• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

מה תשחקו החודש? מרץ 2021

BadBug

פונדקאי ותיק
אז חודש חדש התחיל ולמרות שרק עברו שבועיים מהפוסט הקודם, נראה לי שעדיף לפרסם אותו בתחילת חודש ולכן...
במה תשחקו/תריצו החודש (אם זה קמפיין קבוע אתם מוזמנים לספר קצת על ההתקדמות בו).
מיועד לכל שיטות משחקי התפקידים, מה שבא לכם, תרגישו חופשי לשתף.
כותבים משהו? מכינים משהו? עובדים על פרוייקט בתחום? - גם אפשר.
נשמח לשמוע!

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אז בשעה טובה סיימנו את הקמפיין של ג'נסיס (באמת צריך לכתוב את המחשבות שלי על הקמפיין ועל השיטה). שזה אומר שמחליפים מנחה - ואני הוא המנחה הבא.
התלבטתי אם להריץ פאת'פיינדר 2 באיי הסערה, מתוך רצון להתנסות בשיטה - לצערי עד היום לא יצא לי לשחק בה. בסוף ויתרתי על זה, כי אני עמוס לאחרונה ב Real Life אז החלטתי ללכת על Star Trek Adventures, ולהריץ בגדול את המיני-קמפיין שיש בערכת ההתחלה - משהו כמו 3-4 סשנים.
במקביל, את פאת'פיינדר 2 אני שומר למשחק עם הילדה הגדולה, אני רוצה להריץ לה ולעוד חברה או שתיים עם ערכת ההתחלה באיי הסערה. גיל 9 נראה לי מספיק בוגר לשחק מבוכים ודרקונים "אמיתי" (בליווי כמובן). יש סיכוי שבשלב מסוים זה ישתנה לגיבורים ודרקונים, פשוט צריך זמן לסדר את השיטה...

אני ממשיך לשחק בקמפיין של אברון West Marches של the Nerubian the Nerubian The Time The Time ועוד, זה אופי שונה של משחק שמערב סוג של Play By post בין בסשנים של רול20 ומשחקים עצמם שמתרחשים ברול20.

לבסוף, אני אנסה למצוא זמן לכתוב סקירה או שתיים החודש לפונדק, לא החלטתי אם משחקי תפקידים או משחקי לוח.

rui

The Storyteller Archmage
צוות הפורום
בצבא של ויני
1) מורדי השאול - התחלנו את ההרפתקה השישית במשא ומתן קשוח למול האימפריה השטנית באזור. אבא של אחד השחקנים הוציא אותו מהכלים (לא קשה, הוא משחק נערה בת 18 עם daddy issues) ושחקן שני צריך להתמודד עם זה שאח שלו בגד וערק לצד של הרעים. יהיה כיף.

2) לא כל הנוצץ זהב - הרפתקה קצרה שכתבתי למה' 4, אליה אני חוזר אחרי שלוש שנות הפסקה. עולם מערכה חדש שאני מרוצה ממנו מאוד, עושים לו בחינה לפני שאנסה בו הרפתקאות ארוכות ומורכבות יותר.

3) משחק אצל מירטוקן גמד שגורש מביתו על ידי אחיו השאפתן ונמצא בקווסט ארוך כדי לחזור ולבעוט אותו מכל המדרגות. כרגע מותקף על ידי עכבישים עם חדקים (תועבות ארורות) ומקווה לשרוד כנגד כל הסיכויים עם הטלות הקוביה המזעזעות שיוצאות לי.

Redcloak

פונדקאי ותיק
שבוע שעבר אכן חזרנו אל קמפיין האברון שלי, אחרי הפסקה מסוימת.
הדמויות המשיכו לבזוז את הקולוסוס מחושל הקרב שתקוע בביצות, במקביל לכך ששאחת מהן מתחזה לשליח של ולארה (זוועה קדמונית של חרקים) במטרה לתמרן את היריבות בין הקבוצות בתוך שבט האורקים שהקולוסוס תקוע בשטח שלו.
כל זה התכנס ל-"קרב בוס" בתוך הקולוסוס מול מכשפה אורקית - שהוא למעשה קרב חוזר נגדה, אחרי שהדמויות ניצחו אותה כדי להשיג גישה לקולוסוס מלכתחילה. הפעם היא התכוננה וכמעט ניצחה, אבל הקרב נגמר בניצחון דחוק ובמכשפה נמלטת (אויבים עם יכולות שיגור = כיף לכל המשפחה).
בסוף המפגש התחיל המסע חזור ועצרנו כאשר הדמויות הגיעו ל-The Great Crag (הבירה של אומת המפלצות הסמוכה לביצות) ועתידות להסתבך כאשר הסובבים אותן יבחינו בקריסטל הענק שהן סוחבות איתן :devilish:.

עריכה אחרונה:

אלעד הן

פונדקאי פעיל
קמפיין מצודה בסְפר שלי ממשיך, כשהדמויות ניסו לסיים מצור ע"י עקיפת הצרים ופריצה ישירה לתוך המבצר הנצור, אבל הולך ומסתמן שהם הסתבכו מעל הראש, כי האלכימאי התככן שבצבא המצור זימן משהו מפלצתי מחוץ לגבולות העולם כדי להתמודד עם הנצורים.

אז הדמויות מצאו את עצמן בין הלוחמים הנצורים למפלצת חיצונית כלשהי. נראה איך זה ייגמר...

