• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מה אתם מתכננים להריץ או לשחק בדרקוניקון הקרוב?

בעקבות ההודעה המשמחת על קיום הכנס דרקוניקון בסוף אוגוסט!
רציתי לשאול את כל מי שמתכנן להגיע (תגיעו כולם! זה כיף!):

1. מה הייתם רוצים לשחק שם? שיטה מועדפת/תמה/משהו אחר?

2. האם אתם מתכננים להריץ משהו שם ואם כן מה או שאילו רעיונות חולפים בראשכם?

אני אכתוב יותר מאוחר לגבי עצמי.

כנראה אריץ משחק נוסף של מית'יק מורטאלז, משחק הכנס האולטימטיבי לדעתי, ואני תמיד שמח ללמד אחרים אותו. כשחקן, אני לא חושב שאשחק במשהו, אבל נראה מה יהיו האפשרויות. אני בהחלט אנצל את ספריית משחקי הלוח!

אני מקווה שעד אז אני אוכל להגיע, מבחינת קורונה.
אבל הייתי שמח לנסות לשחק כמה משחקים. דבר ראשון לשחק savage worlds, כי מקריאה של השיטה ממש התלהבתי ובא לי לשחק בזה קצת. אני גם רוצה לקבל יותר את ההרגשה של השיטה ואת הביטחון במשחק בה, זה יעזור להרצה שלה :)
עוד אני אשמח לשחק את עיר בערפל. אני בשלב שקצת רוצה לחוות חוויות לא קלאסיות ושונות מDND.
למרות שאני לא בטוח שאני אספיק את כולם.
אני בהחלט אנצל את ספריית משחקי הלוח!
הא לא ידעתי שזה קיים, אני גם כנראה.

איך אני מתגעגע לכנסים.

אני מאד רוצה כמוך kosem10 kosem10 לשחק דווקא דברים שהם לא D&D כי מזה יש לי הרבה ואיכותי, הכי אני רוצה לשחק בעיר בערפל אבל אני מגיע פתוח לעוד שיטות.
על משחקי הלוח בכלל לא חשבתי, אולי אם יהיה לי אקסטרה זמן וקצת הדרכה כי אני רחוק מהעולם הזה כבר המון שנים (לדוגמא קטאן או מנצ'קין מעולם לא שיחקתי).
אם תהיה סדנה לצביעת מיניאטורות זה גם יכול להיות מגניב (יצא לי להשתתף בדרקוניקון האחרון שהתקיים).

לגבי הרצה, אני חושב להריץ מו"ד 5E או OSE, מתלבט האם לשחקנים מתחילים או ותיקים, רק מקווה שיהיה לי זמן :)
חלף לי גם בראש להריץ את אחד המודולים הישנים מאד של מו"ד, נראה.

אני מקווה להשתתף במשחק של הטבעת האחת ששמעתי עליה הרבה כאן בפורום בזמן האחרון והייתי שמח לנסות.
גם משחק של הערפילאים יכול להיות נחמד בין אם בשיטה או כמו שהיה באיקון שנה שעברה.
עיר בערפל גם נשמע ממש מגניב.
בעצם אני אשמח לנסות הרבה דברים חדשים אז אני מחכה גם לראות מה יהיה.

אני מקווה להשתתף במשחק של הטבעת האחת ששמעתי עליה הרבה כאן בפורום בזמן האחרון והייתי שמח לנסות.
אני מכין משהו בשיטה, אבל עוד מוקדם לומר אם אני אנחה את זה, או שאתן למישהו אחר להנחות, או גם וגם. יש מצב שזה אפילו יהיה כבר במהדורה השנייה של השיטה ובהתאם לחוקי הבטא שטרם פורסמו.

מועמד נוסף להנחיה או שאתן למישהו להנחות זה בשיטות פלאים ועיר בערפל.

וואו, איזה כיף. אני מתכנן להצטרף למשחק נחמד של מוד5/פאת'פיינדר בתור שיטה שאני מכיר, אולי ללמוד שיטה חדשה או 2, וכמובן - משחקי לוח! פעם שעברה ניצחתי בטורניר הקטאן, מקווה להדרן ;)

חזרה