• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

יש כאן אנשים שמתעסקים עם תוכנות צילום וסריטמינג לגיימינג?

Cegorach

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
קניתי מחשב חדש, ואין לי כוח האמת להתעסק בתוכנות מסובכות לזה, בעבר היה לי במחשב הישן תוכנה מסויימת שעבדה בכך שאני מקליד שם של משחק ואין צורך יותר מדי להתעסק בהגדרות אבל האיכות בה לא הייתה משהו והיא עצמה לא תמיד עשתה את העבודה שהייתי צריך

נ.ב. אין פורום לגיימינג כבר אז אני שואל כאן זה אמור היה להחליף אותו נכון?

kosem10

פונדקאי ותיק
אני משתמש בOBS, כמו הרבה אנשים. זאת תוכנה חינמית, מקצועית (והיא קוד פתוח אם אני לא טועה). היא עובדת גם לסטרים וגם לצילום, אבל כשמצלמים איתה צריך לשים לב שהיא שומרת קבצים בגודל מאוד גדול, אז כדאי להשתמש בh.264 כדי להקטין את הגודל של הקבצים לפני שמתעסקים איתם.

Cegorach

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
זה בדיוק הסיבוך שאני מדבר עליו, התוכנה הזאת בעלת הגדרות שבאמת אין לי כוח להתעסק בהם. אני צריך תוכנה שמים שם של משחק וכבר שמה את הגדרות שצריך מבלי יותר מדי להתעסק היו לי כאלו, אחת הייתה wegame בזמנו(נסגרה) והשנייה עדיין קיימת אבל לא נגישה ואיכות הצילום נוראית שלא לדבר שאין שידור חי מחוץ לתוכנה...

kosem10

פונדקאי ותיק
למה אתה צריך הגדרות מיוחדות לכל משחק? בתחילת הסטאפ של OBS הוא נותן לך לבחור סטאפ אוטומטי שמסתכל על הגדרות המחשב ולפי זה מחליט כמה הוא שם בכל דבר ואתה לא צריך לגעת בזה אם אתה רוצה.
בכל מקרה מה שאמרתי על הh.264 זה רק אם אתה מצלם סרטון, ורק אם אתה רוצה להקטין את גודל הקבצים. אפשר לערוך אותם בלי בעיות גם בלי להקטין את הגודל. אם אתה עושה סטרימינג אתה לא צריך להתעסק עם זה.

Top Bottom