• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • דרקוניקון 2022 מגיע בסוף אוגוסט
    הכנס חוזר ב 25-26 באוגוסט, לאחר הקורונה ועם המון משחקים והפתעות. פרטים נוספים באתר הכנס.
    לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

כוחם של אלפים - עץ משחק (PF2) [4/4]

נושא
יומן

ליזי

פונדקאי ותיק
התן שדיבוקו מזמן קורע בשיניו חלק משמעותי מהעגור, ומה שנשאר מפקעת זו מתחמקת מהתגובה של סיקיניק ומנסה לברוח לצד השני של החדר אך סיקיניק קורעת אותו בקוציה ומסיימת אותו סופית. בנתיים, ראהזאיק מטיל להבה קסומה על הצפרדע אך לא גורם לה להרבה נזק, נראה שהמגבת ממנה היא בנוייה עדיין מעט רטובה ולא נתפסת בלהבות. הצפרדע מבחינה שרק היא והלטאה שרדו מבין הפקעות, ולכן תוקפת את ראהאזיק ואז מנסה לזנק מעל כתפו ולברוח מהחדר. בעוד הלטאה ממשיכה במופע שלה בניסיון לערער את קאי ולהצליח לדקור אותה בזנבה.

META
פקעת-לחש עגור נהרסה.

פקעת-לחש צפרדע:
> התקפה: קצוות חדים נגד רהאזאיק. 20 טבעי, פגיעה קריטית. 5*2=10 נזק.
>> זינוק צפרדע: הצפרדע מזנקת 15 רגל החוצה מהחדר.

פקעת-לחש לטאה:
> עטרת הלטאה: היצור הראשון שנפגע מהתקפה של הפקעת לפני תחילת תורו הבא צריך להציל הצלת רצון ד"ק 14 או להפוך למבוהל 1 (מבוהל 2 בכישלון קריטי).
> התקפה: קצוות חדים נגד קאי. 18+7=25, בפגיעה 5 נזק חותך (10 בפגיעה קריטית) + עטרת הלטאה.
> התקפה: קצוות חדים נגד קאי. 11+7-5=13, פספוס.

תור כולכם

yds

פונדקאי ותיק
דיבוקו מביט בבהלה ביצורים המזנקים לכל עבר, בולע רוק, ונסוג לאחור. הוא שורק בקול רם לתן האדמוני, שאוזניו מזדקפות למשמע הצעקה, ועיניו הארגמניות מתמקדות בדיבוקו. הגמד הצעיר מצביע על הצפרדע, ופונה לאחור כדי להתייצב מול הצפרדע, מתכונן להעניק רגע של יתרון עבור ידידו חד הניבים. הוא מביט בבהלה במתרחש, ושכבה דקיקה של הגנה קסומה נטווית מבין אצבעותיו כמעט מבלי לחשוב, והוא צועק לרהאזיק "אתה בסדר?!"
meta
פעולה - sustain a spell
פעולה - פקודה על כלב המשמר שלי לנוע לF12 ולתקוף את הצפרדע
4+6=10
אם פגע איכשהו
2 נזק סה"כ
פעולה - מטיל את הלחשון shield

liorgonen3

פונדקאי ותיק
הצלה מפחד- 11+5=16. הצלחה
נק"8/16

IN
קאי נראית פחות טוב, היא עדיין נראית מדהים, והפצעים שנוצרים מההתקפות מעניקים לה מעט מראה קשוח יותר, אבל בבירור שהיא לא נהנית מהסיפור, הזמזום שלה ממשיך, והיא ממשיכה לנסות להטיח דברים בפקעת שתוקפת אותה, מקווה שהיא תושמד כבר.
META
פעולה 1- לחשון של השראות אומץ
פעולה 2-3 - קליע טלקינטקי- 21 בהתקפה. 9 נזק סה"כ

