• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

חיפוש מנחה מחפשים DM למבוכים ודרקונים באיזור המרכז

oreo2501

פונדקאי חדש
טווח גילאים
25-35
מיקום בארץ / פלטפורמה
מרכז
אהלן חברים!
אני לידור, בת 27 מהמרכז, אני ועוד 5 חברים מחפשים DM שינחה לנו משחק מהסרטים :love:
חשוב לציין - אמנם שניים מאיתנו שיחקו בעבר הרחוק, אבל כל השאר (כולל אני) נובים לחלוטין וזו תהיה ההתנסות הראשונה שלהם במבוכים ודרקונים לכן צריך מישהו סבלני..
המשחק צפוי להתקיים בחולון, אך עוד אין מיקום קבוע. אנחנו זורמים.
אנחנו חבר'ה גיקים ומגניבים ולגמרי כיף איתנו :)
מחכה להצעות!
עוד שאלות מענות וכו', מוזמנים לכתוב לי פה, או לשלוח במייל [email protected]
תודה!

BadBug

פונדקאי ותיק
איזה מגניב שאתם כבר קבוצה מוכנה ורק מחפשים מנחה :)
לצערי הקבוצות וחלונות הזמן שלי מלאים, אבל אני ממש מקווה (ובטוח) שתמצאו מנחה במהרה.
בהצלחה ותהנו!

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
שלום לידור, אם ההצעה עדיין רלבנטית תוכלי לפנות אלי דרך הפורום (הודעה פרטית). אני מנחה צעיר בעל נסיון במו"ד 5 בעיקר, אבל פתוח לשיטות נוספות.
אוהב להנחות משחקים מבוססים מערכות יחסים, למרות שבפועל רוב המשחקים שאני מנחה כוללים הרבה מאוד זחילת מבוכים ורצח מפלצות (בעיקר בגלל הביקוש). אני לא יכול להגיע לחולון (או למקומות אחרים במרכז) אבל כן יכול להנחות בזום, או בפלפון (שיחת ועידה).
אגב, כמה פעמים שבוע אתם רוצים, ובאיזה אורך כל פעם?

Top Bottom