• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • שדרוג פורום הפונדק הסתיים בהצלחה, ברוכים הבאים לבית החדש שלנו :)
    למרות שהפורום דומה לפורום הקודם, מתחת למכסה תמצאו שלל חידושים - ואולי אפילו איזה באג או שניים. למידע נוסף, בקרו בנושא

יו הו! סוף סוף אני מתחיל!

The Evening Star

פונדקאי ותיק
קניתי היום Archer regimen של ה High Elves ואני מאד שמח.
עכשי, כמה שאלות:
1. מהם שלבי העבודה?: צביעה, הרכבה, מה?
2. איך אני יודע איזה חלק שייך למה?
3. איך אני עושה דגלים?
4. האם הדגלים וצבעי הגדוד הם לפי בחירתי?

gambakupu

פונדקאי ותיק
1. תלוי בך ובמינאטורה. אם אתה רואה שהדבקה של כל החלקים תקשה עליך את הצביעה אז צבע קודם, אם לא אז תדביק את כל המינאטורה, יותר נוח ככה לצבוע.
2. יש הוראות על האריזה. אבל זה די פשוט.
3. חלק מהביטס אמורים לכלול דגלים.
4.כן.

throne of power

פונדקאי ותיק
The Evening Star אמר/ה:
1. מהם שלבי העבודה?: צביעה, הרכבה, מה?
2. איך אני יודע איזה חלק שייך למה?
3. איך אני עושה דגלים?
4. האם הדגלים וצבעי הגדוד הם לפי בחירתי?
מזל טוב :D
1)איך שאתה רוצה וכמובן תלוי איך לפי דעתך יותר יהיה לך קל ליצבוע
2)אין קללים לזה אתה פשוט לפי העין בוכר איך להרכיב
3)פשוט צובע את הדגל שקיבלתה שם וגם עושה צייור אם אתה רוצה
4)כן

Kulgoth

פונדקאי מהשורה
שלום לך איש יקר וכל הכבוד לך על הרכישה הראשונה שלך

בחירה טובה מאוד של יחידה לצבא טוב מאוד.

בקשר לשאלות שלך:

1) לגבי שלבי העבודה אנשים יגידו לך לצבוע ואז להרכיב אבל

אני אישית מעדיף להרכיב ואז לצבוע כי אז יש לך יותר מוטיבציה לצבוע

2)על הקופסה של היחידה יש איורים כיצד להרכיב את המיניאטורה

3) בעיקרון בתוך הקופסה של היחידה אמורים להיות דגלים ליחידה שלך

אבל אם לא אתה יכול לצייר דגלים או לצלם אותם מספר הצבא שלך

4)אף אחד לא אומר לך איך לצבוע את המיניאטורות שלך אבל בעיקרון

יש כמה דברים שעדיף לא לעשות כמו לצבוע את חיילי האימפריה בירוק של אורקים....

אין חוק חקוק באבו אבל על הקופסה של היחידה מראים לך דוגמה למיניאטורה צבועה

ובאיזה צבעים השתמשו.

חאוואט

פונדקאי ותיק
אההההההה למה קניתה קשתים אלפים (10..9..8..7..6..5..4..3..2..1..) רגע על קשתים ופרשים האיי אלפים, הקשתים והפרשים ההאיי אלפים הם פרויקת של פסלים מתחילים של GW שפיסלו את הקשתים והפרשים בגודל שונה מכל שאר הצבא. במילים אחרות אל תצבעה אותם על תשקיעה בהם פשות עזוב אותם. אתה יכול להשתמש בכדינונאים ההאיי אלפים כקשתים (יש להם קשתות על הגב) פרשים זה כבר משהו אחר לזה אין שום פיטרון. (יש פיטרון אבל הוא מאוד יקר והוא נקראה נסיכי הדרקונים)
עכשיו בקשר לשאלה שלכה אין שום צבא שאתה חייב לצבועה בו פשות תבחר סכמה וילה לצביעה.
אני מצאתי שהרבה יותר קל כודם להדביק את ההאיי אלפים ורק אחר כך לצבועה אותם (לפני שאתה צובעה תרסס את המניאטורה בספרי לבן, צבא בסיס)
הצאה: כשתתחיל לצבועה שריונות קסקסים האיי אלפים ממולץ שתצבעה אותם בצבא מתכתי תחסה אותם בדיו שחור (דיו של GW) ואז תצבעה דריברש כסוף על הכל.

The Evening Star

פונדקאי ותיק
תודה לכולם אני אחשוב על זה עכשיו..
עוד כמה שאלות, בעיקר אליך חאווט:
1. אני יודע שבד"כ צובעים צבע בהתחלה-אבל לא צום בשחור? והאם זה הכרחי?
2. למה לא לקנות קשתים עלפים

gambakupu

פונדקאי ותיק
The Evening Star אמר/ה:
תודה לכולם אני אחשוב על זה עכשיו..
עוד כמה שאלות, בעיקר אליך חאווט:
1. אני יודע שבד"כ צובעים צבע בהתחלה-אבל לא צום בשחור? והאם זה הכרחי?
2. למה לא לקנות קשתים עלפים
לא הבנתי את השאלה הראשונה

gambakupu

פונדקאי ותיק
זה לא הכרחי זה כדאיי מאוד.
משתמשים בלבן כשרוצים לצבוע מעל בגוונים בהירים, כלמור אם אתה רוצה שהמינאטורה תהיה בעלת גוונים בהירים צבע בלבן, אם אתה רוצה שתהיה בעלת גוונים כהים צבע בשחור.
אגב לזהב צבע בלבן.