ליזי

פונדקאי ותיק
קאי מצליחה להטיח בלטאה דלי ומשטחת אותה על הרצפה. הצפרדע המבוהלת, היחידה שנשארה מהמשפחה שלה, מקפצת לה החוצה אל המסדרון ונעלמת מהעין, בדיוק כשאסי ממהרת אל המקלחות בניסיון להבין מה מקור הרעש והבלגן.
"מה קרה כאן, בשם כל השדים?!" היא מכסה את פיה בידה כשהיא רואה את הכאוס שעבר על חדר המקלחת ואת השריטות שחלקכם חטפתם. "כולכם בסדר?"
סיקיניק - את מרגישה בעוד מעט אנרגיה קסומה שנשארה בערימת הכביסה ממנה זחלו חלק מהפקעות. את ניגשת בזהירות לבדוק אם זוהי פקעת נוספת, אך לשמחתך מגלה שזהו פריט קסום שנראה שנשכח כאן - זוג של עוטפות ידיים עם הקסמה המשפרת את זריזות הגוף וכוח האגרופים של הלובש אותן.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
קאי מקללת, לא את אסי, אלא את הסיטאוציה. "כולם בבית הספר הזה כל כך חסרי תועלת?" היא שואלת בתסכול, "או שרעשי לחימה זה כזה דבר רגיל פה שאף אחד לא חשב לבדוק מאיפה מגיעה כל המהומה." היא פולטת בכעס, כמעט שוברת את המעטה הזוהר שלה.

ליזי

פונדקאי ותיק
"אני מתנצלת, קאי... לקח לי זמן לקלוט..." אסי מגמגמת ומסמיקה. נראה שלמרות שאסי מנוסה ממנה, משהו בהילה של קאי גורם לה להתנהג בצורה התנצלותית. "אנא, הרשו לי לעזור לכם." אסי מתחילה לזמר כמה מילים, ואור ירקרק מופיע על ידיה, בעוד היא עוברת על מי שנפצע ומרפאת את הפצעים שלכם בקסם (ולא מסתכלת לקאי בעיניים כשהיא מרפאת אותה). "בבקשה, תוכלו להסביר לי מה קרה כאן?"

META
אסי מטילה Heal על מי שזקוק לכך ומעלה אתכם לנקפ מלא. מי שמעוניין יכול לגלגל arcana או crafting כדי לנסות להבין במה נלחמתם

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
סיקיניק משאירה את הדיבורים לקאי ובוחנת את עוטפות הידיים שמצאה לרגע לפני שהיא מבינה שהתכונות הקסומות שלהן יעזרו לה והיא לובשת אותן. לאחר שהיא מסיימת עם הכפפות הקסומות היא עוברת לבחינת הפקעות הקסומות.

META:
ארקנה: 9+6=15

ליזי

פונדקאי ותיק
סיקיניק נזכרת בסיפורים שסבתה הייתה מספרת לה על המאגאמביה, על הקסם הממלא כל פינה בקמפוס. בדרך כלל כשלחש מוטל על ידי קוסם מיומן, התוצאה היא צפויה ואמינה, אך לעיתים הלחש פועל בצורה לא מדוייקת, והאנרגיה הקסומה מגיעה אל מקומות אליהם לא התכוון המטיל. במקום כמו המאגאמביה, בו אלפי תלמידים לא מנוסים הטילו מאות אלפי לחשים במשך שנים, סביר מאוד שאנרגיה קסומה שכזאת תתפזר למקומות רבים בבית הספר, והיא חלק ממה שהופך אותו למקום קסום כל כך.
פקעות-הלחש נולדות מהאנרגיה הקסומה האבודה הזאת, נוצרות מערבוב של חתיכות נייר ובד עם קסם ומובאות לחיים. לאחר שהן מונפשות, הן מתקפלות לצורות שונות, לרוב של חיות אך לעיתים גם של חפצים שונים. ממה שסיקיניק יודעת, פקעות-לחש שכאלו לרוב אינן אגרסיביות אלא לרוב שובבות בלבד ונוטות לברוח כשהן בסכנה ממשית.

אביעד

פונדקאי ותיק
ראהאזיק פונה לאסי ואומר "הלכנו כאן באזור ושמענו רעשים מהמקלחות, שהסתבר שהם המגבות האלה שתקפו את סיקניק וקאי וברחו. צריך לתפוס את האחרון לפני שהוא יגרום לעוד נזק!"

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"פקעות לחש" סיקיניק מספקת שם שאסי תוכל לזהות, סקרנית לדעת מה אסי תעשה עם המידע הזה ואם היא חושבת כמו ראהאזיק שצריך לרדוף אחרי האחרונה שנותרה...

