• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

הנשגבים יצירת לונאר - step by step

doctor arbitration

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
שלום. אני ובן דוד שלי בונים עכשיו לונאר, שכנראה ישמש אותנו במשחק 1 על 1. לרווחת הפורום, אנו נציג את תהליך הבניה צעד אחר צעד. תהנו.

קודם כל אנו ניגשים לכתיבת הקונספט. אמיר (בן הדוד המדובר, הידוע בכינויו בפורום Crozius Arcanum!) בוחר שהקונספט יהיה "נוכל בלתי צפוי והפכפך", במיטב המסורת הלונארית.

צעד שני הוא קאסטה, והוא מן הסתם לוקח changing moon כדי שיכולת הקאסטה שלו תתאים לקונספט שלו.

השלב האחרון בתהליך ההתחלתי הזה הוא בחירת מוטיבציה. המוטיבציה שלו היא "לכונן מועצה לונארית שתשלוט בבריאה". כנראה שהלונאר של אמיר לא בוטח בנשגבים אחרים שיובילו את הבריאה בידיים טובות, ומאמין שהלונארים נועדו למשול.

צורת הטוטם של אמיר היא שועל.

הtell של אמיר הוא צלקת לאורך הפנים מהמצח ועד לחי ימין שכמעט עוברת לו בעין.

עכשיו הגענו לשלב השני - תכונות.

אמיר מחלק את התכונות הראשיות, משניות ושלישיות שלו. הוא מחלק 8 נקודות לתכונות החברתיות. 6 נקודות לתכונות המנטאליות, ו4 נקודות לתכונות הפיזיות. בסופו של דבר התכונות שלו נראות ככה:

כוח: 2 זריזות: 3 סיבולת: 2
כריזמה: 4 עורמה: 4 מראה: 3
תפיסה: 3 תבונה: 3 פקחות: 3

התכונה המועדפת של אמיר היא פקחות (והוא מעלה בה נקודה אחת מכיוון שמגיע לו), ותכונות הקאסטה שלו הן התכונות החברתיות. בנוסף הוא מעלה את הזריזות שלו ב1 ב4 נקודות בונוס.

חלק שלישי: יכולות.

אמיר בוחר את קפא"פ כיכולת מועדפת, ומחלק נקודות באופן הבא:

אתלטיקה 2, עירנות 3, חמיקה 2 קפא"פ 3, פשע 3,הופעה 1, נוכחות 3, חיברות 3, התגנבות 3, הישרדות 2, סה"כ 25 נקודות.

לרקעים שלו הוא לוקח את הדברים הבאים:

קעקוע עתק 1 (לוח חזה מכסף ירח)
heart's blood 2
backing 2
resources 2

שלב הצ'ארמים:

כדי לקחת deadly beastman transformation אמיר מעלה סיבולת ל-3 עם 4 נקודות בונוס, ולוקח את הknack.

צ'ארמים בסיסיים שהוא לוקח הם מצוינויות ראשונות בפקחות ומניפולציה.

הצ'ארם הראשון והממש מגניב שהוא לוקח הוא Butterfly Eyes Defense, שמקנה לו הגנה מושלמת כunnatural mental influence. מגניב!

הוא גם לוקח צ'ארם נוסף בעץ - butterfly eyes tread, המאפשר לו לגרום לאויב לא לשים לב לקרקע לא יציבה ובכך להכשיל אותו. חמוד, ומאפשר ללונאר שלו לרכוש אח"כ את butterfly eyes fist המגה מגניב.

כדי לסגור קטע קרבי, הוא לוקח את הצ'ארמים Wasp Sting Blur, ו-Many armed monkey style.

צ'ארם אחרון וחמקני במיוחד הוא the spider's trap door המאפשר ללונאר להחביא דברים בצורה על טבעית.

מבחינת המעלות: חמלה 2, אומץ 2, נחישות 2, קור רוח 3. קל ופשוט.

כוח הרצון של אמיר היה 5 אך הוא מעלה אותו ל7 עם 4 נקודות בונוס. עם מהות 2 יש לו 16 מאנות במאגר האישי, ו34 במאגר ההיקפי.

לסיום את 3 נקודות הבונוס האחרונות הוא משקיע במומחיות לחרבות, וברקע artifact 2 שאותו הוא מתעל לכדי reaper daiklave דקה ועדינה איתה הוא יקצוץ במומחיות.

לסיום נותר רק דבר אחד, והוא השם. אמיר בוחר לקרוא ללונאר Liquid Crimson Fang.

עד כאן יצירת לונאר! בעתיד העץ הזה או עצים אחרים יתעדכנו עם עלילותיו של הממזר הקטן.

vishnufascist

פונדקאי פעיל
שאלות הבהרה מבחור שעדיין לא סיים לקרוא את הLUNARS:

1)איזה שינויי צורה הבחור הקטן יכול לעשות? לקחת HB 2 , זה לא אומר שאתה צריך לבחור באיזה חיות מדובר?
2)רק שני צ'ארמים שלא קשורים לליחמה זה טיפוסי לCHANGING MOON? בגירסה החדשה לא צריכים צ'ארמים כדי להרחיב את יכולת שינוי הצורה או ההתגנבות שלו?
3)מה קרה לחוק הישן של "תמיד לקחת לפחות פעם אחת את OX BODY" או שיש לו מספיק צ'ארמים הגנתיים כדי להימנע מזה?
4)מבחינה על טבעית, מה הבחור הזה יכול לעשות חוץ מלהילחם?
5)קראתי איפשהו בספר שלונארים חייבים לקחת ייעוד מגונן (Steward ) זה חובה?

doctor arbitration

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
1. מבחינתי שיבחר על המקום, זה מינורי למדי. אני מעדיף שהוא יפתיע אותי.
2. לא, "צ'ארמים" שמרחיבים יכולות לונאריות טבעיות נקראים knacks. ויש לו כאלו.
3. לא לקח. לא נורא.
4. לרמות. וממש טוב. כל הצ'ארמים שלו הם של manipulation או wits אם אני לא טועה, ועם הסטאנט הנכון אפשר לעשות הכל.
5. לא, אבל מן הסתם אם הוא לונאר יש לו אופי של מגונן.

Top Bottom