• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

מארוול - הגל הרביעי מתחיל השנה

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
בלי איירון-מן, בלי קפטן אמריקה, עם הרבה סדרות טלויזיה שכנראה יהיה שילוב הרבה יותר הדוק ביניהן לבין הסרטים - יהיה מעניין.
מודה שמרשימת הסרטים לא נראה הכי מלהיב - אתם כבר מצפים לגל הזה?
ix59247c3h461.jpg
נ.ב. כבר אמרו מי יגלם את הפנתר השחור ?

lonewolf

פונדקאי ותיק
אתם כבר מצפים לגל הזה?
בהחלט. נורא נהנתי מדוקטור סטריינג', ואני בהחלט אלך לראות את תו'ר, את שומרי הגלקסיה רודפים אחרי תו'ר, האלמנה השחורה, שנראה מצוין, וכמעט את כל הסרטים האלו. כנראה שאני אוותר על ארבעת המופלאים (אם זה מה שזה בפינה הימנית התחתונה של הסרטים), ולגבי השאר... נראה את הטריילר ונחליט.

את וונדה ויז'ן כבר סיימתי, לוקי יתקבל בברכה, וכנראה שגם שאר הסדרות שלהם, אולי בלי she hulk, כי זה לא נשמע ממש... מגניב.

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
לא מאוד מצפה לסרטים, למרות שוונדהויז'ן הצליח להעלות לי את ההייפ לזה, אבל עדיין- אהבתי את הסיום של סאגת האינסוף, ואני חושש שכל המוסיף גורע.

אף אחד לא יגלם את הפנתר השחור במקום צ'אדוויק, במקום- הסרט אמור להתמקד בדמויות האחרות בוואקאנדה (כנראה שורי).

בנוגע לסדרות, לוקי נראה נחמד, ו-what if נראה מדהים (וגם לא קשור לMCU עצמו!).

Top Bottom