• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • משוב על הבטא של פאת'פיינדר פראי
    בשעה טובה התחלנו לשלוח לתומכים את קבצי הבטא של ספר הבסיס של פאת'פיינדר בעולמות פראיים. זה הזמן שלכם לקרוא את הספר, ולתת לנו משוב על טעויות שגיליתם או הערות כלליות כדי שהספר המודפס יהיה מושלם.
    פתחנו לשם כך פורום ייעודי למשוב.

מה דעתכם על החברה קורטקס?

אוכל מוות

פונדקאי פעיל
בוודאי שמעתם על החברה קורטקס, המפעילה חוגי 'מבוכים ודרקונים'.
האם היא באמת חברה עם ותק ומקורות, או שהם פשוט ממציאים הרפתקאות וקוראים לזה 'מבוכים ודרקונים'?

אשמח לשמוע את דעתכם.

nav566

פונדקאי ותיק
טוב. יש לי שני חברים שעבדו בקורטקס כמדריכי חוגים בעבר, ושאלתי אותם. הנה סיכום של מה שהם אמרו לי.
קורטקס חברה ותיקה יחסית. הם אכן משחקים מבוכים ודרקונים בחוגים שלהם (ספציפית הם משחקים גרסא מותאמת קלות של מו"ד 4). הם משתמשים במערכה שהם יצרו בעצמם שמותאמת לילדים מבחינת תכנים וקצב. זו מערכה שנועדה להימשך על פני שש שנים, מכיתה ב' עד כיתה ז', עם עלילה רציפה. אבל לכל שנה יש סיפור נפרד, ואתה לא נעול על להיות באותו החוג שש שנים ברצף. באופן כללי, החברים שלי חושבים שזו דרך טובה להציג די אן די לילדים, וממליצים על זה להורים שרוצים להכיר את הילדים שלהם לתחביב או לילדים שמתעניינים בנושא.

Top Bottom