• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מגזין מיניאטורות

האם אתם מעוניינים על משחקי קלפים ומינאטורות שיופץ בתשלום

• לא

הצבעות: 7 100.0%
  • כן

הצבעות: 0 0.0%

• סה"כ מצביעים
    7

tomsho

פונדקאי חדש
אני ועוד מספר אנשים גלינו שאין מספיק חומר על משחקי קלפים ומיניאטורות בעברית ולכן הקמנו את חברת Hydra שהדבר המתוכנן הראשון שנעשה הוא ליצור מגזין על משחקי קלפים ומינאטורות.
אך לפני שאנחנו מתחילים לכתוב ולהפיץ את המגזינים רצינו לדעת האם אתם מעונינים במגזין כזה.

בברכה תום כרומשו מקים הידרה

אני לא אוהב משחקי קלפים כאלה.
מגזין על מיניאטורות יהיה נחמד אבל אם הוא יעלה יותר מ-15 שקל קבר עדיף להזמין את ה- WHITE DWARF של GW כי הוא ברמה גבוהה הרבה יותר ומקצועי יותר.

אל תשפוט את המגזין לפני שקראת אותו ואתה טועה בעוד משהו לקבל מנוי שנתי לwhite dawrf עולה 411.3 ש"ח נכון להיום ולנו המנוי יעלה בין 240 ל 300 ש"ח והרמה תהיה אותו דבר והעיתון יהיה בעיברית

תראה עם כל הכבוד להידרה, פאט בלוק עושה רושם מקצועני יותר (אם כי שמן יותר).

לי לא יהיה אכפת לקנות מגזין כזה אבל כמה תוכן כבר אפשר יהיה להכניס בו, ומי בכלל יקנה אותו?

תשמע זה רעיון ממש טוב אבל אף אחד לא יקנה אותו. אנחנו כאן מחפשים שחקני מיניאטורות, הפונדק מארח שניים מאתרי משחקי הקלפים בעברית הגדולים בארץ. הם אולי יקנו מגזין כזה למרות שיש להם את ה-sideboard החודשי (דו-חודשי?) המצליח של MTG.
אני מציע שתכחה חצי שנה שנה. כשיהיו יותר שחקנים זה יהיה יותר טוב, כרגע יקנו ממך מקסימום שני אנשים.

לא ברמת WHITE DWARF ובמחיר הגיוני, מגזין על מיניאטורות חייב להיות צבעוני ומלא צילומים (כי התחום ויזואלי) וצילומים וצבע עולים המון המון כסף.
שלא נדבר על חוסר באנשים שלא מאפשר כמויות גדולות ולכן גם לא מאפשר רווח, בנוסף שיתוף של משחקי קלפים ומיניאטורות הוא חסר קשר ואני למשל לא מעוניין במשחקי קלפים ולקנות עיתון שלם בשביל לקרוא חצי ממנו זה מיותר (בשביל קצת יותר אני יכול לקנות מגזין שלם על מיניאטורות).

וכמו שכבר אמרתי, בינתיים יש מגזין קלפים חודשי מאוד מצליח ששחקני הקלפים צורכים, וכרגע אין כמעט שחקני מיניאטורותבשביל מגזין כזה.
חכו קצת שהעסק יפרח, ואז נראה. כרגע זה לא רלוונטי.

אתה טועה מגזין חדש של וויט דווארף עולה 3 לישט. שזה 23 שקל.
ואיך שזה נשמע זה בהחלט לא יהיה רווחי אבל אם תעשה את זה טוב אז למה לא?

חזרה