• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

לא קריטי לקראת יום הולדת 4 והפרק ה־200 של לא קריטי

IMG_20240120_082227_355.jpg
איך הזמן רץ כשנהנים. נראה כאילו רק אתמול התחלנו להקליט את לא קריטי, והנה אנחנו מתקרבים לפרק ה-200!
לכבוד המאורע המשמח, נשמח לענות על שאלות מהמאזינים וגם ממי שלא מאזינים. רוצים לשאול אותנו מה שלומנו? איך זה להקליט פודקאסט על? אולי אפילו שאלות על משחקי תפקידים? אנחנו כאן, מחכים לשאלות שלכם.

האם ההעדפות שלכם במשחקים השתנו מאז שהתחלתם את הפודקאסט?
מה הפידבק הכי כיפי שקיבלתם עד היום?
מה מקורות ההשראה שלכם לפרקים חדשים?

האם ההעדפות שלכם במשחקים השתנו מאז שהתחלתם את הפודקאסט?
מה הפידבק הכי כיפי שקיבלתם עד היום?
מה מקורות ההשראה שלכם לפרקים חדשים?
לציין אותך בשם, בניק או אנונימי?

מה השיטה הכי משוחקת של כל אחד מכם, ומה השיטה שהוא היה רוצה שתהיה הכי משוחקת שלו? (כי בואו, בטח אצל חצי מכם זה מבוכים ודרקונים 5 רק כי השחקנים מפחדים ללמוד שיטה אחרת)

אפשר לציין כינוי.

מה השיטה הכי משוחקת של כל אחד מכם, ומה השיטה שהוא היה רוצה שתהיה הכי משוחקת שלו? (כי בואו, בטח אצל חצי מכם זה מבוכים ודרקונים 5 רק כי השחקנים מפחדים ללמוד שיטה אחרת)

אפשר לציין כינוי.
הכוונה היא כרגע או הערכות זמן היסטוריות? כי טעמם של אנשים במשחקים משתנה.
תודה על השאלה!

היי, קוראים לי אלון

מה משחק התפקידים החביב על כל אחד מכם ומה הוא עושה כל כך טוב?

באיזו שיטה מעולם לא שיחקתם בקמפיין אבל קראתם אותה ובטוח בטוח בטוח שהקמפיין שמתישהו תריצו בשיטה הזו יהיה מעולה?

מאז שהתחלתם להקליט מתי היה איזה דיון שפתח את הראש שלכם לנושא חדש בתחום או שינה את דעתכם?

מאיפה הגיע הקטע של להגיד "מים" בקול צרוד?

מאילו מקורות אתם שואבים השראה ורעיונות לקמפיינים הבייתיים שלכם?

איך הייתם מגדירים משחקי תפקידים? מה המטרה שלהם? לספר סיפור משותף? לגלם דמויות?

איזה סוג פרקים אתם מעדיפים להקליט? פרקי משחק או פרקים סטנדרטיים.

מי הדמות החביבה עליכם (שלא אתם שיחקתם) מהמשחקים ששיחקתם בפודקאסט?

אתם הרבה פעמים מדברים על זה שכל שיטה טובה למשהו אחר אז מה דעתכם על הקונספט של שיטות גנריות?

אם אני רוצה להריץ חד"פ לקבוצה שלא מכירה את התחום בכלל על איזה משחק אתם ממליצים?

איזה משחק תפקידים הייתם רוצים לראות ולא ראיתם?

מרגיש לי שהשאלה האחרונה קצת לא ברורה אז אני אתן דוגמה כדי קצת להבהיר אותה, הייתי רוצה לראות משחק תפקידים נראטיבי שבו מגלמים שחקנים בקבוצת ספורט (סטייל האנימה הייקיו)

ואו! תודה על השאלות! איך להציג אותך? פשוט אלון?

(וכבר מתנצל שכנראה נענה רק על חלק מהשאלות בפרק, אז אולי אנסה לענות על חלקן פה)

הייתי רוצה לראות משחק תפקידים נראטיבי שבו מגלמים שחקנים בקבוצת ספורט (סטייל האנימה הייקיו)
יש לי בשורה מדהימה עבורך:

עריכה אחרונה:
ואו! תודה על השאלות! איך להציג אותך? פשוט אלון?

(וכבר מתנצל שכנראה נענה רק על חלק מהשאלות בפרק, אז אולי אנסה לענות על חלקן פה)

יש לי בשורה מדהימה עבורך:
רק אלון זה אחלה, כתבתי הרבה שאלות אז באמת לא ציפיתי שתענו על כולן.

המשחק נראה ממש מגניב אבל 30$ זה די יקר לpdf אז אני אשים עליו עין ואולי אחכה להנחה. בכל מקרה ממש תודה, אולי זה יהיה הקמפיין הבא שלי, מי יודע?

המשחק נראה ממש מגניב אבל 30$ זה די יקר לpdf אז אני אשים עליו עין ואולי אחכה להנחה. בכל מקרה ממש תודה, אולי זה יהיה הקמפיין הבא שלי, מי יודע?
אני יכול לומר לך שזה סטודיו שאני מאוד מעריך (היוצרות של Good Society). זה כנראה יהיה משחק מגניב.

(אציין ש30$ זה מחיר סביר בהחלט לPDF איכותי. ושמעתי דברים טובים על המשחק הזה- אם כי אני חייב להגיד שכשאני רואה האיקיו אני לא חושב על איך להריץ את הסיפור הזה כמשחק תפקידים.)

ולנושא- השאלה שלי היא אם יצא לכם לראות משחק שבו העולם המוצג והמכאניקה מתנגשים, ואיך טיפלתם בזה. האם עברתם לשיטה אחרת? האם ביצעתם שינויים בשיטה? בעולם?
(יכולים לציין בכינוי.)

חזרה