• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות

[מו"ד 5] אורלן- אגודת אבירי הפנינה- עץ הרשמה (נסגר)

lonewolf

פונדקאי ותיק
"יחידת שמירה 7 אלי!" נשמע קולו של המפקד הראשי של אבירי הפנינה. בעצם, אתם לא כ"כ אבירים.יותר נכון להגיד שכירי חרב. "נו?! אין לי את כל היום!" אתם נגשים לדלת שבקצה המסדרון. סוף סוף אתם מקבלים משימה! כמה חיכיתם לזה! מאז שסיימתם את האימונים שלכם בעצם, לפני 8 חודשים. אך, אילו חודשים ארוכים הם היו! אתם נכנסים לחדר. הוא לא מקושט, וחלון יחיד פונה מזרחה, מאחורי שולחנו של המפקד שלכם, אוקיארון. "אז יש לי משימה בשבילכם. היא לא מסובכת. מחר מגיע שגריר מהאלפים. אני צריך שתשמרו עליו, ברור?" אתם מהנהנים. "יופי. "עכשיו לכו להתכונן." [/i]

אז, ברוכים הבאים לאורלן! אתם משחקים שכירי חרב, בארגון שנקרא אבירי הפנינה. אתם חיים בעיר אורון, שבממלכות האור והצל. עיר יפה, מקושתת, מקדשים למיניהם, שווקים, ובתים. הרבה מאוד בתים. אתם יכולים לשחק אלפים, בני אדם ננסים או גמדים.
והפעם- במו"ד 5!!!
העולם הידוע-
עולם המערכה אורלן
העולם עצמו מחולק ל5 יבשות. היבשת בה קורה סיפורינו, היא האימפריה המערבית.
האימפריה מחולקת לשתי יבשות, והארצות שאנו נתמקד בהן יהיו ארצות החוכמה והקסם. אורלן.
יש 9 ארצות:
- טנתיס- הארץ האפלה, שולט בה ליץ' בשם גארד ותושביה מעונים. אבירי מוות הם צבאה.
- ממלכות האור והצל- ממלכותיהם של בני האדם: אורון, רומן, ו-וורמין. הדת שולטת בה ביד חזקה וצבאה רב עוצמה. אנשים יקריבו את עצמם בשביל אליהם.
- הרי הגמדים- האמיר. בין ההרים ישנן מערות רבות, ובגדולות שבהן ישנם גמדים. חזקים, חסונים ונמוכים הם גמדינו. צבאם חזק ומתקדם טכנולוגית. אפילו בני האדם לא מתקרבים אליהם. ההר המרכזי נקרא מוליהום.
- עמקי הננסים- מקום שלו ונעים. בין אם מדובר ביערות וההרים המקיפים את העמקים, או בחלקות הצומח היפהפיות שנמצאות בכל מקום, או אפילו בתושבים מאירי הפנים והמזמינים שבוודאי תתקלו בהם. הכל שם נפלא. הצבא מורכב ממתנקשים ולוחמים מעופפים על פגסוסים. צבא חזק ועוצמתי. יש עיר אחת, שנראת קון רודיר.
- האיים- אתר נופש לכל דבר ועניין. בני האדם מגיעים לשם לרוב בקיץ החם, כדי לנוח על האיים הנפלאים, הירוקים והיפים שמייחדים את עצמם מכל ארץ אחרת. הם אומה עצמאית. יש המספרים על אוצר קדום ששוכן על אחד האיים. אף אחד לא יודע את האמת.
- יערות המערב- יערות סוורן. שם האלפים גרים בהמונם. זה לא רק יערות- יש שם ערים יפהפיות וחופים נהדרים. הצבא הקסום של היערות, שמורכב מקשתים ומקוסמים הוא כמעט בלתי מנוצח. יש שבע ערים גדולות- אריאן, רויאמן, אליסר, אסדר, גרויאן, איזיליאן, וקרד סוורן. בנוסף עיר הבירה נקראת כאר סוורן.
- ארצות הצפון- ארצו של פלסוורת'. מעוז של ידע ושל קסם. אבירים אדירים ויש האומרים שגם דרקונים התייצבו שם כדי להגן על האקדמיה הגדולה של פלסוורת', הלא היא טירת הידע והקסם. שם אומרים שנמצא השער לממלכותיהם של האלים. העיר היחידה נקראת- קאן נול.
- הארץ חסרת השם- היא מוקפת בחומה עצומה ובלתי חדירה, שלא בנויה רק מאבנים. הדרקונים של אורלן כולה שוכנים שם, ועמם כל יצורי הקסם והיסודנים.
- המדבר- מקום מגורם של השבטים הנודדים, ארץ יבשה שאם היית מגיע אליה פעם, היית רואה את ההמשך של היערות הסמוכים, אלא שאיש לא יודע למה המקום נהרס. בני האדם מאשימים את האלפים, והאלפים את בני האדם. אף אחד לא יודע
מפה-
Map (5).jpg כן אני יודע שזה לא מושלם. תפעילו את הדמיון.
גזעים-
בני אדם- הדת היא הדבר הכי חשוב בחיים של בני האדם. (האלים לא רלוונטים פה, אבל מי שזוכר את האלים יכול להכניס אותם לרקע שלו.) אנשים מכריזים מלחמות פרטיות על שכניהם, כי אלה מאמינים באלים שהם לא האלים שלך. עד כדי כך האלים, והרצון לרצות אותם, חשובים לבני האדם. הצבא שלהם, שמבורך על ידי אליהם, מורכב מאבירים וקשתים.
אלפים- כולם חושבים שהם חיים ביערות, אבל למעשה הם הקימו ערים ענקיות ברחבי היערות. הם בנו מקדשים, הרסו מקדשים, כרתו עצים, שתלו עצים וכן הלאה. האלים לא כ"כ מעורבים בחיי הקהילה האלפית, והכוהנים הגדולים של האלים, לא שולטים בחיי האנשים ובמשפחת המלוכה. הצבא מורכב מלוחמים וסיירים.
ננסים- עם קטן, שמח ומאושר בפינתו השקטה. אבל, אם מישהו מפריע לו לחיות את חייו, הוא יראה וירא את עוצמתם של גדודי הננסים. קוסמים, לוחמים, נזירים ומה לא מרכיב את הצבא שלהם. אומנם הם נמוכים, אבל את תזלזלו בהם.
גמדים- חיים בהריהם בשקט ובשלווה. חוץ מכל הרעש שמגיע מנפחיות, נגריות, חנויות ואימוני הצבא החמוש בכלי נשק טכנולוגיים.האלים לא מעורבים בכלל בחייהם של הגמדים, ובכלל, רוב הגמדים אתאיסתים.
קסם וטכנולוגיה-
הקסם הוא כוח. זה השיעור הראשון לכל קוסם. הקסם הוא מישור אחר. הקוסמים הם אנשים שיכולים לשאוב ממנו כוח,ולשחרר אותו החוצה. כל קוסם עושה את זה בדרך ייחודית לו. הטכנולוגיה נשמרת בכספות הגמדים, אבל מדי פעם משהו נופל למטה מההרים ומגיע לבני האדם. מחרשות שחורשות מעצמן, מכונה ליצור יהלומים מהאוויר (זה כולל לחש התמרה רק עוצמה), דברים מהסוג הזה.
מכאניקה-
מו"ד 5, מבוסס ק20. אתם יכולים לשחק את כל המקצועות, אבל אי אפשר לשחק דמי דרקון, חצי אלפים, חצי אורקים,זדים וזוטונים. אתם כן יכולים לשחק אלפים, בני אדם, גמדים, וננסים, ננסי אבן ואלפים רמים.
וזהו, אני חושב. אם מישהו רוצה מפה מפורטת של האיים בצפון, תכתבו כאן, אני אצרף מפה.
 
