• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • עדכון חשוב לגבי דרקוניקון והקורונה
    מסתבר שליקום יש שליט מבוך אכזר, שאוהב להניח מלכודות למארגני כנסים בארץ ובעולם - אחרי שב-2020 המלכודת הזו תפסה את דרקוניקון, השנה אנו נחושים לא ליפול במלכודות והכנס יתקיים השנה! כל הפרטים בנושא

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה- עץ הרשמה (נסגר)

אביעד

פונדקאי ותיק
א. למה אי אפשר לפטר אותנו? מה גם שאחרי חודשיים בלי משימה הייתי מתפטר לבד אם המשכורת לא נכנסת.
ב. אז אפשר או אי אפשר להשתמש בספרי הרחבה? קודם אתה אומר לו שאי אפשר ואז שהוא יכול. בכל מקרה הספרים האלה מוסיפים הרבה אפשרויות (סמוראי תחומי השפעה נוספים וכו'), חבל לדעתי לא לאפשר אותם.
ג. אפשר לקבל רשימה של מקומות באורלן?

lonewolf

פונדקאי ותיק
אז אפשר ספרי הרחבה.
1. כי החוק באורון אומר שאסור לנשל אדם מביתו אם הוא לא עבר על החוק. וזה הבית שלכם. חוץ מזה, משלמים לכם.
3. תבדוק את ההודעה הראשונה.

אביעד

פונדקאי ותיק
1. מה החוק הזה שאומר שאסור למשל אדם מביתו והעבודה זה הבית שלנו. מי שלא עובד מקבל משכורת? האם יש באורלן עוד חוקים לא חכמים?
2. גרגויל צודק, התכוונתי למקומות ספיציפיים, ואני רוצה קצת פירוט. לא רק השם של העיר אלא מאפיינים שלה שיעזרו לי לפתח לדמות שלי אישיות

נ.ב. ואם אתה עורך את ההודעה הראשונה לבקשתי תעדכן שאתה עורך

lonewolf

פונדקאי ותיק
מפאת חוסר זמן שהתגלה פתאום בלו"ז שלי, אני סוגר את המשחק. מבקש סליחה מכל מי שהתאמץ, וכולי תקווה ששהמשחק יפתח שוב עוד חודש בערך. מי שתוהה למה, זה בגלל סיבות אישיות, שאני מעדיף לא לפרט אותן פה.

Darki

פונדקאי ותיק
גרגויל אמר/ה:
מאכזב, אני מבואס שכל העבודה שלי הייתה לשווא. בהצלחה במשחק הבא שלך, אני לא בטוח אם אני עומד להשתתף בו

תגיד,אתה רציני?
הוא אומר לך שמסיבות אישיות הוא לא יכול להריץ,ואתה מתלונן? הוא לא רצה לגרום לך מועקה,אני בטוח,ותמיד אפשר לכתוב בדרכים מעודנות.
אגב,כמדומני שהייתה איתך סצנה דומה,שאתה פתחת משחק,נרשמו אליו משתתפים,וסגרת אותו לבסוף.

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
ח'ברה, תרגעו. אין סיבה להתחיל להשתלח כאן באנשים- אני מבין את תחושת הביאוס של להשקיע במשחק רק כדי לגלות שהוא לא ייצא לפועל בסופו של דבר- אבל אלה החיים.
ויותר חשוב- גם אם אנשים מתעצבנים, גם אם אנשים מאוכזבים, זה בסדר. אין סיבה לרדת לטונים האלה. לפני שאתם שולחים הודעה, תחשבו קצת אם זה באמת הניסוח המכבד ביותר שאתם יכולים לכתוב אותה בו.

הנושא ננעל. lonewolf, בהצלחה בהמשך. שלח לי הודעה פרטית אם אתה רוצה לפתוח את העץ הזה מחדש.

עריכה: הנושא נפתח, בהצלחה בחיפוש השחקנים.

lonewolf

פונדקאי ותיק
אז הנושא נפתח מחדש, וכמה עדכונים:
בלי הוריאנט לבן אנוש.
ספר בסיסי בלבד, אלא אם יש לכם סיבה מאוד טובה, ואז תצטרכו לשלוח לי את המקצוע/גזע לאישור, כי אין לי את ספקי ההרחבה.
גרגויל, תודיע אם אתה עדיין מעוניין לשחק.

גרגויל

פונדקאי ותיק
אני עדיין מעונין, אבל אני מזהיר מראש שאחרי החגים יהיה לי לו"ז הרבה יותר צפוף. אז קצב התגובות שלי יהיה די איטי, ויש סיכוי שאני אאלץ לפרוש. רק מזהיר

lonewolf

פונדקאי ותיק
אה, שכחתי.
אפשר לשחק איזה גזע שאתם רוצים, אבל למעשה כולכם תשחקו בני אדם. כלומר, אם אתם משחקים אורק או דם דרקון אתם בעצם תשחקו בני אדם מאוד גדולים. אם אתם משחקים ננס, אתם בעצם תשחקו בן אדם נמוך וקטן.

ועוד משהו- ציפיות מהשחקנים:
להשקיע, כלומר לא לכתוב "אני משכנע אותו", תכתבו מה אתם אומרים.
וגם לא להעלם לכל כך הרבה זמן בלי להודיע למה.
אם יש לכם ציפיות ממני, תכתבו.

וגם- מחשבות בספוילר, אם אתם לבד, תכתבו בספוילר, אבל פעולות וכל מיני דברים אחרים שאתם עושים ואחד מהשחקים רואה אותכם עושים אותו, תכתבו בגלוי.

Top Bottom