• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

מחפשים שחקן להצטרף למין האנושי Human Kind (ויכול להיות טליסמן?)

Blue_Disco_Dude

פונדקאי מהשורה
היי אני תומר, סטודנט בן 23
אני וחברים שלי מחפשים עוד שחקן לשחק איתנו humankind משחק אסטרטגיה בתורות שדומה לcivilization (משחק במחשב בsteam)
אם אתם רוצים להצטרף תדברו איתי, מוזמנים לכתוב לי כאן אני אסתכל מידיי פעם או ישר בדיסקורוד ששם אני מסתכל הרבה: Reptilian_Riddler #6584
אם אתם רוצים לשחק טליסמן בtabletop simulator(גם בsteam) גם מוזמנים, אני יוצר למשחק דמויות ודברים בסגנון

עריכה אחרונה:

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
אני וחברים שלי מחפשים עוד שחקן לשחק איתנו humankind משחק אסטרטגיה בתורות שדומה לcivilization
אם אתם רוצים להצטרף תדברו איתי, מוזמנים לכתוב לי כאן אני אסתכל מידיי פעם או ישר בדיסקורוד ששם אני מסתכל הרבה: Reptilian_Riddler #6584
אם אתם רוצים לשחק טליסמן בtabletop simulator גם מוזמנים, אני יוצר למשחק דמויות ודברים בסגנון
נשמע מעניין, יש אופציה לשחק גם בלי אנגלית טובה?
המשחק הוא פנים אל פנים (קפא"פ :)) או בפלטפורמה ממוחשבת כלשהי?

Blue_Disco_Dude

פונדקאי מהשורה
נשמע מעניין, יש אופציה לשחק גם בלי אנגלית טובה?
המשחק הוא פנים אל פנים (קפא"פ :)) או בפלטפורמה ממוחשבת כלשהי?
היי, כנראה תתקשה בלי אנגלית, אם תרצה להצטרף לטליסמן שם זה כנראה ילך יותר טוב, ואנחנו משחקים אונליין

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
היי, כנראה תתקשה בלי אנגלית, אם תרצה להצטרף לטליסמן שם זה כנראה ילך יותר טוב, ואנחנו משחקים אונליין
אין בעיה, הטליסמן איפה משחקים ומתי?
אשמח לקבל קישור לאתר.
עולה כסף לקנות את המשחק אונליין או משהו?
אגב יצרתי בעצמי לא מעט הרחבות לטליסמן במהלך השנים, אם אפשר לשלב אותם באחת הפעמים יכול להיות שזה יוסיף למשחק.

Blue_Disco_Dude

פונדקאי מהשורה
טליסמן משחקים בפלטפורמת steam במשחק tabletop simulator
צריך לקנות את tabletop simulator (אפשר לשחק שם יותר מרק טליסמן, גם DND וכל מיני משחקי קופסה אחרים)
איפה משחקים- אונליין
מתי- אין שעה נכון לעכשיו