• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כל זה !

saruman

פונדקאי ותיק
שלום לכם ידידי .
הייתי רוצה לדעת אם למישהו יש בטלוויזיה yes ?
אם כן אז יש לכם ניקולודיאון?
אני יודע שרובכם בגילאים גבוהים , אבל יש שם תוכנית , אשר נקראת כל זה ( all that! ).
אם כן הייתי רוצה לדעת , ומי שמכיר אז גם שיתן חוות דעת על הסדרה.
למי שלא יודע הסדרה עושה מערכונים מאוד משעשעים עם כל מיני ילדים אשר נהיו אומנים ( בין הילדים יש את אחות של בריטני ספירס [ וכן , אני יודע שזה לא מציאה גדולה...] ).

לא זה קינן וקל הסדרה הרדודה והדבילית ביותר בערוץ הזה...
זה הסדרה עם כל הילדים שמריצים דאחקות ( יכול להיות אחלה תוכנית ב - mtv ... ).

יש לי יס ואת ערוץ ניקולודיאון אבל אף פעם לא נתקלתי בתוכנית הזאת. אד אדד ואדי זה סידרה טובה בגלל שהיא כל כך מטומתמת עד שהיא מצחיקה, היא אינפנטילית. גם בוב ספוג מכנסמרובע זה מגניב אבל פחות.

קוולנה אמר/ה:
יש לי יס ואת ערוץ ניקולודיאון אבל אף פעם לא נתקלתי בתוכנית הזאת. אד אדד ואדי זה סידרה טובה בגלל שהיא כל כך מטומתמת עד שהיא מצחיקה, היא אינפנטילית. גם בוב ספוג מכנסמרובע זה מגניב אבל פחות.
בובו ספוג זה כבר הגבול , למרות כשאני יושב ליד המחשב אני שומע את את הסאונד ויש כמה קטעים לא רעים בכלל...

הי!!!

בלי שום ירידות על בובספוג!!!!!

יש כמה תוכניות נחמדות בניקולדיון!

רק רציתי להגיד ש "המופע של אמנדה" ו"כל זה" אלו תוכניות חולניות!!!! זה פשוט דוחה!
זה כל-כך חולני ומפגר שזה לא יאומן שמשדרים את זה בערוץ לילדים!

לעומת זאת בובספוג זאת תוכנית כל-כךך חכמה ומגניבה, חבל שלא כולם מבינים את החוכמה של הסידרה.

Dragon_Master אמר/ה:
הי!!!

בלי שום ירידות על בובספוג!!!!!

יש כמה תוכניות נחמדות בניקולדיון!

רק רציתי להגיד ש "המופע של אמנדה" ו"כל זה" אלו תוכניות חולניות!!!! זה פשוט דוחה!
זה כל-כך חולני ומפגר שזה לא יאומן שמשדרים את זה בערוץ לילדים!

לעומת זאת בובספוג זאת תוכנית כל-כךך חכמה ומגניבה, חבל שלא כולם מבינים את החוכמה של הסידרה.
אני איתך במופע של אמנדה זה מפגר, אדיוט וגם אני חושב למה צריך לשדר את זה?
אבל בובספוג מיכנס מרובע זהההההההההההההההההההההההה..............
פשוט דבר אדיר פשוט אן אל זה. זה הדבר!!!!
קוולנה אתה גם צודק!!!
זה כולכך מצחיק! בוב ספוג ופטרי (החבר שלו)!!

התוכניות היחידות שלפי דעתי צריכות להישאר:
כל זה ( הכי טוב בערוץ )
המופע של אמנדה ( תוכנית דבילית וכיפית )
קינן וקל ( בזמן הפנוי )
בובוספוג ( כשבאמת אין מה לעשות )
משפחת גרסייה ( קצת מוסר השכל אף פעם לא מזיק )

ורק בשביל התוכניות האלה שווה את הערוץ...

חזרה