• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כל המהדורות של מלחמת הכוכבים

גיליתי לאחרונה שיש אנשים שממש סרקו מחדש את הפילם המקורי של מלחמת הכוכבים מ-1977, כדי ל"בטל" את התוספות המאוחרות של לוקאס בגרסה המיוחדת.
מסתבר שיש ממש שלל ורסיות וגרסאות.
הנה קישור לפרויקט כזה

מגרד בראש להבין האם שווה להיכנס בכלל ל Rabbit Hole הזה...

זה אכן טהרנות מרשימה, אני גם מתרשם מכך שיש אנשים שעוקבים אחרי שינויים בסרטים ואחרי ההוצאות השונות שלהם. מלחמת הכוכבים זוכה להרבה תשומת לב, אבל יש סרטים נוספים שבהם המעריצים עולים על החלטות תמוהות - כמו למשל גרסת הבלוריי של אחוות הטבעת, שבה צבעו בירוק. אבל כדי להבין בזה, קודם כל צריך להכיר את כל הקונספט של Color Grading, DNR וכיו"ב ואז להבין ממה אנשים מרוצים או על מה הם מתלוננים.

בקשר למלחמת הכוכבים והפריקוולים - אני חושב שהפריקוולים הם סרטים שמוסיפים הרבה לעולם ועם סיפור מעניין, שהכניסו בהם אלמנטים גרועים, ג'ארג'אר בינקס הוא הכי מפורסם בהם, אבל לא רק.
לעומת זאת הסרטים בטרילוגיה האחרונה הם פחות חזקים מבחינת הסיפור ובניית העולם, אבל עשויים יותר טוב.

ברור, אחרת לא הייתי מקשר לאתר שמשחזר את הגרסה המקורית :)
אישית, היה לי DVD מלפני כמה שנים טובות עם הגרסה המקורית, לא הרגשתי שהגרסה המעודכנת פגעה באיכות הסרט.

אפילו אהבתי את ג'אר ג'אר בינקס. לא אהבתי את ההסבר על מדדקור... מה שמם.
אני זוכר שרצתי להמציא OC גונגאני באותה תקופה.
בקיצור קשה לי לקרוא לי "מעריץ" של סטאר וורס אני מניח...
ואולי טהרנות זאת גישה כללי.

חבר שלי שהוא זה שהכיר לי סטאר וורס וטהרן די מרשים, מאלו שזעמו על סרטי שר הטבעות כי לא היה שם את תום בומבדיל.

עם קצת פחות קשר המדית סטאר וורס שנהנתי ממנה היתה מלחמת כןכבים:המורדים.
אולי שבגלל שאת *זה* קל לדמיין כמ"ת. וגם כסדרה, הראו הרבה אלמנטים של היקום, ובכללי חבורה שכיף לעקוב אחריה.

חזרה