חאוואט

פונדקאי ותיק
הקשתים ההאיי אלפים גדולים יותר משאר החילים ההאיי אלפים, מה שנראה מגוחך ביותר.

Skink Chief

פונדקאי ותיק
אז מה??? הם יחידה מעולה.....אתה פשוט לא אוהב אותם אז אתה לא משתמש בהם, רועי, כל אחד והטעם שלו.....
ואני מאוד מעדיך קודם לרסס את המינ' שלי בשחור ורק אז לצבוע....כך גם הצבע נשמר יותר זמן (עם אתה יודע איזה ספריי להישתמש) וזה יותר קל לצבוע...

חאוואט

פונדקאי ותיק
לא אמרתי לא להשתמש (אני משתמש בקשתים אלפים כל פאם שאני משחק נגדכה ;) )
אבל שלא יקנה את המניאטורה שלהם. (ואם כבר יש לו אותה שלא ישקיעה באה הרבה, לפחות זאת דעתי)

חאוואט

פונדקאי ותיק
תאו קרב קודם שלי נגדכה מה שהוריד לכה את כל הצבא היה קשתים (ובולט פרור נייד)
שומרי הים הם יחידה טובה אבל יקרה בטרוף, לכן אני לא משתמש בה כמעת.

KING_Louen Leoncoeur

פונדקאי ותיק
רועי תשחק סקוון ככה כל היחידות שלכה יהיו זולות בטירוף 8)

ודרך הגב סי גארדס הם מצויינים תחשוב על זה יחידה מסתערת עליהם אתה עושה סטאנד אנד שוט ואז אתה מחשלי את כוחותיו במעט ולאחר מכאן קפאפ יש להם יתרון של WS מול רוב העמים

חאוואט

פונדקאי ותיק
הם עןלים 15 נקודות (בלי מגינים) יש להם קשת רגילה וכדי להפיק את המקסימום מהם צריך לפרוס אותם כמו קשתים (יענתו שורה עד שתי שורות) ככה רוב היחידה תוכל לירות ואם אני עוסה את זה לא יהיה לה בונוס שורה והכידונים שלהם לא יועילו הרבה (כי הם בשורה אחת)
ככה שזו לא ממש יחידה טובה.

Furyhound

פונדקאי ותיק
עריכה:

להתעלם מההודעה שכתובה כאן איפה שאני עורך כי יצא כפילות... ואי אפשר למחוק

Furyhound

פונדקאי ותיק
רועי אני מוחה עליך בטירוף!!!
אני מדבר על האיי אלבס כאילו שאני אוסף כי יש לי 2000 משלי יש לי את זכות הדיבור :D
פרשים אלפים זה הדבר היחידי שהוא יחידת בסיס שהמסכן יכול להסתמך עליו ואתה אומר שהם מצועצעים! הקשתים ייראו כמו פרוקסי אם הוא יתקע להם קשתות בתחת ...
אבנינג סטאר עצה ממומחים (לא אני אלא אנשים מקצועיים ששיחקו בהיי אלבס) זה צבא קשה לכן יש שני דברים עיקריים שאתה עושה כדי שלא תפסיד בצורה גורפת (כי גיימס וורק שופ עשו אותם חרא הם חלשים נורא):
1. תיקח מצדי אנשי חניתות אבל קח בשחשבון שהם לא יעשו כלום כי הם לא שווים כלום אולי אם תהפוך אותם ללוט'רן סי גרד הם יירו אבל בכל זאת אנשי חניתות חלשים ויקרים בנקודות
2. הרבה פרשים, גם זה יפה מאד. צבא עם אוכלוסייה גדולה של פרשים וגם אסטרטגי

shadowfax

פונדקאי ותיק
אלו?
http://uk.games-workshop.com/storefront/store.uk?do=Individual&code=99120210004&orignav=13

כי עם כן אז ידידי הם יפיפים, כך לפי התצורה שלהם קל יותר להדביק ואז ליצבוע, כצבע בסיס הייתי ממליץ על לבן כדי לקבל גוונים בהירים יותר של צבעים מעליו.
כסף ושאר צבעי המתכת נראים הכי טוב על בסיס שחור, פשוט עבור על הקטעים הכסופים לעתיד עם שחור זה יתן לכסף מראה יפיפה, את הנוצות של החצים והכובעים צבע בלבן ואז דלל שחור בהמון מיים ועבור על הנוצה השחור יתנקז בחריצים ויתן את המראה הנוצתי ונגב צבע שחור העודף.
בספר הצבא ישנם דוגמאות לדגלים שאתה יכול לצלם או להעתיק או שאתה יכול בקלות לעצב אחד לעצמך

Top Bottom