• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

מה המקצוע והגזע הראשונים שיצא לכם לשחק? [D&D]

סטטוס
נעול לתגובות.

אביעד

פונדקאי ותיק
תלוי אם מחשיבים את המשחק של חצי שעה שעשיתי באיזו קייטנה ושיחקתי בן אנוש פלדין (ובסיבוב היחיד שהיה לנו בקרב מול עכביש החטאתי והיתה לי תקופה שלא אהבתי פלדינים בגלל זה) :D
אם לא - בן אנוש סייר בחופשיטה.

nav566

פונדקאי ותיק
הדמות הראשונה ששיחקתי, לפני חמש עשרה שנה, הייתה דמות שיצרו בשבילי כשלימדו אותי לשחק. הוא היה אלף מכשף במהדורה 3.5, הוא מת מהר מאוד, ואני לא זוכר עליו כלום חוץ מזה שהוא תמיד התנהג יפה.
מאז אני די בטוח שלא הייתי דמות שחקן אפילו פעם אחת עד הרבה אחרי. מאוד רציתי ואהבתי להיות שה"מ, אז זה מה שעשיתי. הדמות הבאה שלי כבר הייתה במהדורה חמש, אשף מגננה אלפי חולה קרב שיצא שבור הרבה יותר משהתכוונתי.

dragonitzan

פונדקאי ותיק
בן אדם נוכל. אחרי בערך שנה ששיחקנו בקבוצה גדולה עם מרפא יחיד החלפתי לננס כהן (שם התחלתי להיות הסופורט התמידי). בערך שנה אחר כך שחזרתי את הנוכל למשחק אחר אחרי שהקודם נגמר, והנוכל עם אקדח הקרס (כי ראיתי הרבה גרוויטי פולס באותם ימים) שהעלה את עצמו אל ראש הבוהה וכרת לו את אחת העיניים תמיד יהיה זכור לי לטובה.

RandoMage

פונדקאי פעיל
דווקא הדמות הראשונה שלי זכורה עליי היטב: גמד לוחם בשם "תורין" (גמרתי לקרוא אז את ההוביט). אז גיליתי את עולם הRoll Playing והתחלתי לבנות לי דמות קוסם חצי-אלף בשם "קוסמוס" שבשלב מסוים הייתה שבורה מדי. אני מאוד מעריך את כל האנשים שזוכרים את הדמות הראשונה שלהם!

תודה על הנוסטלגיה :)

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
סייר אלף, במהדורה ארבע, בגיל 6. במשך 4 שנים שיחקתי רק סייר אלף, עד שגיליתי את מהדורה חמש. במהדורה חמש הייתי רק שה''ם, ואני עדיין רק כזה.

Kasai

פונדקאי ותיק
שיחקתי בעבר רק בחופשיטה ודי מהר עברתי לשה"ם אבל נדמה לי שהדמות הראשונה שלי הייתה דרקונית...

סטטוס
נעול לתגובות.