עריכה אחרונה:

tkhag1

פונדקאי ותיק
הרגע הרגת את הסיכוי שמישהו ישחק אלף בהתחשב בכך שללא תת הגזע האלפים נחשבים לגזע חלש, כנל לגבי ננסים (עילה אם אתה מאשר תת גזעים אחרים) מעבר לכך זה מבחר ממש מצומצם של גזעים, למעשה יש רק שתי גזעים שאפשר לקחת בלי להצטער על זה מכנית
 

גרגויל

פונדקאי ותיק
נראה מעניין, כמה שאלות
1) אלים, הם הדבר הכי חשוב בחיים של בן אנוש- ולמרות זאת אין פירוט של שם קטן של אל אחד
2) מה הספרים המותרים? רק הספר הבסיסי?
3) תכונות, מגלגלים או קונים עם נקודות
4) מי הם אבירי הפנינה?
חשבתי על לשחק aasimar- בן אנוש שבורך בכוח האל הקדוש (הכנס כאן את אלוהות הסדר טוב שלך)מכשף עם סאבקלאס
divine soul. הפלייבר הוא שושלת של נבחרי האל (הכנס שם כאן) שעובדים עם הכנסייה.
 

lonewolf

פונדקאי ותיק
1. הנה פירוט:
פריי אל הטבע (בני אדם)
ת'ור אל המלחמה (בני אדם)
מנרוד אב האלים (בני אדם)
אודין אל החוכמה והידע (בני אדם)
סיטוניוס אלת המישורים (אלפים)
יאנג אל האיזון והפשע (אלפים)
אומבר אל הקסם (אלפים)
ביאורן אל הטבע והחיות (בני אדם)
זארן אלת המחשבה והזכרון (בני אדם)
סבן אל הזמן (אלפים)
גום אל המוות, החיים והאמונה (אלפים)
2. כן. הוא לגמרי מספיק.
3. תגלגלו. מבחינתי אפילו בבית.
4. ארגון שכירי חרב שאתם חברים בו.
אוקיי... תמשיך לפרט. בוא נראה.
 

