• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מה המיניאטורה הבאה שאני אצבע?

מה המיניאטורה הבאה שאני אצבע?

• מה המיניאטורה הבאה שאני אצבע?

הצבעות: 0 0.0%
  • חקיין - Mimic

הצבעות: 3 15.8%
  • ענק כפור

הצבעות: 2 10.5%
  • ענק אש

הצבעות: 6 31.6%
  • בוהה

הצבעות: 11 57.9%
  • Ghast

• Wight

הצבעות: 1 5.3%
  • שלד

• דרקון לבן

הצבעות: 8 42.1%
  • גולם אבן

הצבעות: 1 5.3%

• סה"כ מצביעים
    19
  • הסקר סגור .
חשבתי על לעשות את הסקר הזה בשביל הכיף :)
מה הדבר הבא שאני אצבע? תבחרו שנים שהכי הייתם רוצים לראות.

עריכה: רק עכשיו אני רואה שעשיתי טעות והכנסתי בלי כוונה את שאלת הסקר כתשובה אפשרית וכבר מאוחר מדי לשנות - אנא התעלמו מהאופציה הזו.

עריכה אחרונה:
תודה, נראה שעד כה התוצאות מראות שבחרתם לאתגר אותי עם המיניאטורה הכי מורכבת לדעתי לצביעה :) (מאלו שברשותי כלומר).
טוב, זה היה צריך לקרות מתישהו, מקווה לעמוד באתגר.

אהל עד כמה שאני אוהב את הבוהה, דרקונים לבנים שולטים. וOwlbears (דובי-ינשוף? איך תרגמו?) עוד יותר.
ובמילים אחרות, כל-כך הרבה מי יאטורות מגניבות בלי Owlbear?!

רגע, יש עוד כמה ימים לסוף הסקר 😅
לגבי ינשודוב - יש לי אחד שצבעתי, אבל מההתחלה שלי בצביעה אז הוא לא סופר יפה, למרות שהוא מכובד בהחלט, אעלה אותו יותר מאוחר ותלבו אותי בביקורת אח"כ :)

אני הזמנתי ערכת צביעה של וויזארדס. יש שם ינשודוב לצבוע. אז המיניאטורה השנייה שאצבע אי-פעם תהיה ינשודוב! המפלצת האהובה עלי שחבל שלא מכסחת מספיק הרפתקנים כדי להיחשב יריבה ראויה לדרקון!
רגע! דרקונשודוב! רץ לכתוב אותו...

אני הזמנתי ערכת צביעה של וויזארדס. יש שם ינשודוב לצבוע. אז המיניאטורה השנייה שאצבע אי-פעם תהיה ינשודוב! המפלצת האהובה עלי שחבל שלא מכסחת מספיק הרפתקנים כדי להיחשב יריבה ראויה לדרקון!
רגע! דרקונשודוב! רץ לכתוב אותו...
לפני שאתה מתחיל, אני מאד ממליץ שתראה סרטונים ביוטיוב, זה עוזר מאד.
אתה לא חייב כמובן לעשות את זה אחד לאחד כמו בסרטון, אבל אפשר ללמוד מזה בוודאות.

אני אשמח לראות את כל המיניאטורות, כמובן, אבל דרקון לבן הכי מגניב שם... עם כל הכבוד לבוהה, הוא פשוט לא מגניב מספיק.
זה יקח זמן, אבל אני אגיע בסוף אל כולן :)

מחשבות נוספות:
1. אני מקווה שיש לי מספיק צבע לבן כדי לכסות את כל הדרקון (אני לא צוחק :) )
2. מתלבט לגבי צבעו של הבוהה, תכלס אפשר להתפרע כמעט עם כל דבר כשמדובר בבוהים, אבל הקלאסים שאני מכיר מהעבר הרחוק זה ורוד-סגול או סגולל כהה מאד כמו על הכריכה של מגדיר המפלצות כיום של 5E.

בפרק הבא של "המיניאטורות":
מי ינצח בקרב הגדול? אולי זה יהיה אהוב הקהל הבוהה, המתחרה שלו דרקון לבן או אולי, האנדרדוג שלנו מימיק?
הפרק ישודר ב5.9 בשעה 12:55. צפייה נעימה.

