• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

    כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

מבול סרטים\סדרות - The Expanse עונה 4 (ללא ספוילרים)

פלאפי

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
עונת החורף הזאת הביאה איתה גשם של תכנים גיקיים משובחים, את חלקם כבר הספקתי לראות.

את The Expanse עונה 4 ראיתי בבינג' אחד רצוף ביום שהיא עלתה. אני לא זוכר מתי עשיתי בינג' כזה בשנים האחרונות, אם בכלל. אי אפשר פשוט להוריד את העיניים, והכותבים פשוט אשפים בלהשאיר אותך במתח לפרק הבא.
העונה הזאת קצת שונה באופי שלה מהעונות הקודמות, מי שראה יבין. מצד שני, אני חושב שזה טוב לשבור שגרה לפעמים, והיא מכניסה הרבה אלמנטים מעניינים שמרחיבים את העולם ומעמיקים את הדמויות.
עונה 5 כבר בצילומים, שזה דבר נפלא. למי שלא יודע, גורלה של הסדרה היה לוט בערפל לאחר שערוץ SYFY ביטל אותה. היא ניצלה על ידי ג'ף בזוס שקנה אותה לאמזון, ועכשיו במקום להיות משודרת על בסיס פרק כל שבוע, כל העונה זמינה בבת אחת בשירות הסטרימינג של אמזון. נראה שהם משקיעים בה כמו סדרת דגל וממש לא חסרים תקציבים. שמעתי שמועות שעונה 5 אפילו יותר מסיבית מבחינה הפקתית ממה שהגיע לפני כן, שזה בהחלט מעודד.

מי ראה?
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
לא שמתי לב בכלל שכבר יצאה עונה רביעית ל expanse. חייב להודות שהעונה השלישית קצת השאירה אותי מאוכזב עם הסיום שלי. יוצר אהבתי את התחושה של היקום בקטן ולא משהו בין-גלקטי אדיר.
אם העונה הרביעית חוזרת לסגנון של העונה הראשונה, אני אשמח.

שמתי לעצמי תזכורת לצפות בה בהמשך.
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
ראיתי את הפרק הראשון והשני, ובינתיים זה לא תפס אותי. משום מה מרגיש כמו more of the same אבל בקטע של been there done that ששוב חוזרים לצוות של נועזים בחלל שמתמודדים עם המולקולה ועם כל מיני צרות של פיראטים ומתיחות בין כדהא למאדים.
נכון שעל זה הסדרה אבל זה פשוט לא תפס אותי בינתיים.
אראה עוד פרק-שניים אבל כרגע לא הלהיב אותי.
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אז בשבוע החולף היה לי זמן פנוי להשלים את העונה הרביעית של the expanse - והיא בהחלט מצוינת, אפילו שההתחלה קצת איטית והעונה השלישית בעיניי אכזבה.
מה שכן הסוף שלה לא מרגיש כמו סיום עונה אלא כמו סיום חצי עונה - השאירו הרבה דברים פתוחים לעונה החמישית.
 
Top Bottom