גרגויל

פונדקאי ותיק
2) אאיסמר- הגזע שלי, ונשמה קדושה- הסאבקלאס של המכשף, שניהם מספרי הרחבה. רק שיהיה ברור
רקע
סבי של סבו של סבו של סלסניוס הייליט (סלס בקיצור) היה הכוהן הראשי בכנסיית מנרוד. הוא היה באותם ימים בן התמותה החזק ביותר שרגלו דורכת באורלן. הוא היה עוצמתי מספיק בשביל שאחת המלאכיות שמשרתות את מנרוד- מילנדרה, תתאהב בו. אבל נשמת בן תמותה- אפילו אחד עוצמתי, לא יכולה לאחד נשמות עם בני האלמוות. וכשהשניים מימשו את אהבתם, סבו של סבו של סבו של סלסניס נשרף באור קדוש למותו. אבל מילנדה התעברה מהתהליך, ובנם- שהיה בן תמותה- נשלח בחזרה אל הכנסייה לגדול כ"נגוע מלאך"- אאסמיר. כשהנער חזר לכנסייה, היות והולדתו לא הייתה כמקובל. הוא נשפט וגזר הדין נקבע לסילוק שושלת הייליט מתפקיד הכוהן הראשי.
מאז הדרג של שושלת הייליט הלכה וירדה ברבות השנים וכשסלסניוס נולד. הוא גדל כנער כנסייה פשוט. ואז בגיל 20, הוא החל לבצע קסמים. לא קסמים כמו שכמה כוהנים מהכנסייה יודעים להטיל- קסמים מוזרים ושונים. הוא החליט לחקור את הנושא ברשומות הכנסייה, וגילה את השם הייליט ברשימת הכהנים הראשיים. הוא ליקט פיסות תצרף מאנשים שונים, והבין לבסוף את הסיפור המלא של שושלתו. הוא פנה לדריגה הגבוהים של הכנסייה בשביל למחות על העוול שנעשה למשפחתו, וקיבל התעלמות מוחלטת. לכן הוא החליט לעזוב את הכנסייה ולצאת אל העולם, ולחזור כשכבר לא יוכלו להתעלם ממנו. הוא הלך אל אבירי הפנינה
 

lonewolf

פונדקאי ותיק
גרגויל-
כמה דברים-
דבר ראשון, מגניב לך.
עכשיו- הכהנים הגדולים לא נבחרים בשושלת. כל פעם שהכהן גדול מת, האל בוחר עוד כוהן גדול. אני אאשר לך את זה, כי יכול להיות מצב שהאל בוחר כמה כוהנים גדולים מאותה משפחה.
לגבי הגזע- בסדר. מה היכולות של הגזע? זה כמו בני האדם? אחרת?
 

גרגויל

פונדקאי ותיק
זאב
ממש לא, זה גזע נפרד לחלוטין מvolo gaide to monsters
יכולות אאיסמר
+2 כרז +1 חכמ
גודל בינוני
מהירות 30 פיט
ראיית חושך 60 פיט
עמידות לנזק קורן ונקרוטי
כפעולה יכול לרפא נק"פ שווה לדרגה שלו, מתחדש במנוחה ארוכה
יכול להטיל קנטריפ "אור"
דובר מדוברת ושמימית
בדרגה 3- יכול לתעל למשך דקה כוח שמימי- מקבל מהירות מעוף 30 פיט ומוסיף נזק קורן שווה לדרגה להתקפות ולחשים, מתחדש במנוחה ארוכה
 