ליזי

פונדקאי ותיק
אסי כורעת מול הבדים הקרועים על הרצפה ומרימה אותם. "כמה מוזר... ראיתי פקעת לחש בבית הספר רק פעם אחת, בשנה הראשונה שלי. היא הייתה מגילה בספריה, התקפלה לצורה של ציפור, התעופפה בחדר והפילה ספרים מהמדפים... זה לא שעשע את הספרן, אבל היא לא תקפה אף אחד." היא מתרוממת, "אגיד לכם מה, אני וצ'יזרה נחפש את האחת שברחה וננסה להרחיק אותה מהמעונות - אתם עשיתם מספיק. ליתר ביטחון אולי תתרחקו מהמעונות לבנתיים, אולי תלכו לבקר בחדר האוכל או בחנות הכללית, או שתסתובבו קצת בקמפוס. אבל אל תחזרו מאוחר מדי - מחר יש לכם יום גדול!"

yds

פונדקאי ותיק
''טוב...'' דיבוקו סופק את כפות ידיו ומנקה אותן ממעט החול האדום שהצטבר עליהן
''עבודה טובה כולם! עברתם את המבחן הראשון של האקדמיה!"
הוא צוחק לרגע מהבדיחה של עצמו, ואז משתתק ומרצין. ''אני...הולך לחפש את שורש בר. מישהו רוצה לבוא איתי? נראה לי היא קצת נבלה ממני, והייתי שונא להתחיל ברושם ראשוני רע למישהו כאן"

הוא לא מחכה לתשובה לפני שהוא מתחיל ללכת, אבל כן מעיף מבט לאחור תוך כדי הליכה.

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
"אני חושבת שאני אלך לראות את החנות הכללית ואולי אסתובב קצת בסביבה." סיקיניק אומרת, במחשבה שאולי היא תבדוק את מלכודות הצפרדעים שלה לפני שהיא תלך אל החנות.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"אני הולכת למצוא משהו שיעביר לי את הטעם הרע הזה." אומרת קאי. היא מקווה שאולי היא תיתקל באקאמאי, אבל האמת שהיא סתם מחפשת מקום רועש להיות בו.

