• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

להתראות אקווריום, שלום תוכונים

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
בעשרים שנה פלוס האחרונות היה לי אקווריום בבית, התחלתי עם דגים בצבא והמשכתי לאקווריום צמחייה לאוטק. אבל בשנים האחרונות הוא הפך למוזנח ולבסוף נזילה הכריעה את הכף - צריך להיפרד. וכך מסרתי את הדגים לחבר ומכרתי את האקווריום (ולפרק אקווריום זה מבצע לא פשוט בכלל)

במקומם הגיעו אלינו הביתה זוג תוכונים אוסטרליים, שהילדים ביקשו ובגדול הם גם מטפלים בהם. בניגוד לכלב, אין כאן יותר מדי אחריות לזרוק עלינו 🤣
(יש גם כלב לשואלים)
C1D11D3C-0218-4107-849C-AC7242C62030.jpeg

BadBug

פונדקאי ותיק
אני לא מחדש כאן כלום אבל הבעיה בשילוב ילדים+כלב היא שהם בהתחלה מתלהבים מאד ושמחים ובסוף כעבור שבוע האחריות חוזרת להורים בדרך כלל :)
תוכים אוסטרלים זה מגניב, היו לי כילד!

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
קוראים להם רוקט ו whitey לתוכון הלבן - מאוד מקורי 😉
הם בהחלט נמצאים בכלוב, אבל הילדים מוציאים אותם בבוקר ובערב שיפרשו כנף - בחדר סגור כמובן.
רוקט נקנה מחנות כתוכון מחוברת והשני ממגדל פרטי כתוכון פראי, אבל עכשיו הוא כבר עולה על היד ונשאר. קיבל דוגמא מרוקט.

בנוגע למוות של דגים - אני גידלתי אותם וזה משהו שתמיד מפריע לי... היו לי דגים בני עשר שנים שמסרתי אותם כשסגרנו את האקווריום.

נ.ב. לא יודע אם כולם מכירים, אבל למעשה הפורום הראשון שהקמתי היה פורום למגדלי דגים - FFIL, fish forum IL
אחרי כשנתיים הוא הפך ל Aqua.org.il ואני אחד ממייסדי העמותה. אי-שם ב-2003 פרשתי משם עם הקמת פורום הפונדק

Top Bottom