גרגויל

פונדקאי ותיק
זאב- דפ"ד מכאני
סלסניוס הייליט דפ"ד
תכונות
כוח 7
זרז 14
חסנ 10
חכמ 14
תבנ 11
כרז 18
נק'"פ: 6 (נשאר 6) נק"פ זמני:
דרג"ש: 12
ק"פ: 1ק6 (נשאר 1)
תוסף שליטה 2+
הצלות: חסנ, כרז
מיומנויות: דת, תובנה, מאגיה, שכנוע
נשק: פגיון, חץ הטלה, קלע, מטה לחימה, רובה קשת קל
שפות: מדוברת, שמימית, אלפית, גמדית
ציוד
רובה קשת קל, מטה (פוקוס מאגי), שני פגיונות, ערכת הרפתקן, סמל קדוש (מנרוד), ספר תפילות, 5 מקלות קטורת, אפוד, בגדים פשוטים, 15 מ"ז
יכולות
 • ראיית חושך 60ft
 • עמידות לנזק קורן ונקרוטי
 • כפעולה, יכול לרפא במגע נזק שווה לדרגה. מתחדש במנוחה ארוכה
 • כשאתה נכשל בהתקפה או בהצלה, אתה יכול להוסיף 2ק4 לתוצאה. מתחדש במנוחה ארוכה או קצרה
 • יכול ללמוד לחשי כוהן במקום מכשף
 • הוא ושאר ההרפתקנים יכולים לקבל ריפוי חינמי במקדשי מנדור
התקפות
קליע אש: +6 1ק10 אש, טווח 120ft
מחיר המתים: הצלת חכמ ד"ק 14 1ק8 נקרוטי (אם המטרה פצועה אז 1ק12 נקרוטי), טווח 60ft
רובה קשת קל: +4 1ק2+8 חודר, טווח 80/320ft
פגיון: +4 1ק2+4 חודר
לחשים
קנטריפים: אור, קליע אש, פעלול, יד מאגית, מחיר המתים (toll the dead)
דרג 1(2/2): ריפוי פצעים, קליע מנחה, גל רעם
 

אביעד

פונדקאי ותיק
על המשחקיות
א. כמה שחקנים אמורים להיות בסך הכל?
ב. מה קצב התגובות הרצוי?
על העלילה
ג. מה יהיה הנושא של המשחק? מה המטרה שלו?
ד. אם אפשר לקבל קצת פירוט על העולם - אנחנו יכולים לשחק דמויות מכל הארצות?
ה. אפשר לקבל מקומות מרכזיים בתוך כל ארץ? או שנמציא מקומות בעצמנו?
ו. פירוט על אבירי הפנינה?
על הדמות
אני רוצה לשחק אלף מארצות האלפים, שנשלח במשימה קדושה שאי אפשר להשלים - גורש בפועל.
 

lonewolf

פונדקאי ותיק
משחקיות
ידעתי ששכחתי משהו!
1. ארבעה חמישה שחקנים בערך. גם שלושה זה בסדר.
2. מינמום קלוש בשבוע, אלא אם יש לכםסיבה מוצדקת לפחות מזה.
עלילה.
בתור התחלה זה משחק עולם פתוח. יש משימה קטנה בהתחלה, רק כדי להתרגל לעולם ולשחקנים, ואז זה לגמרי עולם פתוח.
בעקרון אני כותב מהטלפון כרגע, אבל כשאני אכנס למחשב תקבלו מקומות מרכזיים.
6 אבירי הפנינה הם ארגון שכירי חרב בעיר אורון. יש מאחוריהם עבר מלא הצלחות, הישגים ולוחמים מן המעלה. יש בו אלפיים לוחמים, ועוד אלף נהגים, מלחים ומובילי עגלות. הצבא הזה מחולק לשניים: יחידת שמירה ויחידת תקיפה. בכל יחידה יש עשרה גדודים, בכל גדוד עשר מחלקות ובכל מחלקה שתי יחידות בנות חמישה אנשים. החלק שלכם של הארגון, יחידת שמירה, גדוד תשע, מחלקה 10 ויחידה 7, הוא, מה שנקרא בידי כל האנשים בגדוד, האפסים של מחלקה 10.
 

lonewolf

פונדקאי ותיק
נכשלתם בכל משימה שיצאתם אליה ( היו שתיים ), ומאז לא נתנו לכם הזדמנות לתקן. אף אחד לא סומך עליכם. נתנו לכם את המשימה הזו כי חבל לבזבז כוח אדם טוב על משימה כ"כ פשוטה.
אגב, אתם לא יכולים לחיות ב: הארץ חסרת השם, טנתיס והמדבר.
 

אביעד

פונדקאי ותיק
יחידת אפסים שנכשלה בשתי משימות ומאז אף אחד לא נתן לה הזדמנות לתקן? מה בדיוק? אני מניח שאלו שתי משימות מאז שגויסנו אליה? למה לא פיטרו אותנו ודי?
 

lonewolf

פונדקאי ותיק
אי אפשר לפטר אתכם. זו בדיוק הבעיה.
גרגויל-
הסמל שלך הוא משולש שחור, בין שמיים וארץ.
כל מי שתוהה לאן נעלם החלק השני של ההודעה: מישהו הוכיח אותי, ואמר שזה לא ראוי לכתוב דבר כזה. אני מבקש סליחה מכל מי שזה פגע בו, וגם ממי שלא. מה שנאמר לא היה קשור בשום צורה לעולם האמיתי, אלא ספציפית לאורלן. לא כתבתי את זה בכוונה רעה.
 
Top Bottom