ליזי

פונדקאי ותיק
לאחר שדיבוקו מנסה למצוא את שורש-בר ומגלה שפעם נוספת היא נעלמה, אתם מחליטים ללכת ביחד לבקר במקומות שאסי המליצה עליהם. נראה שהגשם הפסיק לבנתיים ומעט קרני שמש יוצאות בין העננים, מה שמאפשר לכם מעבר יבש בין בנייני הקמפוס השונים.
חדר האוכל של המאגאמביה הוא מבנה גדול ומלבני, מרוצף בפסיפסים יפהפיים. למרות שאסי סיפרה לכם שתלמידים רבים מעדיפים לקחת את הארוחות שלהם החוצה בכדי להנות מהשמש השוטפת של מרחבי המאוונגי, חדר האוכל מלא בשולחנות אכילה משותפים ובאחים מחממים עבור ימים גשומים כדוגמת היום. ואכן אתם מוצאים שם מספר מלומדים שנכנסו לחדר האוכל בשביל לברוח מהגשמים והקור, משוחחים ביניהם בעודם מנשנשים מנגואים ובננות מסלסילה גדולה. הטבחית הראשית, לאמאסי יאו, יוצאת מהמטבח שלה כשהיא רואה אתכם נכנסים, ומברכת אתכם עם חיבוק דוב גדול לכל אחד ואחת (כולל קאי) כאילו הייתם הילדים שלה מזה עשרים שנה.
1643058649651.png
ארוחות מוגשות כל יום בבוקר ובערב, היא מסבירה לכם, אבל חדר האוכל נשאר פתוח בשעות בין הארוחות לכל מי שרוצה חטיף או פרי טרי. "אל תתביישו לבוא מתי שאתם רוצים! אני יודעת שכל הלמידה הזאת גורמת לתלמידים לפתח תיאבון של פיל." היא מצחקקת ונוחרת. "לא שאני מבינה משהו בקסם. את כל הלחשים והטקסים אני משאירה לכם, הגאונים של המאוונגי!". היא ממשיכה ואומרת שאם אי פעם תחשקו בהפסקה מהלימודים עבור מעט עבודה פיזית, היא תמיד מחפשת עוד תלמידים לעזרה בעבודות המטבח - בין הסמסטרים או בימים חופשיים אפשר לבוא לעבוד בחדר האוכל בתמורה ל"דמי כיס" כלשונה, כמו גם גישה בלתי מוגבלת לארון סודי בו לאמאסי שומרת שוקולדות וקפה. בסיום השיחה לאמאסי מחלקת לכל אחד מכם חרוז זכוכית בצורה של פרי, ומפצירה בכם להוסיף אותם לשרשרת החרוזים שלכם בשביל "להראות קצת הערכה למי שמאכילה אתכם". לפני שאתם עוזבים, היא משחילה לראהאזיק כיכר של לחם בננות טרי, ומבקשת ממנו לחלק לכולם, ובמיוחד, היא מוסיפה עם קריצה, לוודא ש"הבחורה עם הפרצוף המריר תאכל חתיכה".
המיקום הבא בו אתם מבקרים היא חנות הציוד הכללי, המכונה גם "ערימת-האבקה" על ידי הסטודנטים, על שם האבקות האלכימיות הנשמרות שם. מנהל החנות הוא קובולד מבוגר אך חרוץ בשם קסוקאן.
1643061434208.png
ברגע שאתם נכנסים לחנות שלו, קסוקאן מיד שולף חתיכת חימר ונותן לכל אחד חתיכה, מבקש שתצרו ממנה כדור ותחרטו עליה את ראשי התיבות שלכם עבור האוסף הפרטי שלו הכולל את כל התלמידים שאי פעם עברו בחנות שלו. בתמורה, הוא מספק לכם חרוז זכוכית נוסף לשרשרת, חרוז חום בצורה של שק. בנוסף, ואולי מרגש מעט יותר, הקובולד מחלק לכל אחד מכם את קצבת הלימודים ההתחלתית שלו הכוללת 40 מ"ז וחפצים בסיסיים כגון נייר, נוצות ודיו. "כל עוד תהיו תלמידים טובים ולא תעשו צרות," הוא מסביר בקולו המחוספס, "תקבלו קצבה של ארבע מטבעות זהב בכל חודש." לאחר מכן הוא נותן לכם את 4 המ"ז עבור החודש הראשון שלכם, אך כל טענה שהיה יכול לתת לכם מראש 44 מ"ז הוא משתיק ומסביר שאלו "סכומים נפרדים, ולמען הסדר הטוב יש לרשום אותם בנפרד". ערימת האבקה מוכרת את רוב הציוד הבסיסי הנדרש הן ללמידה בקמפוס והן לפעילות בשטח, כמו גם חפצים אלכימאיים ומעט חפצים קסומים, אך קסוקאן מסביר שהוא יכול להזמין בקשות ספציפיות מסוחרים שהוא מכיר בנאנטאמבו. בנוסף, הוא מציין, הוא מוכן לקנות מתלמידים חפצים שהם מוצאים שעלולים להיות בעלי עניין למאגאמביה, לכן אוצרות שנמצאים במהלך הלימודים יכולים להמכר בערימת האבקה.
כשאתם יוצאים לבסוף מערימת האבקה, אתם רואים שסטודנטים החלו לצאת החוצה אל החצרות לאחר שהגשם נפסק. מגים וקוסמות מכל הסוגים והמינים מסתובבים ברחבת בית הספר. תלמידה אחת מראה לחבריה טריקים חדשים שלמדה, יוצרת סצינה אשלייתית נעה של נמרים הרודפים אחר זברה בסוואנה. שני תלמידים אחרים זימנו מפיטים יסודניים לקרב מדומה על במה מאולתרת בניסיון להוכיח לעולם שאש אפקטיבית יותר מקרח או להפך. איפשהו מעליכם, מישהו מזנק בין גגות הבניינים, מרחף לכמה שניות באוויר בין כל קפיצה לפני שהוא נוחת. המאגאמביה מלאת חיים וקסם, ובין אם זה מרגש אתכם או מעצבן אתכם, זהו העולם אליו נכנסתם לשנים הבאות של חייכם.
אתם מעבירים את שאר היום שלכם כיצד שתרצו - אולי חקרתם עוד את הקמפוס, אולי ריפרתם על ספרים בספרייה או שמא השתכרתם יחד עם צ'יזירה. כך או כך, לאחר ארוחת ערב חמה בחדר האוכל אתם נכנסים מוקדם למיטות שלכם בכדי לקום מחר עם שחר - ולהתחיל את עבודות המוקדמות שלכם.

