• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חיפוש קבוצה מחפש לחבור להרפתקאה =)

טל2662

פונדקאי חדש
קריאה למשחק!
אז קוראים לי טל אייל. ואני מוזיקאי בין 27, שחוסר עבודה בתעשייה מאז הקורונה גרמה לו להבין מה הדיבור. הדיבור זה DND =)
העיסוק המתמיד כנגן אף פעם לא נתן לי את היכולת להתמסר לקומפיין באמת. עכשיו אני פנוי נפשית וזמנית לחבור להרפתקאה ואני חושב על זה כל הזמן חח .
חברים שלי לא ממש בעניין ומי שכן כבר שנים באותה ההרפתקאה בroll20. אני ממש בעניין של להפגש איפשהו ולהריץ משחק ביחד. מוכן לנדב את הסלון שלי!
מכירים מישהו\י כמוני שרוצים משהו דומה? או אפילו מישהו שמוכן להיות הDM ?
אני גר בתל אביב (פלורנטין) אז יש קישור מעניין את מוזמנים לשלוח לו או לה לינק לפייסבוק שלי ואנחנו נקח את זה משם!

נ.ב- אני זורם גם על להצטרף למשחק שכבר התחיל במידה ויש אווירה מתאימה לעוד בן אדם :)

יש בפורום "משחקים מקוונים ורשומות" אם אתה זורם במשחק דרך הפורום
ראיתי שלפני כמה ימים נפתח עץ הרשמה למשחק מהדורה
טוב לדעת. הייתי שמח לנסות למצוא משחק לא מקוון קודם. אבל אם זה לא ילך לי אני לגמרי רואה את עצמי נרשם למשהו דרך האתר.
תודה :))

מה קורה חברה? אני מנהל משחק עם שני בני דודים בצורה טלפונית, אני השה"מ (בן 14). השיטה היא E5, והם קטנים ממני בקצת. אני חושב שאין להם להגדיל את הקבוצה, ואתם יכולים להצטרף. לגבי שעה - זה לא קבוע, בדרך כלל אחת או 2 בשבוע. מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית דרך הפורום!

עכשיו אני פנוי נפשית וזמנית לחבור להרפתקאה ואני חושב על זה כל הזמן חח
מקנא בהתלהבות שלך! בקטע טוב כמובן! המון בהצלחה.
אני לא מזמן פתחתי קבוצה אבל היא כבר סגורה מבחינת מקומות והיא לצערי גם לא פיזית.

חזרה