• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

יש כאן אפשרות לעקוב אחרי מישהו? + יש דרך לדעת איזה אנשים צפו בנושא שלי?

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
יש בפורום פונקציה שאני עוקב אחרי משתמש מסוים, וכל פוסט פרופיל או נושא שהוא פותח אני מקבל התראה?
אם כן, אשמח להסבר איך מפעילים אותה.
אם לא, אשמח להסבר למה או להוספה של פונקציה כזו.

שאלה נוספת: יש לי דרך לדעת איזה אנשים צפו בנושא שיצרתי?
אם כן, אשמח להסבר כיצד.
אם לא, אשמח להסבר מדוע.

תודה מראש לכל העונים.

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
לא ולא. הסיבה המרכזית היא כי לא קיים משהו מובנה במערכת וצריך להשתמש בתוספים חיצוניים עבור זה (חינמיים, בתשלום או פיתוח שלנו).

אישית, אני לא חושב שיש בפורום מספיק משתמשים פעילים ו/או פעילות כדי להצדיק פונקציה שתקל על מעקב אחרי משתמשים מסוימים. "מה חדש" יותר ממספיק עבור זה, וזה עוד לפני שאני מזכיר את פורום משחקים מקוונים שההודעות בו רלוונטיות רק למשתתפים במשחק (ואפשר להירשם לנושאים) ולקבל התראות ממנו יהיה מעיק.

הבקשה השנייה פוגעת בזכות לפרטיות של משתמשים (יש אפשרות לדעת כמה פעמים כל נושא נקרא כשאתה מתחבר ממחשב).
אם אני/כל משתמש רוצה שתדע שהודעה נקראה יש לנו את האפשרות להשאיר הודעה/תודה (יש אפשרות להרחיב את סוגי התודה אם יש לך רעיונות מתאימים, אבל לא יודע כמה זה רלוונטי פה ואם יהיה לזה ביקוש).

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
יש אפשרות לדעת כמה פעמים כל נושא נקרא כשאתה מתחבר ממחשב
קריאות חוזרות של אותו המשתמש גם נספרות?
כלומר, אם כתוב לי שיש 12 צפיות, זה אומר שיש 12 לחיצות על הקישור או ש12 משתמשים שונים צפו בנושא?

המפקד האלמוני

פונדקאי ותיק
NOPE NOPE NOPE

פורומים אינם רשתות חברתיות. הם סובבים סביב מידע וידע, פחות סביב אינטראקציות.
לעקוב אחרי כל הודעה שמישהו מפרסם? זה כלי עזר לטרולים ומטרידים, כאלה שנטפלים למשתמשים והורסים להם דיונים מתוך אובססיה מוזרה. כל השאר פשוט יכולים לראות כותרות של נושאים ולדעת אם זה מעניין אותם או לא.

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
לעקוב אחרי כל הודעה שמישהו מפרסם? זה כלי עזר לטרולים ומטרידים, כאלה שנטפלים למשתמשים והורסים להם דיונים מתוך אובססיה מוזרה. כל השאר פשוט יכולים לראות כותרות של נושאים ולדעת אם זה מעניין אותם או לא.
לא אחרי כל הודעה.
אחרי כל נושא.
יש כאן הבדל מהותי: אם אני יודע שרוב התוכן שמשתמש מסוים מפרסם מעניין אותי, הגיוני שאני ארצה לעקוב אחריו. אם אתה מדבר על כל תגובה שהוא מוסיף, זה אומר את מה שאמרת, או שרוב הנושאים שמעניינים אותו מעניינים גם אותי, שזה כבר די חריג.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אתה יכול להוסיף מישהו לחברים, אבל אין לזה הרבה משמעות מעבר לכך.
זה יותר לעקוב אחרי התוכן שלו, בנוסף כשאתה נכנס לפרופיל של מישהו אתה יכול לראות את ההודעות האחרונות שהוא פרסם, לדוגמא זה שלך:

יש גם אופציה שלא מופעלת בפורום שלנו להציג את כל ההודעות האחרונות של חברים שלך. אבל בכנות מתפרסמות בפורום בין 50 ל-120 הודעות ביום, בכל הנושאים השונים, אז לא ממש נפח פעילות שהולכים לאיבוד.

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק

Cegorach

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
אני לא יודע כמה הדעה שלי תחשב כאן(כי אני סוג של טרולר בפני כמה כאן למרות שאני לא) אבל אם כבר הוסיפו לייקים וזה יכולת לעקוב קיימת בכמה פורומים כיום וזה לא תמיד משהו שיש רק בפייסבוק/אינסט/טוויטר למעשה היכולת לעקוב בפייסבוק לא עושה הרבה במיוחד שבקשת החברות עושה כבר מה שעקיבה עושה ויותר מזה...

אני לא רואה איך לעקוב אחרי משתמש מבלי להפוך את זה לתחרות עוקבים כזאת או אחרת מביאה יותר בעיות מאשר לייקים שכבר קיימים בפורום...

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
לייקים הגיעו כדי להוריד את הצורך בתגובות "אהבתי", ובכך להקל על משתמשים להביע את האהבה שלהם לנושא/תגובה. חשוב מכך, הפיצ'ר של התודות הוא חינמי, וכמו שג'וני אמר:
הסיבה המרכזית [שלא ניתן לעקוב אחרי אנשים] היא כי לא קיים משהו מובנה במערכת וצריך להשתמש בתוספים חיצוניים עבור זה (חינמיים, בתשלום או פיתוח שלנו).
במילים אחרות, זה דורש זמן ומאמץ, ואולי אף כסף- דברים שפשוט לא שווים את התועלת של הפיצ'ר הזה, לפחות לא בסדר הגודל הנוכחי של הפורום.

אם אתם רוצים פיצ'ר כזה, אז תזמינו חברים מהתחביב להצטרף לפורום, תפרסמו קישורים לנושאים שאתם פותחים ברשתות החברתיות, וכו'. אולי אם הפורום יהיה שוקק וכמות ההודעות שיפורסמו בו ביום תהיה גדולה מ200-300 הודעות, אז תהיה סיבה להפעיל פיצ'רים כאלה.

אביעד

פונדקאי ותיק
אני לא יודע כמה הדעה שלי תחשב כאן(כי אני סוג של טרולר בפני כמה כאן למרות שאני לא)
זה היופה בדעה - אתה כותב אותה ואז לא אכפת לי מי אמר אותה - אם אנשים חושבים שהיא נכונה הם יסכימו איתה לא משנה מי אמר אותה (לפחות באידיאל) ואם חושבים שלא אז להיפך.
אני לא רואה איך לעקוב אחרי משתמש מבלי להפוך את זה לתחרות עוקבים כזאת או אחרת מביאה יותר בעיות מאשר לייקים שכבר קיימים בפורום...
אם אתה לא מראה לאף אחד כמה אנשים עוקבים אחרי כל אחד אין איך להתחרות. רק המנהלים יוכלו להתחרות ביניהם ולא נראה לי שיש להם כוח לזה.

Top Bottom