• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

מבצעים בDriveThruRPG

A.L.Z

פונדקאי פעיל
אז יש בDTRPG סייל די מעניין ורציתי לשתף אתכם בכמה פידיאפים שאותי אישית מסקרנים ונמצאים בהנחה כרגע. את חלקם קראתי וחלק פשוט נראים לי מעניינים.
עו"פ - ספר הבסיס וגם הספר של דדלנדס (למי שלא מכיר, עולם מערכה אולי המפורסם ביותר של עו"פ של המערב המוזר שזה מין שילוב של המערב הפרוע עם קסם מסתורי ומגניב) ועוד כמה דברים קטנים כמו הקומפניון של עו"פיינדר.
עודרגה - מי שלא מכיר משחק שמתיימר לעשות את מו"ד מהדורה חמש באופן יותר מוצלח ועמוק. יש לנו בהנחה את ספר המפלצות, ספר הבסיס ועוד כמה דברים שאותי אישית פחות מעניינים.
לב הקריסטל - עולם המערכה של ננסק ננסק לעו"פ עולם מערכה מאוד מגניב בו אתם משחקים סוכנים של הארגון החזק בעולם. אה וגם יש לכם במקום לב קריסטל שנותן לכם כוחות על. אתם מסתובבים בעולם, חוקרים אירועים מסתוריים מוצאים קריסטלים עוצמתיים (שאולי תחליפו בקריסטל שלכם). וויבים של אנימה. בכל מקרה לא רק ספר הבסיס בסייל אלא גם שתי ההרחבות Living in Syn וגם Full of Heart הראשונה נותנת המון אפשרויות לשדרוג המשחק שלכם בכל מיני תחומים. השניה נותנת עוד עשרה קריסטלים מגניבים.
עולמות אינספור - גרסת הפנטזיה של כוכבים אינספור של קווין קרופורד למי שלא מכיר את כוכבים אינספור מדובר במשחק מד"ב מעולה שרובו זמין לגמרי בחינם. משחק OSR שנותן כלים מצוינים למנחה כדי לשחק בסגנון של סאנדבוקס.
סייברפאנק רד - המהדורה החדשה ביותר של סייברפאנק, צריך להגיד עוד משהו?
ילדים על מטטאים - בית ספר לקוסמים סטייל הארי פוטר. באותה משפחה יש לנו את ילדים על אופניים ונערים בחלל, גם הן במבצע.
וורהאמר פנטזי מה' 4 - שיטת פנטזיה בעולם הענק של וורהאמר (משחק המיניאטורות) למי שמכיר, מבוססת על אחוזים. יותר קטלנית וקשה משיטות פנטזיה קלאסיות.
המפלצת השבועית -משחק מנוע האפוקליפסה שמבוסס על דברים כמו באפי ציידת הערפדים, הרבה מסתורין, על טבעי ומפלצות מגניבות. מתנהלת באופן אפיזודי.
קפאוס דלוקס - שיטת מד"ב אולדסקול שמתבססת על שיטת הנוסע הקלאסית (שגם היא במבצע אגב) נכתבה על ידי golan2072 golan2072.
מוזמנים לשתף או להמליץ על דברים אחרים, להוסיף להמלצות שלי או לשאול שאלות (שאולי לא תיהיה לי תשובה עליהן).

עריכה אחרונה:

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
תודה על המידע, רק שמתי קישור למבצע (למי שמתעצל לחפש :) ) - New Year, New Game Sale - New Year, New Game! - The Largest RPG Download Store!
דדלנדס (למי שלא מכיר, עולם מערכה אולי המפורסם ביותר של עו"פ של המערב המוזר שזה מין שילוב של המערב הפרוע עם קסם מסתורי ומגניב)
סקרנות שלי, כמה באמת מכירים בפורום / בארץ את המערכה ויצא להם לשחק איתה? כמובן שזה ממש בעתיד הרחוק, אבל זה לא בלתי-אפשרי שנרצה לתרגם מוצרים נוספים של עולמות פראיים שאינם פאת'פיינדר פראי, ו Deadlands מהווה מועמד ראוי... אבל ממש לא ברור לי / לנו כמה זה מוכר בארץ.

לא מכיר את ילדים על מטאטאים, בזמנו קראתי את Kids on Bikes והוא נראה ממש סבבה, אבל פשוט לא מחובר ל"חוויה הישראלית". קשה לי לראות שחקנים צברים נהנים ממנו.

בקשר לקפאוס דלוקס של גולן, שווה לציין גם את הגרסה החינמית והתמציתית (עם פחות תוכן, אבל היי בחינם!) למי שרוצה טעימה:

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
לא מכיר את ילדים על מטאטאים, בזמנו קראתי את Kids on Bikes והוא נראה ממש סבבה, אבל פשוט לא מחובר ל"חוויה הישראלית". קשה לי לראות שחקנים צברים נהנים ממנו.
שיטה ממש מגניבה, שגיליתי עליה דרך המיני קמפיין Misfits and Magic של Dimension 20 (אאבריה איינגאר כמנחה, ברנאן לי מוליגאן, לו ווילסון, דניאל רדפורד ואריקה אישיי כשחקנים). אני לא יודע על הפלאף של ילדים על אופניים הרבה, אבל המכאניקה שבבסיס השיטות הללו נשמעת לי מגניבה ברמות ואני ממש רוצה לשחק איתה מתישהו.

סקרנות שלי, כמה באמת מכירים בפורום / בארץ את המערכה ויצא להם לשחק איתה? כמובן שזה ממש בעתיד הרחוק, אבל זה לא בלתי-אפשרי שנרצה לתרגם מוצרים נוספים של עולמות פראיים שאינם פאת'פיינדר פראי, ו Deadlands מהווה מועמד ראוי... אבל ממש לא ברור לי / לנו כמה זה מוכר בארץ.
מכיר בכלליות את המערכה, אבל לא יצא לי לשחק בה והיא בכנות לא נשמעת עד כדי כך מעניינת לי. מערבונים זה נחמד והכל, אבל מאוד אמריקאי במהותו ומשהו שפחות מעניין אותי.
אבל היי, אם תתרגמו את זה בטח הרבה יותר ישמעו על זה!

Top Bottom