אז עכשיו כל מי שלא בעד הבוהה יתאחדו למען מטרה נעלה - להדיח אותו ממקומו! כל מי שמצביע לבוהה ועוד משהו ומעדיף את המשהו האחר שיסיר את הצבעתו מהבוהה!
אופס ספויילרים. אבל ממש בא לי לראות דרקון לבן!
רול של קריין: ''ו... ענק הכפור מדביק את המימיק! פופקורן מישהו?"

מחשבות נוספות:
1. אני מקווה שיש לי מספיק צבע לבן כדי לכסות את כל הדרקון (אני לא צוחק :) )
2. מתלבט לגבי צבעו של הבוהה, תכלס אפשר להתפרע כמעט עם כל דבר כשמדובר בבוהים, אבל הקלאסים שאני מכיר מהעבר הרחוק זה ורוד-סגול או סגולל כהה מאד כמו על הכריכה של מגדיר המפלצות כיום של 5E.
ציטטתי את עצמי :)
אני לא בטוח לגמרי, אני רוצה לקבל השראה מעבודות של אחרים או לפחות לדעת במה בטוח לא לצבוע.
אבל כמו שאמרתי בוהה הוא אחת המפלצות שיכולה לבוא בהמון גוונים וצורות.

BadBug, רעיון ללא קשר לשאלה הנוכחית:
אולי כדאי לפתוח נושא/ שרשור בו יש קישור לכלל יצירתיים בנושא?
מעין "עמוד תוכן/ ארכיב", בו קישורים לכלל המיניאטורות/ שאר עבודות שהכנת? עם עדכונים מדי פעם?
אתה אחד מהפעילים ביותר בתחום בפורום (או זה לפחות הרושם מכמות הנושאים), ויכול להיות נחמד למי שמחפש לעקוב.

כרעיון נוסף, אפשר להקדיש שם פוסט אחד לקישורים לעבודות, פוסט שני אולי לקישורים/ טיפים למדריכים, סרטוני הדרכה ושאר מקורות מועילים שמצאת לתחביב (כולל אולי לייצרני מיניאטורות ואביזרי צביעה?)

ואולי פוסט שלישי לכמות/ לקחים/ תובנות שלך... אבל אני כבר מתחיל להגזים... אני נוטה לארגן רשימות ומאגרי מידע. תחביב שכזה.

לסיכום:
אני חושב שיש לך יצירות מגניבות, ומעוררות עניין וחשק לעסוק בכך (למי שיש זמן... במקרה שלי אולי עוד מספר שנים... אבל אחרים?) אולי כדאי לאגד מה שרלוונטי בתוך Master Thread אחד?
(One thread to rule them all, and in the darkness bind them!)

חבל שאין יותר אנשים שפעילים בתחום המיניאטורות בפונדק, כי אני יודע בוודאות שיש לא מעט בארץ, בכנסים, רשתות אחרות וכו'
לשאלתך Kol Korran Kol Korran , חשבתי על זה ואני יותר נהנה לפתוח עץ לכל פרוייקט/מיניאטורה שאני מספיק לצבוע (אגב גם אני סובל מחוסר זמן לביצוע הרעיונות שלי, אז אני משתדל לגנוב זמן בלילות או בישיבות שאני רק צריך להקשיב בהן :) ).
אני לא תמיד עובד ליניארית ויכול לקפוץ ממיניאטורה למיניאטורה וחשוב לי שהעדכונים יראו כי הפידבק שלכם מעודד אותי להמשיך :)
חוץ מזה, כמו שמישהו ניסח את זה טוב ממני - העץ של "עולם המיניאטורות" מרגיש יותר חי ככה.

תודה על המחמאות, אם תהיה דרישה מהקהל אני אשמח לחלוק את הידע הצנוע שלי בתחום עם כל מי שיחפוץ בכך, כרגע אני מרגיש שחוץ מצביעת מיניאטורות יש לי המון המון רעיונות לקראפטינג אבל מעט מדי זמן להוציא לפועל...

חזרה