• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

מבצע על Cyberpunk 2077 - שווה?

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
ראיתי באמזון מבצע חמוד על המשחק
שמעתי לאחרונה המון התלהבות מהמשחק, בסגנון שהוא המשחק הטוב ביותר של השנים האחרונות, לצד זה שאנשים אומרים שהוא רצוף בבאגים וקשה לשחק בו.

יש לכם המלצות?

liorgonen3

פונדקאי ותיק
אני ממש נהנתי ממנו, סיפור נהדר, משחקיות אחלה ועולם מעניין, אחד המשחקים שגרם לי להזיל דמעה פה ושם וגם להתרגש. אני כן אציין שיש לי מחשב די חזק שמסוגל להריץ את המשחק על רמות גבהות וגם אז היה לא מעט באגים.
לדעתי הוא נהדר.

Cegorach

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
תנסה את אתר "can i ran it"

יש הרבה ביקורות שליליות עליו לפחות מהמקומות שיוצא לי לקרוא עליו, אישית ברגע שנכנסתי לוורהאמר 40k כל עולם מדע בדיוני אחר משעמם אות ברמות או לא מעניין לכן אין לי דעה עליו מלבד עוד עולם si-fi של מגיע למה שוורהאמר נותן לי

liorgonen3

פונדקאי ותיק
האמת שבדיוק היום יצא עוד פאטץ' שאמורר לסדר את המשחק מבחינת הבאגים שהיו לו, ועיקר הביקרות היו סביב הבאגים האלה ופחות סביב המשחקיות עצמה... הדבר היחידי שאני חייב להודות שממש מעצבן זה שהמשחק בהנחה משמועתית אחרי שאנשים קנו אותו במחיר מלא, הייתי מצפה שאם החברה מורדיה מחירים שהיא לפחות תצ'פר את מי שקנה את המשחק ולא דרש את הכסף בחזרה.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
בדרך כלל כן, אבל ירידת מחיר של משחק בדרך מתרחשת כמה חודשים לאחר היציאה, יש פה ירדית מחיר יחסית ממש קרובה למועד יצאית המשחק, ולכן זה קצת מפריע.

אם החברה מנסה לפצות על הנזקים שהיא עשתה לעצמה בכך שהיא מורידה מחירים בסמוך למועד יציאת המשחק זה סבבה, אבל שתתחשב בכלל הלקוחות שלה ולא רק בעתדיים.

ליאור

פונדקאי מהשורה
לפי דעתי כדי לך קצת לחכות
כדי שלא רק יתקנו הרבה מהבגים יש בעיות באימרשן ועוד כמה דברים שהם צריכים לשפר
כך שהחויה של משחק ראשון תהיה יותר מהנה

Top Bottom