• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חיפוש שחקנים יוצאים שוב לדרך - D&D

Osglad

פונדקאי חדש
טווח גילאים
23+
מיקום בארץ / פלטפורמה
מרכז
אנחנו שני שחקנים מנוסים מאד שהחליטו לחפש הרפתקאות חדשות עם ניחוח קלאסי.

מחפשים 3, 4 חברות (וחברים) חדשות (חדשים) לדרך שתכלול:

0. אנחנו מקבלים בברכה גם שחקנים מתחילים - אבל מעדיפים לא מנחים מתחילים (אין בעיה אם שחקן ותיק רוצה לעשות מעבר ולהריץ)
1. פנטזיה קלאסית - high magic / medieval tech.
2. D&D לא משנה הגרסה, טוב נו לא כולל מהדורה 4 :) - גם pathfinder זה בסדר אבל בבקשה לא 503323 זריקות קוביה של role maste
3. כשהקבוצה תתגבש נחליט מי מריץ ומהו עולם המערכה, אולי אפילו נעשה כיסא חם (לשנינו יש מלא נסיון כ-DMים)
4. מכוונים להפגש פעם בשבוע - סביר יותר שהמציאות תכתיב פעם בשבועיים.
5. אם זה מעניין מישהו - אנחנו בשלהי שנות ה-30.

פרטים יותר קונקרטיים במייל:
[email protected]

בפינת הטריוויה / הכר את הסלב - בן שלום (מאבות הפונדק) שיחק איתנו אי אז בתחילת המילניום...

עריכה אחרונה:
עדכון קל
אנחנו כבר 4, יש מנחה ואנחנו מחפשים עוד שחקן או שניים (גם שחקניות כמובן)

המשחק בסגנון קלאסי של מבוכים ודרקונים כאשר מתחילים בדרגות נמוכות ומטפסים...

שיטת המשחק עדיין לא סגורה - אבל תהיה 1 מה-3:
1. D&D original (חוברת אדומה וכו') - אם נחליט ללכת להכי הרבה Role play והכי מעט חוקים.
2. מו"ד 5 - בהנחה שנרצה גם הבדלים טכניים בין דמויות ולא רק role play wise.
3. Homebrew של מהדורה 3 אם וכאשר נחליט ללכת עד הסוף עם חוקים (במסגרת ההיגיון)

ההחלטה תתקבל ברוב קולות כשנסגור את הקבוצה ונתחיל לרוץ

אם תחליטו ללכת לפי החוברת האדומה (שזה בפני עצמו סופר מגניב) אני ממש אשמח להיות בקשר ולהחליף חוויות ורעיונות (אם תרצו כמובן) כי להתחיל עוד קמפיין כנראה שלא יהיה לי אישית זמן.
ואגב אם באמת תחליטו ללכת על פי החוברת האדומה (מו"ד קופסאות) האם זה אומר שתשחקו בעולם מיסטרה או שיש לכם בראש כיוון אחר?

אני תמיד שמח להחלפת סיפורים, חוויות ורעיונות.
לגבי עולם, מאד תלוי אם השחקנים ירצו group-centric או world-centric כלומר האם האינטריגות בעולם יזיזו את העלילה ואז עולם "בנוי" (כמו מיסטרה או ממלכות נשכחות) שלכולם יש גישה יהיה נהדר או שמא הדמויות הן המרכז ואז עולם פנטזיה שנבנה יחד (או שבניתי בעבר)

בסוף ההחלטה בידי השחקנים
אבל לשיטת משחק אני נוטה לחוברת אדומה והלאה.

אני משוחד, כי איתן התחלתי את הדרך בעולם משחקי התפקידים - אבל אין על מו"ד קופסאות :)
אני מריץ בעיקר קמפיינים של 5E כרגע, אבל הרצתי לאחרונה גם הרפתקה בשיטת OSE שהיא העתק של מו"ד קופסאות אפשר לומר רק בצור יותר נגישה ומסודרת, אם זה מעניין אותך כתבתי על זה קצת:

בכל אופן אני מרגיש שבלי כוונה הסטתי את כוונת הפוסט המקורי אז סליחה וכל מי שמתעניין שישלח הודעה לפי הפרטים בפוסט :)

הוחלט לשחק מו"ד בגרסת קופסאות - מתחילים באדומה ממש ברגעים אלו - כל מי שרוצה להצטרף מעל גיל 23 מוזמנ/ת לשלוח הודעה.

חזרה