• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

חיפוש קבוצה מחפש קבוצת שחקני לארפ\LARP עדיפות לכאלה עם הבנה בCastle Forged או 40K[ברחובות]

Cegorach

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
טווח גילאים
20+
מיקום בארץ / פלטפורמה
רחובות
מצאתי לארפ שאני אוהב בארץ[Castle Forged] אבל אף אחד מהקהילה שלהם לא באמת מכניס אותי לפלג, קבוצה או לגיון כנראה בגלל שאין לי ניסיון אמיתי בלארפ או במשחקי תפקידים לכן אני מחפש מישהו שיכניס אותי לעולם הזה ויש לי עדיפות ללארפ של Castle Forged

ניבמ

פונדקאי חדש
שלום
אני ניב ואני ב. מנהל של קאסל פורג'ד.
ראשית אני מאוד שמח לשמוע שאתה רו ה לבוא לקאסל פורג'ד ושהעולם מצא חן בעינייך!
אני אומנם משוחד אבל אני חושב שמדובר במשחק מצוין עם עולם מאוד עשיר ומרגש ואני מחכה בקוצר רוח להזדמנות לארגן כבר את קאסל פורג'ד 4.
אבל כרגע לצערי בגלל המצב ובגלל הנסיבות אני ואלעד (מנהל המשחק) לא הכרזנו עדיין על המשחק הבא.
לצערי בגלל המגפה והמצב הנוכחי אנחנו לא יכולים עדיין להכריז מתי יהיה המשחק, כאשר נרגיש שאנחנו יכולים להביא לשחקנים שלנו משחק ברמה שאנחנו דורשים מעצמנו וגם נרגיש שאנחנו לא מסכנים אותם בהתקהלות של כחמש מאות איש גם אם בשטח פתוח נכריז על המשחק הבא.

אם אתה רוצה לקבל את כל העדכונים על המשחק הבא אני ממליץ מאוד להרשם לקבוצת הפייסבוק של קאסל פורג'ד שלינק אליה מצורף כאן.

לגבי קבוצות: כיוון שכרגע עוד לא הוכרז המשחק ולא ניתן לעשות משחקוני ביניים בגלל המצב רוב הקבוצות לא פעילות ולכן כנראה זה נראה כאילו הן לא מקבלות אותך.
אני ממליץ להצטרף גם לקבוצת הפייסבוק של לארפים בישראל צירפתי כאן לינק יהיו שם עדכונים גם על המשחק וגם על משחקים נוספים בעולם של המשחק כאשר יהיו כאלה.

דבר אחרון אם יש לך שאלות לגבי קאסל אתה תמיד מוזמן לפנות אלי באופן אישי אני זמין בעיקר בפייסבוק תחת השם Niv markel מוזמן לשלוח שם הודעה פרטית ואשמח לענות.

Cegorach

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
שלום
אני ניב ואני ב. מנהל של קאסל פורג'ד.
ראשית אני מאוד שמח לשמוע שאתה רו ה לבוא לקאסל פורג'ד ושהעולם מצא חן בעינייך!
אני אומנם משוחד אבל אני חושב שמדובר במשחק מצוין עם עולם מאוד עשיר ומרגש ואני מחכה בקוצר רוח להזדמנות לארגן כבר את קאסל פורג'ד 4.
אבל כרגע לצערי בגלל המצב ובגלל הנסיבות אני ואלעד (מנהל המשחק) לא הכרזנו עדיין על המשחק הבא.
לצערי בגלל המגפה והמצב הנוכחי אנחנו לא יכולים עדיין להכריז מתי יהיה המשחק, כאשר נרגיש שאנחנו יכולים להביא לשחקנים שלנו משחק ברמה שאנחנו דורשים מעצמנו וגם נרגיש שאנחנו לא מסכנים אותם בהתקהלות של כחמש מאות איש גם אם בשטח פתוח נכריז על המשחק הבא.

אם אתה רוצה לקבל את כל העדכונים על המשחק הבא אני ממליץ מאוד להרשם לקבוצת הפייסבוק של קאסל פורג'ד שלינק אליה מצורף כאן.

לגבי קבוצות: כיוון שכרגע עוד לא הוכרז המשחק ולא ניתן לעשות משחקוני ביניים בגלל המצב רוב הקבוצות לא פעילות ולכן כנראה זה נראה כאילו הן לא מקבלות אותך.
אני ממליץ להצטרף גם לקבוצת הפייסבוק של לארפים בישראל צירפתי כאן לינק יהיו שם עדכונים גם על המשחק וגם על משחקים נוספים בעולם של המשחק כאשר יהיו כאלה.

דבר אחרון אם יש לך שאלות לגבי קאסל אתה תמיד מוזמן לפנות אלי באופן אישי אני זמין בעיקר בפייסבוק תחת השם Niv markel מוזמן לשלוח שם הודעה פרטית ואשמח לענות.
1. דיברתי איתך כבר העולם אכן מעניין אותי רציתי לשאול בגלל שזה דומה מאוד לוורהאמר פנטזי בכמה מובנים ובכל זאת האל Cegorach קיים בתוך העולם של קאסל פורג' ד? אם כן קיים קבוצה/לגיון/פלג בשבילו?

2. רשום בקבוצה כבר

3. הבנתי עכשיו למה הקבוצות ככה

ניבמ

פונדקאי חדש
יש דמיון בין הלור של מחנה אפוקליפס ללור של וורהאמר אבל חשוב להגיד שבעוד שהמחנה שואב השראה מהלור של וורהאמר זו רק השראה ולכן הרבה מהדברים שקיימים בוורהאמר לא קיימים במשחק ולהפך.
אני אישית לא מכיר את הלור של וורהאמר בכלל ולכן לא יודע לענות על השאלה.

Top Bottom