• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ינשודוב Owlbear ורשמים מNolzur's Marvelous Pigments

בתור התחלה, המלצה קטנה לגבי ערכת הצביעה Nolzur's Marvelous Miniatures Monster Paint Set:
עדיין אל תקנו!!! גם אם המליצו לכם!!!
למה? כי זו ערכת הרחבה לערכה Nolzur's Marvelous Miniatures Adventurers Paint Set. היא מגיעה בלי מכחול ובלי פריימר.
עשיתי את הטעות והזמנתי רק את זה. למזלי בני דודים שלי סיפקו פריימר ומכחולים (להם יש את הערכה הראשונה ומיליון מכחולים ספייר). לרוע מזלי הייתי צריך ללכת כמה קילומטרים מכובדים בשביל לאסוף כמה דברים.
מגוון הצבעים נהדר. יש המון גוונים לכל הצבעים. מה חסר? לבן ושחור, כי הם בערכת הבסיס. אוף. יש גם 3 וואשים שונים - צל, עור, וחום - ושלושה צבעי מתכת - זהב, ברונזה, וכסף. ממש מגניב. רק מומלץ יחד עם הערכה הראשונה.
ינשודוב בהמשך.

הינשופדוב נראה מקסים :love:
בקשר לערכה - אאוץ'! אבל כנראה ככה יהיה לך מבחר צבעים גדול בהרבה :)

כמה זה עלה? נשמע כמו דרך כלכלית להשיג אוסף צבעים נאה.
רכשתי לפני כמה זמן צבע ראשון של Games Workshop וזה היה פשוט יקר, 35 ש"ח ל Wash...

זה מסביר הרבה, גם אני התחלתי עם ערכה של 30 ומשהו צבעים של Army painter ולמרות שיש בה אחלה צבעים, היו בסיסים שחסרים ולא הבנתי איך זה יכול להיות (לדוגמא לבן ושחור), הם כנראה רוצים שנרכוש ערכות נוספות או ללכת מראש על הכי גדולות ויקרות.
למזלי הייתה לי ערכת התחלה מצויינת ומומלצת של Reaper, היו בה מעט צבעים אבל זה השלים את החוסרים שהיו לי בערכה הקודמת.

דווקא ערכת ההתחלה שלהם היא הזולה ביותר - 22 דולר, עם עשר צבעים.
הערכה שדרואיד רכש היא הערכה למתקדמים, יקרה יותר עם יותר צבעים.
דווקא נראה אחלה דרך להרחיב במכה את הצבעים באוסף.

יש לי בבית צבעים של שלוש חברות ואני מעדיף את הבקבוקים של army painter, אפילו שהם לא תמיד הצבעים הכי איכותיים (תלוי כמובן בצבע, אין לדעתי חברה אחת שהיא באופן מוחלט עדיפה על האחרות)

כן, כמו שאמרתי זו הייתה טעות - חשבתי שיותר מגניב לצבוע ינשודוב מאשר איזה אביר רנדומלי עם עכבר שזכו לשמות הממש מוזרים ''מינסק ובו''. וגם היה בערכה הזו Wash.

כן, כמו שאמרתי זו הייתה טעות - חשבתי שיותר מגניב לצבוע ינשודוב מאשר איזה אביר רנדומלי עם עכבר שזכו לשמות הממש מוזרים ''מינסק ובו''. וגם היה בערכה הזו Wash.
מינסק הוא לחלוטין לא אביר רנדומלי! הוא סייר די מפורסם בממלכות הנשכחות (הופיע גם בבאלדרס גייט 2 משחק המחשב) ובו זה האוגר שלו :cool:
אבל עדיין הינשודוב קצת יותר מגניב :)
בכל מקרה אתה יכול מן הסתם לבחור באיזו ערכת צבעים שאתה רוצה ואז לכוש מיניאטורה בנפרד.

בשבילי מינסק הוא אביר רנדומלי. ובן דוד שלי, הקטן, זכה לצבוע את מינסק, וישב שבו הוא חלק מהגלימה... הוכחתי לו את הטעות, והוא טען שבזמן הצביעה בו התגלגל בצבע האדום והתלכלך.
איך מבדילים בין אוגר לעכבר כשהם מיניאטוריים?!
ו... צודק. אבל, ''חום ינשודוב'' מדבר בעד עצמו.

חזרה