• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות

מהדורה שנייה ל Doctor Who ולהתראות ל Lone Wolf RPG

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
קיוביקל 7 הכריזו על המהדורה השנייה של Doctor Who - משחק תפקידים של מסעות בזמן לפי סדרת הטלויזיה הידועה.
יש לי PDF של המהדורה הראשונה מהאמבל באנדל לפני כמה שנים, וזה משחק חמוד - מי שאוהב את הסגנון של לפתור בעיות וחקירות במהלך הזמן, זה אחלה לגמרי.
אין הרבה שינויים במהדורה השנייה, בעיקר רענון של החוקים:
 • Complete character creation rules to allow you to bring to life a new time travelling adventurer to explore space and time aboard the TARDIS. They could be companions to the Doctor, or a new Time Lord of your own creation, Time Agents, or investigators and defenders of planet Earth.
 • The complete revised rules for playing Doctor Who: The Roleplaying Game. The new and updated version of the popular Vortex system is completely compatible with the First Edition of the game. Second Edition makes gameplay faster, easier, and quicker to learn, while keeping all of the dramatic action you’d expect from an episode of Doctor Who.
 • Advice for Gamemasters, new and old, on how to make the experience of Doctor Who: The Roleplaying Game feel like you’re living an episode of the TV series, as well as how to create exciting storylines and continuing campaigns.
 • Revised rules for creating your group’s own TARDIS, or other time travel device to allow them to adventure from the dawn of history to the very ends of the Universe.
 • An expansive look at the history of the Universe, detailing many of the aliens and creatures the Doctor has encountered across space and time.
 • Pregenerated character sheets for the Doctor and her companions, ready to play straight away
dw_cover.jpg
בחדשות אחרות, קיוביקל שבע הודיעו על הביטול של משחק התפקידים של Lone Wolf, וזאת לאחר שלפני מספר חודשים הם הודיעו על חידוש הרישיון ועל ספרים חדשים למשחק.
לא בטוח מה עובר על קיוביקל שבע, בייחוד אם זוכרים את הסיפור של הטבעת האחת המהדורה השנייה, כשהם איבדו את הרישיון, וגם את סגירת הפורומים שלהם בטיעון מוזר של חשש מ GDPR (הפורום היחיד שאני מכיר שנסגר בגלל הטיעון הזה - והוא היה ממש אחלה פורום)
 

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
אני לא בטוח מה קורה שם מאז שהם ביטלו ספר בסיס כמעט-מוכן וויתרו על אחד המותגים הכי חמים בשוק משחקי התפקידים. גם לא ברור לי כל העניין עם lone wolf. ההשערה שלי הייתה ונותרה שהם ראו שהם הכניסו לפה יותר ממה שאפשר לבלוע וצריך לוותר על משהו - אז הימרו לוותר על הטבעת האחת ולהשקיע בוורהאמר.

מצד שני, בחדשות אחרות - הם גם הודיעו שהם מנסים להכנס עם מוצר צד ג' חדש למו"ד 5 - המרה של עולם המערכה ויקטוריאנה, שזו גרסה פנטסטית של המאה ה-19, שבדומה למרוצללים - הקסם והטכנולוגיה נוגדים זה את זה.

 

Larkin

פונדקאי ותיק
חבל, יש לי פינה חמה בלב לספרי המשחק של lone wolf, זאת אחת הסדרות היותר איכותיות בתחום ואני מחבב את העולם.
מישהו יודע איך היה משחק התפקידים?
 
Top Bottom