• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כריכה ובלוג ראשון של משחק התפקידים של Dune

DUNE #1 - What Is Dune? (modiphius.net)
היומן הראשון לא באמת מכיל מידע על משחק התפקידים, אלא מהווה מעין יישור קו על העולם של חולית - כולל אזכור של הסרט שמגיע שנה הבאה ואולי אמור להצית מחדש את הלהבה. קצת גרם לי להרגיש זקן, אבל צעד נכון בפועל.
מחכה לראות מה יהיה בבלוגים הבאים - כהערה, אני זוכר נכון שהם אמרו שזה 2ק20, נכון?
וכמובן, הנה גם הכריכה - לדעתי היא מצוינת ומעוררת השראה, חוץ מאשר הפנים של שתי הדמויות ברקע שמשהו קצת "מוזר" לי בהם:
dune-cover.jpg

אחלה כריכה!

כן, הם אמרו שזה במנוע 2ק20. אני רק תוהה מה בדיוק יהיה הפוקוס של המשחק. נראה לי שאם מנסים לתפוס את כל מה שאפשר לעשות בעולם הזה (לחימה, התנקשות, פוליטיקה, הפעלת שיבוטים וכן הלאה) מקבלים שיטה שלא תהיה סגורה על עצמה, או שלא תצליח לתפוס באמת את כלל האפשרויות.

האומנות נראית נהדר והוויב נשמע מגניב, אבל אני קצת מתקשה להבין מה עושים בעולם הזה. כאילו, מי שהוא לא קפיצת הדרך, אלא לוחם/מנטאנט/בת גשרית. מתי משחקים לאורך כל אלפי השנים של הסדרה? ואיך דמות קטנה משפיעה על עולם שחיים בו קפיצת הדרך והמלך האל?

והנה עוד שלושה בלוגים חדשים שהם שיחררו בקצב מהיר
בלוג די כללי, שבגדול מדבר על מה שמופיע בתיאור המוצר, בונים בית-אצולה, ומדגישים את זה שלא מדובר בקרבות פנים-אל-פנים אלא יותר ביכולת של הדמות לתמרן את העולם לטובתה.
בלוג שמדבר על העולם ומה שמיוחד בו. אהבתי את הדגש על זה שמדובר בעולם כל-כך טכנולוגי, שהטכנולוגיה לא חשובה ועל החשיבות של הדת בעולם.
על הדמויות במשחק והדמויות המיוחדות של חולית.

בסך הכל אחלה בלוגים, אבל חסר לי פלפל או משהו שממש ישכנע אותי לעוף על המשחק. זה נראה משהו שמיועד יותר לשחקן חדש שלא מכיר את העולם מאשר בלוגים שמטרתם לשכנע שחקנים וותיקים.

דף הדמות של Dune פורסם, נראה יותר קליל מאשר דף הדמות של Star Trek Adventures מזכרוני.
זה אומר שהשיטה תהיה ממש נרטיבית / קלילה?
(ולא ברור לי מי חשב על הגופן המוזר של Dune בכותרת...עכשיו אני קולט שזה גם בכותרת של הספר)
dune_ch_1.jpg

חזרה