• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה- עץ הרשמה (נסגר)

טוב, אז טיילס נעלם לנו, וצריך להחליט מה עושים עכשיו.

מצד אחד, הוא כבר שבועיים וחצי לא בפורום, וגם במשחק שלו הוא לא הודיע כלום.
שלחתי לו הודעה פרטית ובדיסקורד, אבל הוא מתעלם לגמרי (לא מחובר לפורום מה18 לחודש)
שאלתי את האנשים מהמשחק שלו והוא לא הודיע להם כלום.
שאלתי אנשים ממשחק אחר שהשתתף בו (בדיסקורד), וגם להם הוא נעלם לפני כשבועיים, אבל אחרי שהודיע להם שעומס מונע ממנו להמשיך לשחק.
עכשיו, באגודת אבירי הפנינה הוא לא מגיב כבר שבועיים וחצי, מלבד זה שהוא נעלם בכללי מהפורום כרגע.

מצד שני, תורו להגיב הגיע רק לפני 4 ימים, אז יכול להיות שהוא עוד לא ראה את התגובה. לכאורה זו סיבה מספקת לחכות לו כרגע.
מלבד זאת, הוא התחייב לא להיעלם מהמשחק שלו בלי הודעה מוקדמת, והוא עדיין לא מסר אחת. (למרות שאמרתי כבר את דעתי על ההתחייבות, בואו לא נשכח שיש 4 משתמשים כאן בפורום שקיבלו אותה כאמינה ואחד מהם הוא וולף, אז אני מכניס את זה כשיקול בעדו)
יכול להיות שיש לו אי אלו בעיות אינטרנט שבגינן הוא לא מסוגל להגיב כרגע, ואולי מעוניין להמשיך עם המשחקים כאן בפורום מכל מיני סיבות (גוזלים פחות זמן).

מהסיבות האלה אני חושש שהוא נטש את הפורום, אבל לא בטוח בזה בוודאות. לכן אישית אני מציע שתי אפשרויות
1. שנחכה לו כשבוע עד שיחזור או ייעלם. אם הוא יחזור הרווחנו, אם לא כבר יעבור חודש במשחק שלו ללא תגובה ונוכל להניח שהוא עזב ולהמשיך בלעדיו. נכון, זה מעכב את המשחק, אבל זה הוגן.
2. שוולף ידב"ש אותו עד שהוא חוזר. ככה אנחנו יכולים להמשיך מיד את המשחק, אבל זו עוד עבודה לוולף.
3. לעשות התאמות מכאניות בקרב ולהחזיר את הקרב אם הוא יחזור - לדעתי כאב ראש.
4. להעיף את טיילס לאתלר. לדעתי האופציה הזו לא ממש הוגנת, כי מהמשחק שלנו הוא נעלם 4 ימים בפועל - מינימום התגובות הוא פעם בשבוע אז לדעתי יהיה יפה לחכות שהשבוע הזה יעבור ועוד קצת.
עריכה: הבהרה: כשאמרתי לחכות שבוע הכוונה שבצד שלנו המשחק לא מתקדם - אל תדאג אתה לא מתעכב :D
כלומר: שתי האפשרויות - הראשונה והשנייה - כוללות המתנה לטיילס עד שהוא יחזור, אלא שבראשונה המשחק מושהה עוד קצת זמן (כמו שחיכו לי כשהיו לי בעיות אינטרנט) ובשנייה וולף מדב"ש אותו ולכן המשחק ממשיך.

אישית אני תומך באפשרות הראשונה או השנייה, כי הן הוגנות כלפי טיילס ודורשות פחות כאב ראש מהשלישית.
אם יש למישהו דעה בנושא מוזמן להגיד אותה, כמו כן אם יש למישהו מידע איפה טיילס ומתי הוא יוכל לענות לנו.
ואז וולף יחליט מה לעשות.

לא. פשוט לא. אין לשניכם זכות להחליט מה עומד לקרות, אז כל הקטע של בעד ונגד לא משנה. דבר שני, לא משנה מה כתבת, טיילס קיבל התראות, ואם ב-3 ימים הקרובים הוא לא יגיב, הוא יועף מהמשחק לאלתר. אחת המיפיות שלי מכם היא 3 תגובות בערך בשבוע, ואם יווצר מצב שטיילס לא מגיב ב 3 ימים הקרובים, כמו שכבר ציינתי, הוא יצא מהמשחק. כמובן שזה יקרה בתיאור פלאפי נחמד, ולא בהתנתקות מוחלטת כאילו הוא לא היה שם קודם.

חזרה