים סיפור מוצלח ונבל בעל הרבה שכבות.

די מהר לתוך ההרפתקאה עולם רחב נפתח בפני השחקנים, והם מקבלים את האפשרות ללכת ולעקוב אחרי איזו שמועה שירצו (sandbox) ולהשפיע באופן ניכר על הסיפור, הדמויות החיות בעולם אינדבדואלית והתוצאה הסופית.

מבחינה טכנית,
המערכת היא 5e
ההרפתקאה נקראת Curse of Strahd (תרגמתי אותה במלואה, השפה היא עברית אלא אם כולם יעדיפו אנגלית)
השעה תהיה אחרי 1930 בערב באחד מימות השבוע.
נריץ באמצעות Roll20 ונדבר באמצעות Discord
בהחלט יש Homebrew שאני אוהב להריץ, נעבור על זה בסשן 0, לא משהו מוגזם אל דאגה.
אני מחפש יותר מכל שחקנים שאוהבים Roleplay ושהאווירה של ההרפתקאה היא מה שמושך אותם, גם אם אין לכם ניסיון, צרו קשר!

אתם מוזמנים להגיב כאן, אתם יכולים גם לשלוח לי הודעה ישר לדיסקורד TyrusLunarspear#7270

הארץ אפופת הערפל של בארוביה נמצאת תחת שליטתו של אויב ישן ומסוכן, ואתם מוזמנים

מצפה לראותכם!

עריכה אחרונה:
Top Bottom