• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה 3/3- הסתיים

"אדוני" הוא פונה לאחד מהשומרים (הזה עם הפגיון) "תקשיב, אנחנו לא רוצים שדברים יסתבכו כאן, פשוט תן לי ללכת, אולי אתם רוצים כמה מאלו כדי לשכוח את מה שקרה כאן?" הוא שולף את הארנק שלו
שכנוע 13+6=19

אין הרבה בפנים. ספרייה קטנה, ספה אחת, מדרגות לוליניות למעלה... וחליפת שריון שחורה לחלוטין עם פסים אדומים שמעטרים אותה.

השומר מלקק את שפתיו, מתלבט מה יותר חשוב לו- כסף או עבודה. אבל שני השומרים האחרים, שלא הצעת להם כסף, מרימים את הקרשים שלהם באיום, ואחד מהם אומר "עוף מכאן לפני שאני מתעצבן."

פבלו בודק את האזור כדי לוודא שאין בו מלכודות - רגילות או קסומות.
זה מאור מוזר שהחלון נמס מאור שמש, משהו מסריח פה.
meta
מטיל guidance על עצמי בשביל התוספים
ידע דת 21
תפיסה 24

"בסדר גמור. למרות שאני לא חושב שמה שבאנו בשבילו נמצא כאן. אבל אולי יש בספריה פריטים מעניינים".
דראו מצטרף לחיפושים, מתמקד בספריה.
out
אם אחרי דקה-שתים אני לא מוצא כלום, אני עולה למעלה במדרגות, תוך זריקת מבטים זהירים ובוחנים לכל עבר.

meta
מגלגל הבחנה:
7+4=11

עריכה אחרונה:
סלסניוס מגיע למגדל, ורואה את פבלו ודראו מסתכלים על הספרייה, בוחנים ספרים, קוראים מגילות. אבל הם לא מוצאים שום דבר שקשור לאלה מרושעת שרוצה להשתחרר.
דראו עולה במדרגות. החדר הבא הוא חדר השינה: מיטה, ארון עם בגדים בתוכו, נברשת שתלויה מהתקרה. שום דבר מסתורי או מיוחד.

החדר השלישי הוא המשרד. השולחן הגדול מאורגן ונקי לחלוטין, בלי פיסת נייר אחת שמפריעה לו. שלוש מגירות מכל צד, וכיסא עץ מגולף שבטח לקח הרבה זמן להעלות לשם.

מפקד אבירי הפנינה, אגב, עוצר בקומה השנייה ומרים את המיטה, שנעה בקלות מפתיעה. מתחתיה יש חרב. הוא לוקח אותה, וחוגר אותה למותניו. כל אחד צריך נשק, אחרי הכל.

דראו לא מוצא דבר במגירות, מלבד כל מיני ניירות שלא קשורים לניהול העיר, כמו אספקת מים, כספים, בנייה של בית כלשהו, כמה מסמכים של בתי משפט, צווי מעצר (חלקם שלכם) בצרור מסודר, ו... זהו.

סלסניוס, לעומת זאת, מוצא משהו קטן. זה רק פתק. וכתובים עליו שורה של מספרים, בלי חוקיות, קשר או הגיון מתמטי. ואפשר להבין מייד מה אלו- קורדינאטות. זה פשוט מאוד. קורדינאטות של מקום כלשהו ב... בצפון. קצת צפונה מהעיר, הוא מצליח לזהות.

"נראה שמצאתי משהו, זה סימון של מקום בצפון, יכול להיות ששם נמצא הטקס של ראש העיר." מודיע סלסניוס לשאר "אבל כדאי שנמשיך לחפש, לכו תדעו מה עוד נוכל למצוא פה" לבסוף סלסניוס פונה לחלון, כל דבר שהוא ימצא יהיה בונוס, אבל כל זה ילך לשווא אם ראש העיר ימצא מה הם עושים.

קרקוש קטן מסיח את תשומת ליבו של סולסניוס, וכשהוא מסב את מבטו לכיוון הקרקוש, הוא מגלה שחליפת השריון התחילה לזוז. היא שולפת חרב ונעמדת בתנוחת הגנה, מוכנה לקרב.

META
להטיל יוזמה! מי שנמצא למעלה יצטרך להשקיע פעולה כדי לרדת למטה, מי שנמצא בקומה למטה יכול להתקיף בתורו.

שריון: 18
חיים: 33
מולטי אטאק, חרב קצרה.

יוזמה לשריון: 14

מפה: (מקווה שהקישור עובד)
קרב חליפת שריון

עריכה אחרונה:
חזרה