• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

כתר רקוב - עץ משחק (מו"ד 4, 4/4)

נושא
תקצירי עלילה
הנפשות הפועלות - חלק א'
הנפשות הפועלות - חלק ב'
הנפשות הפועלות - חלק ג'
עץ ההרשמה מידע על ת'נדיאן
אויבים:
Bresvala.jpg

ברסוולה בת סיגארד, נכדתו של היארל האראדיר האגדי, היא ההגדרה של "מחפשת תהילה". הגוליאת'ית פושטת באופן סדרתי על אדמות החוף, קוטלת וגונבת ללא רחם. עם זאת, רמזים נוספים מצביעים על כך שיש לה סיוע חיצוני, ושצד שלישי השתמש בה כדי להחליש את ארודר והסביבה.

ברסוולה הובילה חבורת גוליאת'ים שפשטו באופן מתמשך וסדרתי על אדמות החוף, כולם אנשי אי היארלים כמוה. בתור נכדתו של היארל האראדיר האגדי, הייתה נחושה ולהוטה להוכיח את עצמה כמצביאה מהוללת ופושטת מוצלחת, דבר שהוביל אותה לא פעם להסתערויות פראיות ולגרימת נזקים משמעותיים לאדמות החוף, פעמים רבות יותר מהאורקים שגם טרדו את האזור.

שליחי המועצה ובני בריתם התעמתו עם הגוליאת'ית בכפר ואת' והביסו אותה לאחר קרב קשה. חתול הבר שלה, שן-כפור, התגלה כיצור תבוני שקיבל מהיארל האראדיר משימה לשמור על נכדתו. משכך, הסכימו בני החבורה לחוס על חייה בתמורה למידע נוסף, הגם שהיא איבדה את יד ימינה. מדבריו של שן-כפור, התגלה שברסוולה למעשה מרדה בסמכותו של האראדיר וערכה את הפשיטה באזור ללא הסכמה מהיארל, אשר ייעד אותה בכלל לפשוט על דוכסות וילאס. פגישה עם גורם לא ברור ביער ריוורווד הובילה לשיתוף פעולה שלה עם אבירי מעמקים במטרה להכין אותה לפשוט על אדמות החוף במקום זאת.

לבסוף, שחררה החבורה את ברסוולה מתוך הבנה שהיארל האראדיר לא באמת מעוניין בחייה, אלא באפשרות לשפוט אותה על שסירבה לפקודותיו. שן-כפור עזב עמה בחזרה לאי היארלים.

Kushan.jpg

גולה מהחצר האורקית, קושאן לא מזכיר בשמץ את האורק הטיפוסי - הדרואיד מהווה דמות חמקמקה, בלתי שגרתית ומחוכמת, איש המורגל בלקיחת סיכונים משמעותיים במטרה לגרוף רווח משמעותי אפילו יותר. הוא עיוור בעין אחת, ומלווה בוורג אימתני העיוור גם הוא באותה העין.

קושאן הוביל חבורת אורקים שפשטו באופן מתמשך וסדרתי על אדמות החוף, כולם גולים כמוהו מהחצר האורקית. האורק התגלה במהירות כנבון וכערמומי מבין שני מנהיגי הפושטים, והצליח במספר הזדמנויות לבלבל את שליחי המועצה בהתנהגותו הבלתי צפויה, לרבות מתן מידע בחינם או הצעה להסתלק תמורת כסף.

בהמשך הדרך, קושאן טען כי הוא עזב מרצונו את החצר האורקית בעקבות סכסוך דתי שמקורו במקום שת'ארוק תופס בעולם. הוא ניצל את הקרב בואת' כדי לגנוב את כספי המיסים שעשו את דרכם לקריאת-כתר, ובמקביל חטף את אנשי ואת' שנמלטו מזירת הקרבות, דבר שהוביל למותו של איגנציוס.

החבורה הצליחה לשחרר את שבויי ואת' ולרדוף אחרי קושאן, ולאחר קרב הביסו את הוורג האישי שלו על אף שהציע להם מידע תמורת חייו. לאחר מכן, עזב האורק עם חצי מכספי המיסים הגנובים באמצעות ספינתו האישית.

Feminia.jpg

פיה עוצמתית לאין שיעור ממקור לא ברור, פמיניה הצילה בעבר את חייו של וירניק. השניים נישאו, אך חוסר הבנה ביניהם על משך ואופי קשר הנישואין הוביל לבריחתו של וירניק. הדבר הותיר את הפיה כועסת ופגועה, והיא עדיין רודפת את האיש, מנסה לזכות באהבתו ולהשיב אותו אליה.

פעמים רבות התבדח וירניק על "אשתו הרווקה", אך היא התבררה כאמיתית לחלוטין כשפמיניה דאגה שקראולי, סגנו ובן חסותו של הצלופח, יפנה כנגדו. תחת מעטה של יצירת אש בשם "נפימיה", דאגה הפיה לגרום לאנשי מפתח בארגון של וירניק להתאהב בה ולנסות נואשות לזכות בחסדה.

הפיה התבררה כדמות לא יציבה, אשר מצד אחד אוהבת מאוד את וירניק אבל מצד שני לא מבינה את המחוייבות שלו "לחייו הגשמיים". הדבר הוביל לעימות משמעותי מולה שכמעט התפתח לקרב אובדני מול הפיה החזקה. לדברי וירניק, הוא לא משוכנע אם היא מלכת פיות או לא, אבל לכל ברור שמדובר באחת מהפיות העוצמתיות ביותר באזור, אם לא החזקה שבהן.
Top