(מדובר בקמפיין ואנור מתמשך)

מלבד זאת, אני משתעשע ברעיון להחיות את קמפיין הפלאים שהרצתי לבני הגדול וחברותיו וחבריו (גיל 11–12) והוקפא בגלל הקורונה... האמת שעצרנו בדיוק בזמן פלישה בין ממדית אל העיר שהגיבורים נלחמו בה, אבל אלוהים, אני בקושי זוכר מה היו התכניות שלי אז.

Larkin

פונדקאי ותיק
הקמפיין שלי בעולם של הערפילאים מתקדם יפה כשהדמויות נכנסו לעסקים של קנדרה שממש לא קשורים אליהם אבל מאוד קשורים למי שהם מנסים לשכנע שיעזור להם.
התחלתי קמפיין של מוד 5 בפורים ובינתיים היה לנו רק מפגש אחד שבו הדמויות עזרו לארטיפיסר מסויים לטפל בחבורת קובולדים מציקים. נראה כמו פילר אבל יהיו לזה השלכות בהמשך הקמפיין.

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
אני ממשיך הקמפיין ג'נסיס שאני משחק בו. הסייבורג שלי לא מת! והדרויד החבר שלו משתתף בקרב היאבקות פומבי של דרושים.
ממשיך להריץ את שגעון בגו'נאמור.
ממשיך להריץ משחק חסר שם בגו'נאמור לבני הדודים, הם כרגע נמצאים ליד מפל ומנסים למצוא מבוך אגדי (שנמצא, למעשה, מאחורי המפל).
ממשיך את פרויקט גו'נאמור שלי במו''ד 5.
מתחיל פרויקט חדש - שיטת משחק D20 מבוססת כישרונות!

BadBug

פונדקאי ותיק
וואו, המון דברים מעניינים!

בקמפיין הבית המתמשך שלי The Spiral Depths of Madness (5E) החבורה חוזרת דרומה לעזור בהדיפה של כוחות אורקים (ואחרים) שהחלו להתפשט באיזורים של "העולם החופשי", במקביל יש לשחקנים כיוונים אחרים לחקור שלא קשורים ישירות להתפשטות, אבל יש כאן דילמה כי הלוקיישנים רחוקים מאד אחד מהשני.

בשארית הזמן שאין לי, מנסה לסיים את הקריאה של הקמפיין הבא (הפעם מודול מוכן, 5E) שאתחיל וללטש את חוקי הבית וכיוונים להתפתחויות אפשריות.

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
2) לא כל הנוצץ זהב - הרפתקה קצרה שכתבתי למה' 4, אליה אני חוזר אחרי שלוש שנות הפסקה. עולם מערכה חדש שאני מרוצה ממנו מאוד, עושים לו בחינה לפני שאנסה בו הרפתקאות ארוכות ומורכבות יותר.
כן, אני אשחק בזה. זולצ'י, הננס מומחה קסמי הצל שלי, כבר מוכן.

חוץ מזה, קבעתי עם Nextorl Nextorl ימים קבועים להרצות שלנו במשחקי הסולו שלנו, "מסעה של ראגה" שהוא משחק יותר אישי במו"ד 4 שממשיך את העלילה של משחק קבוצתי עתיק שנקתע באיבו וכרגע כבר המשחק התפתח למשהו ייחודי ושונה משל עצמו, וגם "הרפתקאות פוקימון" שהוא משחק PtbA על פי השיטה שנקסט כתב, שבו אני משחק את האופנוען ניק הצעיר והשאפתן שמגיע לקאנטו בחיפוש אחר אחותו האופנוענית המפורסמת שנעלמה במסתוריות. בסשן האחרון פגשתי בליוטננט סארג', שזה היה ממש מגניב, ופגשתי גם באלקזאם שהשתלט לי על הפוקדע והראה לי את הזיכרונות שלו, שזה היה אדיר.

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
כשחקן:

1. משחק את הפלאדין חצי-האלף ברטילאק במערכה "עידנים מוזרים" (Strange Aeons) של פ"פ 1.

2. משחק את אבא חקק - כוהן, רופא, מיילד, וטרינר וקברן חצי-אורק מזדקן במערכה "אגרוף הרודן" (The Tyrant's Fist) של פ"פ 1.

3. משחק את צייד הראשים פרימידס הקנטאור במערכת צד-ג' Odessy of the Dragonlords של מו"ד 5, מאת מודיפיוס.

כמנחה:

1. ממשיכה מערכת מו"ד 5, "לב הנווד". העסק נעשה קשוח - והחבורה בדרך להציל את לואן "האריה הלבן", שמאורס לאחת הדמויות, מפני בוגדים שהסתננו למסדר המעגל הלבן ובראשם "שדת השרשראות" מריה (היא לא באמת שדה).

2. ממשיכה מערכת "Eberron Unknown". פורמט ווסט-מארצ'ס; 4 מנחים; כ-13 שחקנים פעילים (ברמת פעילות משתנה). בשבוע הבא The oldman The oldman ושות' אמורים להכנס לביוב של שארן כדי לחקור דיווח על מפלצת תמנון שנצפתה שם - אחרי שהיו דיווחים על יצור תמנוני שתקף גם בעיר אחרת (קוראנברג) וייתכן שהם אותו יצור או קשורים. וגם יש כבר משימה בהיכון כשהארגון מתכנן גיחה ראשונה לארץ האבלות עבור הנסיך הגולה אוהרגב איר'וינארן, מושל סיירי החדשה.

Top Bottom