• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

לא קריטי 96 למה אנחנו חוזרים להנחות כל פעם

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
פרק מעולה, במיוחד הבדיחות!
אישית, הסיבה שעמית ציין בהתחלה היא הסיבה המרכזית שבגללה אני לא באמת שוקל להיות שחקן - אני היחיד שמארגן קבוצות בין חברים שלי, וגם אז זה לרוב לא קמפיינים ארוכים אלא "שחק מה שבא לך בסגנון שבו בא לך באותו רגע" ומכיוון שרוב השחקנים שלי הם ילדים בגיל העשרה זה הולך די טוב, כל עוד אני מנחה - וכשאני לא מנחה, זה לא עובד (כל חמש דקות המנחה פונה אליי לעזרה, בהיותי המנחה המיתולוגי) ואז אחד השחקנים פורש ("הוא משתלט על המשחק" זה הטענה הקבועה, אבל לפעמים זה משהו אחר) ואז כולם אומרים לי "אוקיי, אז תהיה אתה מנחה" ואני נהיה מנחה, והכל בא על מקומו בשלום עד הפעם הבאה שאני מחליט שבא לי להיות שחקן...

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
אולי צריך שנעשה פרק על הקשיים שיש למנחים לעבור לתפקיד השחקן בתוך קבוצה קיימת.
יש בזה משהו... במיוחד כשמדובר על "מנחה מיתולוגי" (אולי תעשו פרק גם על "מה זה מנחה מיתולוגי ואיך מתמודדים עם המצב הזה").

Hugh

פונדקאי ותיק
בשבילי, בסופו של דבר, זה מסתכם בכך שהסיפוק שלי כמנחה הוא הרבה יותר גבוה. כן, אני אוהב לשחק מדי פעם, אבל אין כמו להריץ משחק ולראות איך כל ההכנה המוקדמת והקשיים בדרך נושאים פרי ומייצרים חוויה כיפית וחד פעמית - לעתים מוצלח יותר ולעיתים פחות אבל גם במקרים הללו תמיד יוצא מזה משהו ללמוד ולשפר לפעם הבאה.

Top Bottom