• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כנסים בקיץ

shadowfax

פונדקאי ותיק
לאור הקיץ הקרב הגיע הזמן להתחיל לתכנן את הכנסים והמפגשים הקרובים...

כל מי שמתכנן כנס או מפגש לרשום פה מתי איפה וכמה מקום יש, אם נוכל נרכז וניצור כנס וכמה מפגשים כך שיהיה הכי נוח לכולם.

הכנס אצלי בבית בתאריך 30 ועד 1 ביולי רק עמק הירדנים ושי יוכלו לישון אצלי יש אוכל אני צריך לדעת מי בא כדי לארגן אוכל ותשלום עליו זה כנס רק של פנטזי בלי 40k זה יערך אצלי בבית זה בצורן ברחוב אמנון ותמר מספר 3 זהו

נ.ב
מותר לי רק עד 20-23 איש ולשי ושדופאקס יש מקום משורין

אני ועוד חבר שלי היינו באים אבל אנחנו מכרמיאל...ואההההמ אנחנו לא יכולים להיות בראשון ליולי כי אנחנו עובדים.... יש מצב שתעביר את זה יום לפני נגיד מה29-30? ואז אנחנו באים מאה אחוז?! :D ...

אוקיי נקודה ראשונה:
כנס- כנס הוא מפגש הפתוח לכולם ומיועד לכולם לא משנה כמות.
מפגש- מפגש של מספר אנשים כדי לשחק.

הבדלים? לכנס כולם חייבים לנסות להגיע ולכולם צריך להיות מקום, כנס הוא משהו כלל קהילתי.

טוב עוד הבהרה:
העץ הזה מיועד אך ורק לצורך רישום אירועי הקייץ וכדי להחליט לאיזה כיוון להשקיע את הכוחות.

טוב אופציה פתוחה כרגע הוא כנס "השמש העולה", לא התחלנו לדבר איתם עדיין אבל מעיון באתר שלהם ישנה עלות כניסה ראשונית של 10 ש"ח....

שלום לכולם,

כנס "השמש העולה" הוא כנס של יצורי רשת, בחסות כוכבי כסף. כתוצאה, כוכבי כסף מאד מעוניינת בפעילות קהילת המיניאטורות בכנס, וכמובן - יהיה לנו חתיכת אמא-של-מגה-בובמה דוכן בכנס.

תאריך הכנס הוא 19/7, כאשר ייתכן והוא יהיה יומיים ואז 18-19/7.

תבואו.

http://www.silverstars.co.il/default.asp?catid={2CEBAFA2-AAB5-4EB1-87BE-74A39BE03A53}

אהה אני מתכוון להגיע לכנס של השמש העולה ולכנס של סארומן...
אבל כל אחד שמפרסם כנס שיכתוב גם תאריכים ואם יש קישור לאתר או משהו אז גם...

SilverStars אמר/ה:
שלום לכולם,

כנס "השמש העולה" הוא כנס של יצורי רשת, בחסות כוכבי כסף. כתוצאה, כוכבי כסף מאד מעוניינת בפעילות קהילת המיניאטורות בכנס, וכמובן - יהיה לנו חתיכת אמא-של-מגה-בובמה דוכן בכנס.

תבואו.

http://www.silverstars.co.il/default.asp?catid={2CEBAFA2-AAB5-4EB1-87BE-74A39BE03A53}

הבעיה אם הכנס הזה היא שהכניסה בלבד עולה כסף.
נכון זה רק 10 שקל אבל גם אז אי אפשר לצאת ולהכנס חופשי וכו'.
אני יודע שבלי זה בטוח הייתי בא (למרות שגם ככה אני כנראה אבוא).

tangelwoogd אמר/ה:
SilverStars אמר/ה:
שלום לכולם,

תבואו.

הבעיה אם הכנס הזה היא שהכניסה בלבד עולה כסף.
נכון זה רק 10 שקל אבל גם אז אי אפשר לצאת ולהכנס חופשי וכו'.
אני יודע שבלי זה בטוח הייתי בא (למרות שגם ככה אני כנראה אבוא).

מן הסתם תקבל קבלה/חותמת/דף נייר שרשום עליו ששילמת וככה אתה תוכל לצאת ולהיכנס חופשי...

שלום.

מחיר הכניסה הוא חד-פעמי. הכניסה והיציאה לא. כלומר, תוכל לצאת ולהכנס כמה שתרצה, כל זמן שתדאג כי האישור ששילמת בפעם הראשונה, יהיה עליך.

בקשר למחיר כניסה - אני לא מאמין שהוא יהיה 10 ש"ח, פשוט כי זה מעט מדי, יחסית להוצאות היחסיות של שכירת מקום עבור קהילת המיניאטורות. כרגע המחיר המסתמן הוא בסביבות ה-30 ש"ח, אבל ננסה להוריד אותו.

בברכה,
כוכבי כסף.

חזרה