ידעת שהסיוטים יגיעו. למעשה, אולי רצית שלא להרדם בכדי לדחות אותם כמה שאפשר. אך בשלב מסויים השינה עופפת אותך. ואיתה מגיעים הסיוטים.
אתה לבד בסאוונה, ירח אדום כדם מאיר עליך. אתה רעב, ופצוע, ובודד. לפתע אתה רואה אותה - את שורש-בר, יושבת תחת אחד העצים, מבוהלת וחיוורת. "אתה באמת חושב שהיא פחדנית כפי שהיא מתיימרת להיות, גמד קטן?" הקול לוחש לך, ואתה רואה את הפרצוף המחייך מגיח מהשיחים, מביט בך עם ניביו החדים. "לא, היא צבועה, חיית טרף, בדיוק כמוך. היא תנעץ בך שיניים ברגע הראשון שתסובב את גבך. היא תהרוג אותך בלי לחשוב פעמיים. בטבע, אתה אוכל או שאוכלים אותך, גמד קטן, ואתה צריך לאכול. תבטר אותה לחתיכות. אתה יודע שאתה שונא אותה. למה אתה מחכה, חתיכת פחדן שכמוך? תשתמש בכוחות שנתתי לך, תראה לצבועה הזאת מי האלפא האמיתי, חסל אותה ושפוך את דמה." אתה מרגיש את הקוף הפראי שהפרצוף חיבר אל נשמתך משתוקק לצאת ולהשתולל, אתה מרגיש את הבטן שלך כואבת לבשר, אתה מרגיש את הזעם שלך מתפרץ החוצה לצעקה פראית, וכל זאת גורם לך לרצות רק לשים את ידיך על שורש-בר המסכנה ו...
אתה מתעורר, מכוסה זיעה, ומגלה שקרני שמש ראשונות חודרות מבעד לחלונך. אתה מבין שתהיה לך תקופה קשה מאוד עד שתצליח לשלוט בסיוטים שלך... או שהם ישלטו בך.

משום מה, את לא יכולה שלא לחשוב על המסיכה ההיא כל הלילה. את חולמת עליה, מביטה בך בשקט, ואת מביטה חזרה, תוהה. את מביטה בחצי השחור של המסיכה למשך מה שמרגיש כנצח שלם. את מרגישה את נשמתך נגררת דרך החושך השחור הזה, מתקרבת אל המסיכה אך גם מתרחקת, עד שכל העולם סביבך אינו יותר מכלום חשוך, שבו רק את נמצאת.
ואז את מרגישה עוד משהו שנמצא איתך בחושך הזה. הדבר הזה מביט בך, חוקר אותך, לומד אותך לעומקי נשמתך. ואז את שומעת את קולו בראשך, שואל אותך שאלה אחת ויחידה.
"מי את?"

אתם מתעוררים עם זריחת החמה, מתארגנים ויוצאים אל מחוץ למעונות. היום העננים התפזרו והשמש זורחת חזק בשמיים, מברכת אתכם עם בוקר חמים ונעים. מחוץ לדלתות מחכים לכם אסי, כמו גם גמד צעיר, שרירי ובעל פאות לחיים מבולגנות, אשר מציג עצמו עם נפנוף יד כחייברם ת'ודג'ה.
1643064736437.png
"אה, העשבים הירוקים צומחים בגשם." הוא אומר עם חיוך. "שורש-בר הייתה אמורה להיות איתי בכדי להפגש אתכם, אבל אני מניח שלא...?" "אני הסכמתי להחליף את שורש-בר." אסי עונה, משנה את הנושא במהירות לפני שחייברם מספיק להגיב ופונה אליכם. "במהלך חמשת הימים הבאים אתם תבצעו את תתחילו לבצע את המוקדמות שלכם, עבודות שירות לקהילה שכל תלמיד במאגאמביה צריך להשתתף בהן. בכל יום תבצעו משימה עבור אחד מחמשת ענפי הידע של האקדמיה, וזאת גם תהיה הזדמנות עבורכם להכיר את הענפים השונים והפעילות שלהם. חייברם ושורש-בר שייכים לסופרי הגשם. חברי הענף חוקרים את העולם שלנו, ועוזרים למטיילים אחרים לעשות את דרכם בטריטוריות זרות. זה אומר שסופרי-גשם מוכרחים לדעת לעבוד היטב הן עם הטבע סביבנו והן עם אנשים אחרים."
"אנחנו ממש נוכל להעזר בכם." חייברם ממשיך אותה. "בשוק הקאפסי בנאנטאמבו לא מבצעים עסקים עם אף אחד שהם יודעים שהוא מהמאגאמביה. כיוון שאתם חדשים, אתם כנראה תצליחו להכנס לשם בלי בעיה. אתם תחפשו שם, אמממ, תרנגולות." הוא מגרד בלחייו. "ידעתם שישנם מינים של תרנגולות הנמצאים בסכנת הכחדה? ובכן, כל תרנגולת שמתקרבת אלי יותר מדי נמצאת בסכנת הכחדה." הוא מחייך חיוך חוצפני, "בכל מקרה, חקלאית מחוץ לנאנטאמבו, אחת בשם ביסולה, אומרת שהמשפחה שלה נהגה לגדל תרנגולות אוג'ופירי, אשר נדירות מאוד בטבע ונמצאות בסכנה להכחד מהעולם. היא אומרת שהן מסוגלות להטיל כל דבר, אפילו ביצי דרקון! משום מה אני ספקן. אבל היא רוצה לחזור ולגדל תרנגולות אוג'ופירי, אז אנחנו הולכים להשיג לה כמה. ביצי אוג'ופירי הן לא קשיחות במיוחד והתרנגולות לא מטילות הרבה מהן, אז טיפוסים עשירים נוטים לשים אותן במרק שלהם ועכשיו לא נשארו יותר מדי כאלה. ובכן, התגנבה לאוזניי שמועה שמישהו בשוק הקאפסי שם ידיו על כמה אפרוחי אוג'ופירי. לכן המשימה שלכם היא ללכת לשם ולהשיג כמה אפרוחים שתצליחו."
חייברם ממשיך ומתאר עבורכם את תרנגולות האוג'ופירי, ציפורים קטנות עם פנים לבנות, נוצות בצבע כחול כהה וכרבולת בצבע לוונדר; לפרגיות אמורות להיות נוצות באותו הצבע אך עם בטן בהירה יותר. הוא מבקש שתנסו להביא חזרה לפחות ארבעה אפרוחים, ורצוי שיהיו לפחות זכר ונקבה אחד ואחת, אך כמה שיותר זה יותר טוב. הוא גם מתאר עבורכם את שוק הקפאסי כבאזאר הנודד בעיר נאנטאמבו, הסוחרים בו הם מתמקחים ממולחים במקרה הטוב, ובמקרה הרע שודדים חסרי מצפון. הוא ממליץ לכם לחקור את הסוחרים ואת הסחורה שלהם טוב טוב לפני שאתם מבצעים רכישה.
אסי נותנת לכם שקיק עם עשרים מטבעות זהב עבור המשימה. "כדאי שתמהרו," היא מפצירה בכם, "מישהו אחר עלול לקנות את התרנגולות בכל רגע!"

אביעד

פונדקאי ותיק
"משימה... מעניינת, ..." מגיב ראהאזיק, "אבל למה בעצם לא נותנים לאנשים מהאקדמיה להיכנס לשוק הזה?" הוא שואל. "לכסף שלנו יש ריח רע?" הוא מתבדח.
meta
חברה (ידע) 20

ליזי

פונדקאי ותיק
"היה בינינו... סכסוכים בעבר. זה לא משנה, העיקר שאנשי שמוכרים כתלמידים או מורים במאגאמביה לא יכולים להכנס לשם." אסי אומרת בהינף יד.

אתה לא מכיר הרבה פרטים על העיר הגדולה נאנטאמבו, אבל כן שמעת סיפורים. ממה שאתה יודע, זוהי דווקא המאגאמביה שלא מוכנה לעשות עסקים עם שוק הקאפסי. חלק מהסוחרים בשוק נוהגים לסחור בחפצי קסם מסוכנים וקללות הרסניות - כתוצאה מכך, המאגאמביה פחות או יותר מחרימה את השוק. אתה מוכן להסיק, שכיוון שארבעתכם כה חדשים עם שייכותכם לאקדמיה, אסי וחייברם מניחים שתוכלו ללכת לשוק מבלי לייצג את בית הספר ככלל.

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
אני באמת צריכה לדבר עם האיגנאסי הזה, סיקיניק חושבת לעצמה כשהיא מרגישה את המסיכה מביטה בה בפעם המי יודע כמה וביתר שאת, כאשר היא מרגישה שיש מישהו נוסף בחושך של המסיכה והוא מדבר. "אני סיקיניק," סיקיניק עונה למסיכה והסקרנות של גורמת לה להמשיך ולשאול "ומי אתה? ומה את רוצה?"
סיקיניק מהנהנת, מסכימה עם קאי במחשבה שאם במאגאמביה רוצים את המזיקים האלה בטח יש להם יכולות מיוחדות שהיא תוכל לגלות.

Top Bottom